• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    AZA_
    AZA_ --- ---
    číst si na záchodě
    KAERI
    KAERI --- ---
    Včera jsem s holkama na písku postavila velký hrad. A ještě tam je.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Vídat na digitálních hodinách v koupelně časy hezky urovnané jako např. 23:23 / 00:00 / 11:11 / 01:23 ...
    Do jedné práce jsem musela vyrazit na vlak přesně v datum svých narozenin (na digitálkách) a každý den jsem si ta čísla musela prohlídnout. Vždy mě potěší být v koupelně V TEN SPRÁVNÝ ČAS ;c)
    MARILLMARA
    MARILLMARA --- ---
    Sedět na balkóně, pít raní kávu v 1 odpoledne a na pár minut si úplně uvědomit, jak moc velké štěstí mám.
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Kdyz v cekarne na magnetickou rezozanci ctu knizku a zrovna se dostanu k casti, kde hlavni hrdinka sedi v cekarne na magnetickou rezonanci :)
    HELA
    HELA --- ---
    Dneska ráno jsem na balkóně našla první zralou jahodu! :)
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Behat rano v neznamem meste, kde jeste nikdo neni vzhuru a ulicky jsou prazdne...
    HELA
    HELA --- ---
    Hrozně ráda se dívám do různých odstínů zeleně - teď v létě to podél trasy tramvaje z Barrandova je jako malba na téma "zelená" a je to děsně uklidňující (a na podzim to tam hraje zas jinými, taky krásnými barvami), i moje kytky a bylinky na balkóně jsou v tomhle ohledu úžasné :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Mátovej sorbet.
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    KRMELEC: Presne, seznamovaci historky jsou super a kdyz to ty dva vypravej tak se casto tak nejak rozneznej, protoze si pripomenou ten zacatek a tu prvotni zamilovanost :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    nevědět, co je za den, a mít ten čas
    aspoň na chvíli ^^
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    Dnes jsem si potvrdila, že jsem vážně divná osoba... Dopoledne počasí pro většinu lidí prostě hnusné, liják, vítr, pro mě ale radost se alespoň dívat z okna. Vylezu za dům na to moje minipolíčko pro kopr do omáčky k obědu, holinky se mi boří do hlíny, z pláštěnky stékají proudy vody, ale moje srdce se raduje a tetelí blahem. Neocením "pěkné počasí", ale miluju (a potřebuju) pořádný déšť, vichr, podzimní plískanice, mlhy, pošmourno.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Dnes jsem byla s dcerou na poliklinice a vedoucí technicko-provozního úseku (whatever it is) měla stejné jméno i příjmení jako já za svobodna. Bylo to jako kdyby na mě ta cedule mrkla.

    A na balkoně mi dozrály první měsíční jahody a voní to tam jako na palouku v lese.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ILIEN: nepomohla...a to je na tom právě to hezké:)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    _JULIE_: To je fakt neuvěřitelný, nečekala bych, že by něco takových jetel mohl zvládnout.... jsem tě podezírala, žes mu trochu pomohla třeba rostlinýma hormonama :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    najít tu nejtvrdší hudbu a pustit ji nahlas

    lvl2 zatim nenastal, taky by mohl bejt zabavnej, ale to už bysem nebyl Amelie :]
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ILIEN: Je to tak, prostě jsem ho utrhla a dala ho do normální vody z kohoutku...a za 14 dní koukám, že listy nějak začaly schnout, tak jsem ho chtěla už vyhodit a v tu chvíli jsem uviděla kořínky:) ...a teď už je má ještě zhruba jednou tak dlouhé než na fotce! Zkusím ho zasadit...
    ještě nikdy se mi tohle nestalo a nacházím čtyřlístků poměrně hodně...
    mám z toho radost:)!
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Na Luzinach v metru stava pan bezdomovec a prodava NP. Ma psa, kterej vedle nej lezi na dece, a je uplne vzornej, dycky me jen prijde ocuchat, kdyz si ten casopis kupuju, a necha se pohladit. Tak sem mu dneska koupila takovej ten barevnej uzel na hrani, aby mel nejakou zabavu.
    Nevim, jestli ta cista psi radost vic sundala me, nebo pana bezdomovce, ale rozhodne stala za to.
    COURT
    COURT --- ---
    ILIEN: já mám pocit, že podle fotky se to fakt stalo a zakořenil utržený čtyřlístek... to si neumím předstvit tu kopu štěstí co z něčeho takového plyne!! :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    _JULIE_: To je hrozně dobrý....jak? Jetel nezvládá zakořenit jen tak sám od sebe, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam