• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: to si rovnou moh napsat že nevíš ;))
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    TEDDYBEDDY: pozdě. vzal jsem ty dynaudio :)
    máte někdo zkušenost s opravou gramofonu ve phonu.cz nebo u Satury? Případně tip na jiný servis v Praze. dík
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: propustnost ceho? elektronu?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Akorátže " propustnost" kabelu není apriori otázkou zkreslení.
    NOISEGATE: hlavně si to očekuj na tom svým Denonu.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DEIKSAC: vzhledem k tomu ze v tom nemaj jasno ani audiofilove (tahle diskuze necht je toho dukazem) nemuzes cekat ze hifi nepolibenej blbecek v tom jasno mit bude ;)
    TEDDYBEDDY: chapu, cantony pohrbivam teda. btw. kdybych si mel vybrat, jdu rozhodne do sharana :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NOISEGATE: proboha, dalsi poblaznenej. Zopakuju to, typicky zkresleni soucasti retezce je zhruba takhle:
    zesik, cd player, komp - setiny procent
    gramec, tuner - desetiny az jednotky procent v tragickejch ptipadech
    bedny - jednotky az desitky procent
    kabely - mimo meritelnej rozsah
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    NOISEGATE: PS. Dyno vs Cantony?? Njn. ukážu ti hezkou audinu A3 a ty se stejně hrneš do vw sharan :o)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Sakr, to budu na tech rohlikach jeste dyl nez jsem myslel ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    NOISEGATE: Tímhle to imo neposereš ;)
    AudioQuest FLX/SLiP 14/4 Speaker Cable - Pearl White AudioQuest FLX/SLiP 14/4 Speaker Cable - Pearl White - Kabely - HiFi Bazar - www.hifionline.cz
    http://www.hifionline.cz/...le-pearl-white/25697-audioquest-flx-slip-14-4-speaker-cable-pearl-white/
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DEIKSAC: jasny. myslel jsem spis doporuceni na kably co maj vernejsi prenos nez obyc dvoulinka za 20,-/ metr
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    2*4 v poho unese nekolik kw, tak by to tvejch par wattu ve spicce mohlo zvladnout
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    caute, tak jsem nakonec objednal zesik Denon (+cd plyer k tomu jako bonus), a bedny (Canton LE 190 nebo Dynaadio Audience 40 jsou v jednání, snad dořeším tenhle týden.) díky za pomoc s výběrem guruům z týhle diskuze. Zvuk už teď, se starejma teslama, je někde jinde ;) budu teď chvíli o rohlíkách, ale zase si k tomu můžu pustit slušnej zvuk..
    no a nebyl bych to já kdybych nepoložil lama dotaz (filtroval jsem) co v podobný cenový relaci vůči zbytku sestavy (rozuměj do pětikila, max litra) pořídit za repro kabely? Nějaký 2x4 tasker třeba? Díky
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: jojo, neco takovyho, jen trosku mensi..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    nevite o receiveru co by mel phono vstup, umel prehravat mp3 ze site a umel aspon 4+0 kanalu?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kapituluju :)
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: nojono, ale stejne si moji cast pravdy ignoroval a tvoje ubirani hmoty strunam nevysvetluje proc silonovy a kovovy struny dokazou zahrat stejnej ton.. ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: Mě za to neplatěj, abych vysvětloval středoškolskou fyziku inženýrům.
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: mas pravdu, ale predat to neumis ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIOH: Třeba nějaký JBL Control někam na zeď?
    www.srovname.cz/vyhledat/katalog?search=jbl+control
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: Duty jsou pouze ty vnejsi steny, resp ma to uvnitr diry kruhovyho prurezu v tom podelnm smeru, takzte je to zaroven pomerne tuhy, rekneme, ze by tam mohla bejt na tom metru osmdesáti nějaká rezonance toho vzduchu uvnitř, ale vzhlem k hmotnosti sestavy je to nepodstatný, nakonec kdyz budes poustet v pokoji nizky sinusovky, tak nalozena knihovna bude kmitat davno potom, co ti ve vedlev kuchynii budou drncet sklenice a talire v lince.
    DOKKTOR: maximálně to bude fungovat jako bandpass, ale to by muselo bejt přiražený ke stěně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam