• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BEREN: ze rozhodne neurazi ;)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    BEREN
    BEREN --- ---
    co rikate na todle:
    IWC Mark XV für Fr. 2'659 zu verkaufen von einem Trusted Seller auf Chrono24
    http://www.chrono24.ch/...ypes=U&manufacturerIds=124&modelsmore=1&models=86&priceTo=3000&movementTypes=1&urlSubpath=/iwc/index.htm&manufacturerIds=124

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSEQUI: dekuju za radu
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DRAGON: Normálně v hodinářství ti sklíčko vymění a udělají ho na zakazku, Na vinohradský vedle VZP je jedno kde si otec nechával měnit safirové sklíčko u hodinek a v pohodě, tak to zkus tam.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: jj, planuju tam skocit a probrat to s nimi. Navic mam fakt pocit, ze to sklicko je plastovy, kdyz na nej potukam, tak zni velmi plastove, ale mozna se pletu :) o nic vic mi vlastne po uvaze ani nejde :)
    a ano, spis bych mel prave krasny a neposkrabany hodinky po dedovi nez originalni skrabanost :)
    samozrejme nebrat uplne vazne...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    a ja naopak nevim, proc to musi bejt jakoze megaautenticky, kdyz to asi stamiliony nestalo a nestoji a dragon chce, aby to bylo hezky.... zajdi do toho hodinarstvi, pokecej tam, podle me jsou to magori a o tomhle si s nima popovidas tak asi 100x fundovaneji, nez s bandou amateru jako sme tady vsichni ze :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DRAGON: Cokoliv vyměníš, už to ztratí originalitu. Zvlášť když to jsou hodinky po děděčkovi, tak bys se na to vykašlal a jen bych to vyčistil. Neměnit nic.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ...asi nejvetsi problem.
    dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jak na to koukam, tak on je ten cifernik vlastne skoro bez chybicky, vetsinu "spiny" na to haze prave sklicko, to je take problem vymenit?
    posilat dal je urcite nebudu, je to jedina vec po dedeckovi a rad si je odnesu do hrobu resp predam jednou napr. svemu diteti. To sklicko je asi nejv
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    Udelat to samozrejme muzes, jen proste pak ztrati cenu, pokud bys je chtel prodat dal.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAGON: nech je tak, jak jsou, akorát vyčistit a seřídit kolečka
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOPIN: a co s tim tedy, kdyz chci mit dedovy hodinky vycisteny a jako novy, viz treba sklicko nad devitkou, napraskle..?
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: hlavne na cifernik nesahej jestli je chces nekdy treba poslat dal.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: jakmile todle udelas, ztrati cenu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Prosim, mel bych prosbu: dostal sem k vanocum krasny kapesni hodinky Longines po mem dedeckovi hodinari, fakt prima dar :) a ja bych je rad nekam odnesl aby je vycistili vizualne, jdou krasne, vydrzi cca 20 hodin natazene a zpozdi se ke konci o necelou minutu, coz mi bohate staci, stejne je spis budu mit na pamatku v krabicce.
    Poradili byste mi kam je zanest? A kolik si tak pripravit penez na takovou obnovu?

    Chtel bych vycistit a zvyraznit znovu hlavni cifernik, mozna vymenit sklicko (ktere mi prijde, ze je plastove, ale mozna se mi to zda), vylestit komplet stribro, ve kterych je strojek ulozeny.. atd, drobne fixy zkratka.
    dik za radu



    DOT
    DOT --- ---
    se mi ty Radiomiry zacinaj libit...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: okamzite objednat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam