• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    začátečnickej dotaz: jakou údržbu a péči vyžadujou automaty navíc oproti quartzům, vyžadujou-li teda nějakou navíc vůbec? něco jsem tu možná někdy zahlídl o čištění a mazání, ale nevím už, jestli se to netýká třeba jenom nějakých extra drahých a velejemných strojků..? třeba ty, co sem teď dával KAZAAM_32
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: je to lacinej fake a je to poznat na tom materialu a je jedno, jestli to dela nemecka firma nebo padelatele v thajsku... je rozdil se nechat inspirovat nebo neco okopirovat...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    NASTY: Hele já nevim, nebral bych to jako fake...tenhle vzor potápek dělá Omega, Rolex, Seiko, Steinhart, tušim, že i Victorinox atp...prostě se to stalo vzorem...stejně jako třeba Ray-Ban vymyslel nějaké styly pro brýle a ostatní je teď taky užívaj..
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    já hodně váhám nad chronama od Steinhartu, ale musel bych se odloučit od své nechrono verze :-/ ... dvoje B-Uhr nechci..

    hodinky Steinhart Nav-B Chrono 47mm | CHRONOSHOP.cz
    http://www.chronoshop.cz/katalog/hodinky-Steinhart-Nav-B-Chrono-47
    NASTY
    NASTY --- ---
    TWISTRABBIT: Přibližně od 110 000 Kč.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NASTY: s tim se dá souhlasit.. hodinky to krásný sou.. kolik že stojej originály?
    NASTY
    NASTY --- ---
    TWISTRABBIT: Jak jsem říkal, diskuze k tomu už proběhla na Chronomagu. Vše podstatné k tomu bylo řečno. Já jsem v rozporu. Rozum a chtíč jsou v opozici :-). Víc bych to nerozebíral.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NASTY: no sou naprosto stejný krom nápisů tak co asi...
    NASTY
    NASTY --- ---
    JOPS: Já to měl stejně. Chtěl jsem je, pak ne. Jak se na ně ale dnes dívám, tak už je asi zase chci :-).
    JOPS
    JOPS --- ---
    NASTY: jj, pred cca 2 lety jsem si je chtel koupit (Steinhart) a pak jsem se na to vykaslal. Ale vypadaj suprove. Kdyz to vezmu, tak fake to neni :)
    NASTY
    NASTY --- ---
    JOPS: Tyhle potápky od Steinhartu, za dostupnou cenu, se jim hodně podobají: http://www.chronoshop.cz/katalog/Steinhart-OCEAN-1-BLACK

    Kdosi se na Chronomagu hádal jestli už je to "fejk" či neni, když jsou si tak podobný... To ať si rozhodne každý podle sebe. Co do kvality, Steinhart dělá poctivý hodinky.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WHITERABBIT: líbí se mi to matný pouzdro, ale už méně ty opulentní číselníky a rafičky
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    pekny kousek
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    SUPERMARIO: jj, omylem jsem zamenil etiku a etiketu
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    LOPIN: lange hlavne dela hodinky pro kurevsky "rich" typky..
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KOUDY: myslim ze je to opacne, pro koho by delali hodinky treba lange a sohne? pro casual typky?
    lange sohne - Google Search
    http://www.google.cz/search?q=lange+sohne&hl=en&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=p0kTT5eeJqqm4gTexOHjCA&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CCMQ_AUoAQ&biw=1600&bih=744
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    vyšly moje kočky ,ale v automatu , takže už vim co si pořídim dál .))
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    SHAMAN99: pletes si etiku s etiketou a zamenujes oboje za estetiku :) etika ani etiketa neresi hodinky, jedna se maximalne o styl, kdy ladis s konkretnim outfitem, barvou odevu, bot, prilezitosti atp. Rict velmi obecne ze kov k obleku nejde je kokotina, je to otazka vkusu nikoliv spolecenskych norem. Je jasny ze pokud mas nejaky vintazky, tak ty jsou malokdy na kovovym tahu z logiky veci.

    Se Spackem se znam osobne a pokud si dobre pamatuji i on nosi k saku seamastery na kovovem tahu.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    KOUDY: Prd o tom vim, oblek nosim 1-2x na statnice a hodinky vlastnim posledni rok. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam