• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KETA
    KETA --- ---
    potkat kominíka a držet se za knoflík pro štěstí ;)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Vidět v dálce mraky, ze kterých prší.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    úplně rezavý zátky od piva na zemi. připomínají mi dětství a venkovský cesty po dešti.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    argentinské tango. ukazuje se, že můj partner je úžasný. smeju se, když nám to nejde, usmivam se, když to jde. a dnes to šlo skvěle :-) sendvič na sedmé lekci považuji za úspěch :-) a baví mne to čím dál víc :-)
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Zname vune, ktere vzbudi moje emoce drive, nez vzpominku, ke ktere se konkretni vune vztahuje.
    CRISSTEENKA
    CRISSTEENKA --- ---
    JIRKA207: tohle dělám vždycky, když jdu ze cvičení. nasadím sluchadla, culím se na všechny okolo a občas si i hvízdnu nebo povyskočím. nabíjí mne to. ať už se smějou mně nebo na mě.
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    užívám si být první, kdo si utře ruce do ručníku vonícího aviváží
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    usínat, když praská dřevo v kamnech, noční ticho venkova a nebe posetý hvězdama, podzimní lesy na křivoklátsku, srnky, co mi při procházce přeběhnou přes cestu a třeba se i zastaví a díváme se na sebe jen tak, v bezčasí...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    vlastnoručně zasadit květiny, bylinky, keře... a pak kolem nich chodit a rok co rok se těšit, jak prospívají...
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    nasadit si sluchatka...velmi silne vminat hudbu...a mesto a lidi brat pouze jako klip k pisni...usmivat se na ne...
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    koupat se v dešti (v lomu, v řece, v moři...)
    KLEER
    KLEER --- ---
    HONZAL: jo, ale většinou je stejný jen to místo. ale my jsme jiní, lidi a situace okolo nás taky. taky na takový místa chodim ráda, ale kvůli tomuhle je to pro mě taková mírná psychická sebedestrukce .. ten pocit, kdy vás z nostalgie bolí břicho prostě.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Když vám není nejlíp, necháte zcela bezmyšlenkovitě nohy, aby vás nesly, a ony vás přinesou potřetí na stejné místo (ačkoliv si nikdy nezapamatujete cestu a vědomě byste ho nenašli), které vám náladu skutečně zlepší :-)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    přijít na nějaký místo, kde sem dlouho nebyl a který bylo určitou dobu hodně spojený s mym životem a když je na tom místě všechno stejný, jak kdysi...
    ANEZJE
    ANEZJE --- ---
    Dneska sem dupla do louže a ohodila tak spousta lidí co byla v blízkosti, normálně bych to neudělala, v kocovině viditelně jo...já sem se taky lekla asi vlastního činu, nebo údivu tech lidí....? omluvila sem se!.))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    zachumlání se do vlastních peřin po pár dnech mimo domov...
    LFE
    LFE --- ---
    Vyhodit do sberneho kontejneru a popelnice veci, ktere doma clovek X let obchazi s tim, ze se jeste budou hodit...ta uleva a radost pri pohledu na volne misto a ze uz to nemusim resit :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    prohrábnout prsty trávu vlhkou od ranní rosy
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Kdyz si nekdo na ulici zacne pobrukovat pisnicku, ktera vam zrovna zni v hlave
    JANITA
    JANITA --- ---
    Šahat si do vlasů a čuchat k nim, když jdu od kadeřnice... takový hebký, jemný, krásný a voňavý jsou. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam