• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VESPER_INDIGO: asi zalezi na situaci, ale doklepnout! :D
    ja rad bojuju do poslednoi chvile i v zoufalejch situacich, je to jenom hra :)
    a vzdycky pak potesi, kdyz protivnik napise "good fight", pripadne da radu, prenecha loot, whatever, zkratka best ship is "friend-ship" :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    přijít na to, jak se vypíná blikající podsvícení půjčené klávesnice
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Sedím v kavárně pod Lipami, piji bílý svařák, hrají pohodovou muziku a já si kreslím.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Nevím, jestli se to sem počítá, ale zkusím to. Sem tam, když třeba je jasné, že nepřítel má slabší karty nebo když je jasné, že vyhraju na jeden tah, tak ve všech možných karetních, fantasy, sci-fi a jiných online hrách nepřítelovi sdělím, že hrál dobře a nechám se porazit. Vždycky pak přemýšlím, co si ten druhý myslí. Těší ho to? Je vděčný? Je naštvaný a ponížený? Překvapený? A takhle se bavím a učím v nestandardních situacích.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    TRISSIE: a stín a kyslík :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    včera jsem načala první opravdu náš broskvový džem. voněl a chutnal po létě a i když toho na zahradě už roste docela hodně (a džemů jsem z toho vyrobila spoustu), tak zrovna u téhle si to nějak sedlo, že díky mé práci je svět o něco hezčí místo, protože v něm roste strom, který dává ovoce...
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    to, jak Praha vypadá z Libeňského mostu.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    .. přijít po několika hodinách práce na zahradě - ve které žije babí léto - dovnitř do domu a cítit takovu tu vůni větru / suché země / Slunce / větví, která se od mého dětství nemění ..
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    stát pod ořešákem když zrovna ty velké tvrdé hnědožluté listy padají
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ELSINOR: Mne takhle jednou trosku zavarila jedna klientka na akci, kde jsem licila vic lidi od nich z firmy. Ted budu citovat: “kdyz jste se mi starala o cecky, tak to bylo super, ale tohle je jeste lepsi” :-D ty pohledy staly za to :-D ale i tak to byla super mala velka radost :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    průvodčí, která mi právě štípala lístek ve vlaku na cestě na punkrockovej koncert, má na nohou ty úžasný marteny s růží!
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Vzít si na sebe po půl roce kabát a zjišťovat co jsem nechala v kapsách a vzpomínat
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Vyjídat z plechu po pečených bramborách všechen spálený kmín nabíráním na bříško prstu.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Pustit si krásné melodie od Karla Svobody, Y. Tiersena, Yirumy, J. Hisaishiho, zavřít oči a prostě jen poslouchat klavír a další nástroje...
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    ICOUCH: Po dešti někam zmizeli, bylo jich tu hejno, sto, dvě stě. Nevím kam:)

    Taky ke mě přilétají takový bílý a světlé šedý holubi. Připadám si pak jako v rajský zahradě.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    LU_EXE: Je to jako s těma rybičkama. :) Jako dečka jsme chodili tady kousek do zatopenýho lomu, kde bylo pulců v mělký vyhřátý vodě snad tisíc. A tak jsme se nechávali oždibovat. :)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    KRMELEC: to je moc skromný přání.
    Světlušky jsou hezký. Já zas pozoruju v rybníčku pulce, jak se zvětšujou. Zkusím tam dát nohy, jestli to bude jako s těma masážníma rybičkama.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    LU_EXE: Aby to nedopadlo na zem, tak se mi to vlastně i splnilo.

    Mimochodem venku fakt jsou světlušky - při desáté jsem přestala počítat.
    Přes den obyčejná cestička mezi křovím, loukou a zahradou se na noc promění v pohádkový les plný poletujících světélek.
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    KRMELEC: a co sis přála?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    TAMARIX: Díky! Ano, to je ono. Pomalu to prolétlo přes celou oblohu s oranžovožlutou září a s otevřenou pusou jsem čekala na zdrcující dopad na zem, který se jaksi nekonal :c)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam