• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když přijde poštou vytoužená věc :)) to nedočkavé rozbalování balíku ;-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Vidět po dlouhé době východ slunce.
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    Hrat si se slehackou nebo kremem na dorticich a ruznych pokrmech.
    KLEER
    KLEER --- ---
    zapisovat si různý hlášky, výrazy, slova a věty, co slyším od svých přátel
    často mě překvapí, jak jsou vynalézavější, než bůhvíjakej filmovej scénář .))
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Vyrazit do práce o hodinku dřív, jít pěšky, v pekárně si koupit snídani a kafe a pak si to pomalu dát v parku na vyhlídce, užívat si teplé podzimní počasí a koukat na lidi jak venčí psy a nebo si šli zaběhat.

    Mít tu spoustu času před příchodem do práce je prostě super :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Večer jsem si v domě "stopla" výtah se sousedy z vyšího patra (netuším, jestli už jsem je tu někdy viděla?, ale působí jako moc sympatický starší pár), jeli z garáže se spoustou věcí. Měli tašky, košíky a přepravky s jablíčky a ořechy. Moc se omlouvali, že jedou z chalupy a odsouvali věci stranou, abych se tam vešla. Přemlouvala jsem je, že to není potřeba, že se vejdu. Usmívali jsme se na sebe, a pak mi jen tak dali krásné, voňavé červené jablíčko... :-)

    Dělá mi radost se na sebe usmívat s cizími lidmi, třeba když jim zmačknu otevírání dveří v Mhd, když chtějí vystoupit. Nebo se usmívat na hrdé maminky sledující jak se lidé tváří na jejich potomky.
    KLEER
    KLEER --- ---
    konečně se mi splnil sen mít malý černý koťátko, co se jmenuje rybíz, blíže mi prsty, rozvaluje se mi po nohách a kouká na mě tím svým odevzdaným výrazem .))
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    štípat a řezat dříví a rovnat ho do bedýnek a být celá zaprášená od pilin
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    a moje dnešní radost. být správně nemocná. natahat do postele spoustu dek polštářů, kapesniku. k tomu mandarinky, víno a další ovoce. hodně čaje, knížky, notas. tím vším se zavalit a pořádně se zabalit. tlustý ponožky se nesmí vynechat.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    PEPSSI: prý je problém, že lidi nosí do záchranných stanic i jezky, kteří pomoc nepotřebují. pokud bys potřebovala radu, napis id Shampoo. zabývá se tím.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    PEPSSI: oni vědí sami nejlíp, jestli je jim už zima nebo ne. Ale přenést ho přes silnici je OK.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    BALIQ: No, ja a jezci.. Asi pred dvema tydny jsem jednoho zachranovala. Stala jsem v noci vprostred vozovky a mavala rukama jak smyslu zbavena na ridice a pantomimou predvadela, ze tam sedi jezek. Pak to byla zkouska duvery - popadla jsem ho do rukou a musela odnest.. Ale zachranenej, pitomecek ;)
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    BALIQ: ježek vždycky potěší! :D

    btw mě napadlo, jestli byl opravdu malinkej, neměl by se chytit a někam donést, protože jestli mě pamět nešálí, tak už by měli bejt pěkně nafutrovaní a zimovat, nebo je brzo? Fakt ted nevím, jen otázka, ale přijde mi po ránu docela chladno (když opomenu ted pár krásnejch dní co bylo)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    BALIQ: já včera taky jednoho potkala, jak cupitá nocí přes ulici. dělal pak nenápadného, chudáka sme ho trošku otravovali s foťákem :-).
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    očichávat s dětmi čerstvě sesbíraná jablka... obzvlášť ta červená...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Cesta autem podzimními alejemi prozářenými sluncem a barvami listí...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    kdyz cekame s malym na bus a ten konecne prijizdi, kricime oba: jooo joo jooo! uz jedeee! hura hura! konecne!
    tedy to, co si vsichni ostatni jen myslej :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    ležet v hromadě listí a poslouchat čiřikání a štěkot :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Kousat horicky trubicky. Ale pekne po plastvach ;)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    KLEER: Ty jo..co když to byl nějakej Ford Prefect..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam