• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SATOO: bonus :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON: nejde o satanovo cislo plus jedna 6 navic, ale o to, ze mi krokomer nepocita po jednotlivych krocich, takze jakykoli kulaty nebo hezky cislo je velmi malo pravdepodobny. kdybych se cilene snazila o 6666, tak to bude v realu napr. 6662 a pak najednou az 6669.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    EETEE
    EETEE --- ---
    "Malá kočárková"
    Vždycky jsem se těšila až potkám někoho kdo má stejný kočárek, resp. stejný i se stejně barevnou stříškou, že se na sebe spiklenecky usmějeme. A dokonce jsem to mnohokrát zkusila, bohužel bez očekávané odezvy.

    Dnes se mi to ale konečně splnilo.
    Jela jsem kolem večerky ze které couval tatínek se stejným kočárkem a když uviděl ten můj, tak se na mně zeširoka usmál. :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Jela jsem s kočárkem po chodníku, vedle na silnici u mně pribržďoval tranzit a řidič na mně něco volal.
    Úplně jsem se prve lekla co ten chlap chce!?
    Ale volal na mně, jestli jsme neztratili žlutého plyšáka, který se válel pár metrů zpátky. :-)))
    Plyšák nebyl náš, ale bylo to moc milé...
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    .. po zážitku ze včera, nový s květinami..
    Attila je zelinář a čistokrevný Maďar a tak mu někdy pomáhám popisovat zboží.
    Dnes hledal karafiáty, otvírali jsme různé bedny a nikde nebyly, po chvíli se z toho stala" hra"..
    Když někdo otevřel novou krabici zvedl květinu a zavolal její název ve své mateřtině
    HANNA
    HANNA --- ---
    přijdu večer do prázdného bytu, po delší době obrátím v gramofonu desku, kterou jsem si přinesla z dědečkovy sbírky, a rozezní se chopinova etuda c moll, která se prolínala jedním ze seriálů mého dětství, a chvíli poté ballada g moll, kterou často přehrával jeden z absolventů a já ji fascinovaně poslouchala, když jsem čekala, až na mě přijde u paní profesorky řada
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Zákazník si přál růže (je to pro mě velice okrajový sortiment)
    .. šla jsem se po nich poohlédnout a zjistila, že je právě přivezly..
    Vzala jsem jich celou náruč a chvíli se s nimy pomazlila v jarním sluníčku :)
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Pokazdy, kdyz jedu kolem jednoho domu zhruba na rohu Rusky a Belocerkevsky, mam takovou radost, ze ho konecne opravuji. Pro me to je asi ten nejhezci funkcionalisticky dum v Praze a leta letouci chatral a rozpadal se. A konecne se opravuje a vypada to, ze i vkusne. Nekdy bych se chtela podivat dovnitr, jak to tam asi vypada.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Mám už zase dost dlouhý vlasy na to, aby mi vlály ve větru. A tak jsem si dneska užívala vlající vlasy. A obloha byla zlověstně podmračená a hrozilo každou chvíli zapršet, dramatický to bylo. A vlastně se mi i ohromně líbila ta skvostná šedá barva oblohy.
    EETEE
    EETEE --- ---
    U paneláku stálo elektrikářské auto a dva technici opravovali zvonky. Ten starší se vracel k autu a kouká na mladšího "Našel jsem korunu!" :-)))
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když po super dnu na lyžích osprchuju unavený tělo horkou vodou a otevřu v pokoji okno. Jde sem slunce, čerstvý vzduch a je slyšet ptačí štěbetání. Zalezu bez pyžama do postele a na chvíli usnu.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když ležím ve vaně s hlavou pod vodou a poslouchám život v domě.
    A taky když se po koupeli utírám do čistého ručníku, který usušilo slunce nebo mráz. Oboje tak pěkně škrábe.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Malá, velká radost.

    Když vyperu a uvědomím si, že tohle je jen zlomek toho "jak moc mám ráda proužky"...

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prave jsem nasla uplne vzadu pod gaucem zapadlou synovu ztracenou novou ponozku. male radosti matek.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Můj zákazník:
    " Já jsem přijdu, pozdravíme se, vy se usmějete ..a tak mi začíná den" :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jasné světlo slunce, které už i hřeje, zbytky sněhu, vůně jehličí a roztávající země, zpěv ptáků - to je Imbolc, jak má být.
    Ale vlastně to není malá, nýbrž velká radost :)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    KAERI: Můžem dát někdy nyxí srázek na nějakým veřejným místě a dát tam match :D
    KAERI
    KAERI --- ---
    KOERHE: Tyjo, to mě mrzí, že jsem tam nebyla! :D

    Ale připomněl jsi mi ten báječný pocit, když vyprávíš v kupé veselou historku a spolucestující se nejdřív snaží tvářit, že tě vůbec neposlouchají, ale pak jim začnou cukat koutky, chvíli ještě odvracejí hlavu, aby nebylo vidět, že se řežou, a nakonec se přestanou snažit a vyprsknou nahlas nebo se přidají ke konverzaci něčím ze své zahrádky.
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Když hrajete v noci na nádraží hakys, koukaj na vás lidi, vy je pozvete a oni se přidají! A pak je z toho asi čtvrt hodinky hra ve 4 při který se smějem, skáčem a sekuriťák na nás jen pobaveně kouká a častuje nás hláškama. Zpátky do dětství.
    Když přijel vlak, dali jsme si high-five a rozešli se každý svou cestou. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam