• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    dneska jsem jela autobusem a hrozně hezky to tam vonělo. jako když se peče cukroví, jako vanilkový cukr a trošku jako vanilkový puding. celou cestu jsme se snažila uhádnout, z čí tašky to voní a nepřišla na to.
    EETEE
    EETEE --- ---
    RAEL: ...na Holešovicích je taková starší usměvavá paní, která snad zdraví všechny. Vždycky se začnu usmívat už když ji vidím přes sklo, tak už k ní vcházím s úsměvem... Vypadá, že "štamgasty" jako jsem já vidí ráda! :-)))
    RAEL
    RAEL --- ---
    Na chodově rozdává ráno deník Metro takový pán.. tváří se neskutečně mrzutě a nikdy neodpoví na pozdrav.. (se mu nedivím, kdyby měl zdravit každého...) Dneska poprvé mi na moje děkuji, řekl "Není zač." Ten muž má hlas!
    COURT
    COURT --- ---
    vyjet ven a užívat si tu mlhu, pošmourno.... uvědomovat si v kolik hodin se stmívá, dobrovolně stávat do tmy a ečeřet za tmy.... uplně se do toho prostě ponořit a postupně i přes ne- náladu se naladit na zimní režim...:) a těšit se na to, jak se budu těšit na jaro a jaký to zase na jaře bude šok a ázrak.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Baví mě říkat v čínských restauracích za jídlo xie xie a ve vietnamských večerkách po nákupu kam-uhn a vidět potom ty rozzářený tváře vždycky.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Když mi před odchodem do postele zbude v bedně na dřevo jedno velký poleno na noční doutnání + tak akorát polínek na ranní zátop. Nemusím v pyžamu do dřevníku :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Ta radost, když s dcerkou najdeme louži a skočíme do ní společně :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    NEI: To asi jo, ale v opravdu vymrzlé koupelně na to kašlu :-)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    pustit na sebe na konci sprchování opravdu horkou vodu
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    když ten obří pakůň vždycky přijde a plácne sebou ke mně na klín, jako kdyby byl dvoukilový štěně :-))
    EETEE
    EETEE --- ---
    Nemalou radost mi činí, když krmím ježka. Vždycky si spokojeně a nahlas pomlaskavá a cpe se jak protrženej. :-)
    Každý gram navrch je fajn.

    ...ale žere víc jak dospělý kocour! :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    psát o místech, kde jsem byla. dává to kouzelnou moc to všechno prožít znovu, nikdy jsem netušila, že je to možný.
    COURT
    COURT --- ---
    když dám paní v Bille, která přede mnou skládá nákup do tašek, bod na plyšáky, které nesbírám, a ona je tak ráda...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FLOE: a co teprv, když strčíš na Ruzyni turistovi měsíční kupon, kterej platí ještě tejden!
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    Dávat řidičům předplacené parkovací lístky za stěrač (když lístek nemají) který je ještě platný a představovat si jejich reakci. Už mě i napadlo jestli až ho uvidí pomyslí si pokuta a pak budou mile překvapeni.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Štrachala jsem pro něco za stolem a našla jsem tam zapadlou svou oblíbenou čokoládu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Ten pocit, když v tomhle sychravém počasí ostatní vypravíte a ta chvilka, když se otočíte ke dveřím, odkud se line vůně prohřátého domova a čerstvě uvařené kávy... A vrátíte se do tichého domu k snídani...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Když si do černého čaje naliju citron - jak se tak jako postupně odbarví a změní barvu :-)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Když v noci přeskočí jiskra na trolejích.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Číst si něčí jméno (třeba vyučujícího na VŠ) a přemýšlet, jak asi vypadá. A pak se nestačit divit, když se seknu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam