• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Mám už zase dost dlouhý vlasy na to, aby mi vlály ve větru. A tak jsem si dneska užívala vlající vlasy. A obloha byla zlověstně podmračená a hrozilo každou chvíli zapršet, dramatický to bylo. A vlastně se mi i ohromně líbila ta skvostná šedá barva oblohy.
    EETEE
    EETEE --- ---
    U paneláku stálo elektrikářské auto a dva technici opravovali zvonky. Ten starší se vracel k autu a kouká na mladšího "Našel jsem korunu!" :-)))
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když po super dnu na lyžích osprchuju unavený tělo horkou vodou a otevřu v pokoji okno. Jde sem slunce, čerstvý vzduch a je slyšet ptačí štěbetání. Zalezu bez pyžama do postele a na chvíli usnu.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když ležím ve vaně s hlavou pod vodou a poslouchám život v domě.
    A taky když se po koupeli utírám do čistého ručníku, který usušilo slunce nebo mráz. Oboje tak pěkně škrábe.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Malá, velká radost.

    Když vyperu a uvědomím si, že tohle je jen zlomek toho "jak moc mám ráda proužky"...

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prave jsem nasla uplne vzadu pod gaucem zapadlou synovu ztracenou novou ponozku. male radosti matek.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Můj zákazník:
    " Já jsem přijdu, pozdravíme se, vy se usmějete ..a tak mi začíná den" :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jasné světlo slunce, které už i hřeje, zbytky sněhu, vůně jehličí a roztávající země, zpěv ptáků - to je Imbolc, jak má být.
    Ale vlastně to není malá, nýbrž velká radost :)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    KAERI: Můžem dát někdy nyxí srázek na nějakým veřejným místě a dát tam match :D
    KAERI
    KAERI --- ---
    KOERHE: Tyjo, to mě mrzí, že jsem tam nebyla! :D

    Ale připomněl jsi mi ten báječný pocit, když vyprávíš v kupé veselou historku a spolucestující se nejdřív snaží tvářit, že tě vůbec neposlouchají, ale pak jim začnou cukat koutky, chvíli ještě odvracejí hlavu, aby nebylo vidět, že se řežou, a nakonec se přestanou snažit a vyprsknou nahlas nebo se přidají ke konverzaci něčím ze své zahrádky.
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Když hrajete v noci na nádraží hakys, koukaj na vás lidi, vy je pozvete a oni se přidají! A pak je z toho asi čtvrt hodinky hra ve 4 při který se smějem, skáčem a sekuriťák na nás jen pobaveně kouká a častuje nás hláškama. Zpátky do dětství.
    Když přijel vlak, dali jsme si high-five a rozešli se každý svou cestou. :)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    když v zimě někdo přijde z venku a úplně voní tím mrazem!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Cesta z práce, kdy ve světle lamp krouží vločky, sníh křupe pod nohama a já v něm dělám úplně nový (křupavý) cestičky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: dnes jsem koupil Vánoční stromek a vzpomněl si na opuštěné banány. V OBI měli poslední kus v květináči - chudák. Křivý, nepravidelný, sem tam trochu oschlý. Ale nemohl jsem ho tam nechat. Prozatím dostal vydatnou zálivku a odpočívá. Jestli to nevzdá, půjde pak na chalupu


    KAERI
    KAERI --- ---
    Dcerka v miniškolce vyrobila obrázek - sněhový mrak z vaty a kolem nalepené papírové vločky vykrojené raznicí. Nepoužila dost lepidla, a tak cestou domů trochu "sněžilo". Někdo u nás v baráku jednu vločku našel a připíchl ji na domovní infonástěnku. Vypadá to moc hezky. A my víme, že ta vločka je od nás.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dívat se z tepla vlaku na zasněžená pole.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VESPER_INDIGO: asi zalezi na situaci, ale doklepnout! :D
    ja rad bojuju do poslednoi chvile i v zoufalejch situacich, je to jenom hra :)
    a vzdycky pak potesi, kdyz protivnik napise "good fight", pripadne da radu, prenecha loot, whatever, zkratka best ship is "friend-ship" :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    přijít na to, jak se vypíná blikající podsvícení půjčené klávesnice
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Sedím v kavárně pod Lipami, piji bílý svařák, hrají pohodovou muziku a já si kreslím.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Nevím, jestli se to sem počítá, ale zkusím to. Sem tam, když třeba je jasné, že nepřítel má slabší karty nebo když je jasné, že vyhraju na jeden tah, tak ve všech možných karetních, fantasy, sci-fi a jiných online hrách nepřítelovi sdělím, že hrál dobře a nechám se porazit. Vždycky pak přemýšlím, co si ten druhý myslí. Těší ho to? Je vděčný? Je naštvaný a ponížený? Překvapený? A takhle se bavím a učím v nestandardních situacích.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam