• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    BALIQ: ježek vždycky potěší! :D

    btw mě napadlo, jestli byl opravdu malinkej, neměl by se chytit a někam donést, protože jestli mě pamět nešálí, tak už by měli bejt pěkně nafutrovaní a zimovat, nebo je brzo? Fakt ted nevím, jen otázka, ale přijde mi po ránu docela chladno (když opomenu ted pár krásnejch dní co bylo)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    BALIQ: já včera taky jednoho potkala, jak cupitá nocí přes ulici. dělal pak nenápadného, chudáka sme ho trošku otravovali s foťákem :-).
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    očichávat s dětmi čerstvě sesbíraná jablka... obzvlášť ta červená...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Cesta autem podzimními alejemi prozářenými sluncem a barvami listí...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    kdyz cekame s malym na bus a ten konecne prijizdi, kricime oba: jooo joo jooo! uz jedeee! hura hura! konecne!
    tedy to, co si vsichni ostatni jen myslej :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    ležet v hromadě listí a poslouchat čiřikání a štěkot :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Kousat horicky trubicky. Ale pekne po plastvach ;)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    KLEER: Ty jo..co když to byl nějakej Ford Prefect..
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jít vedle silnice ve spadaném listí, trochu poskakovat, smát se a kopat lesklé barevné listí do proudu slunečních paprsků... a usmívat se na lidi, kteří nesouhlasně koukají na dvoumetrového chlapa v maskáčích, kterak se chechtá jako dítě.
    KLEER
    KLEER --- ---
    dneska v centru stál moc vysokej člověk v převleku mimozemšťana, ani oči mu nebyli vidět, a rozdával letáčky na přednášku o UFO. když jsem si od něj jeden brala, řekl mi "děkuju, krásná pozemšťanko" bylo to velmi milé
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    nezávazně si pokecat při kouření z okna s cizím chlápkem, co za mnou přišel po střeše
    ADITU
    ADITU --- ---
    jit po chodniku plnym spadleho listi, vychutnavat si cichove vjemy a obcas do listi trochu kopnout, aby popoletelo a zvirilo trosku barvy i vuni...
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Představovat si, že jsem jinde, než jsem. Jít po Vinohradech a živě si představovat, že jsem ve Stockholmu. Jíst kebab ve Štěpánský a přitom bejt v Indii. Ta možnost být kdekoliv si zamanu.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    V neděli nad ránem při odchodu z diskotéky mi vyhazovač gentlemansky pomohl do kabátu. Mile mě to překvapilo a potěšilo zároveň. (Pozn. ne, nebyla jsem v takovým stavu, že bych to nezvládla sama si ten kabát obléknout).
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    O víkendu jsem si na železničním vzpomněla na NATUSINA..Malá radost :)))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    když je inverze, déšť, mlha atp a nejsou vidět kusy prahy, při cestování po ní, tak si představuju, že tam je buď moře nebo velehory nebo tak něco.)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NATUSINA: Možná, že Ti tam někdo v brzké době zanechá vzkaz, ale nepodepíše se. Budeš muset hádat, kdo to byl.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    NATUSINA: Tywe, to je jak z nejakeho filmu od Triera, nebo snad Tarkovski... Uplne vidim postavu psat na most fixou, pak casem dve postavy, jdou, kazda kouka jinam, obejmou se, chvili tak setrvaji, a beze slova odchazeji, kazda z postav zvlast, na opacnou stranu.
    KLEER
    KLEER --- ---
    NATUSINA: uff! wow) tak to je totální Amélie z Montmartru .)
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    KLEER: U nás je to okořeněné ještě tím, že se prakticky neznáme, třikrát jsme se tam sešli a mlčky se objali, nikdy se nepodívali druhému do tváře a nikdy na sebe nepromluvili. :)
    Tvé domlouvání s kamašem potěšilo. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam