• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: co náky Omegy Quartzy? ted jsou jedny na Chronomagu kolem 20k myslim...


    DRAGON: uka nahod fotky... (pro všechny, ne nechci fejkový IWC, ale zajímá me jak vypadj...)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRIZDIK: a nebo taky neupadnou.
    mam uz tri roky IWC a fungujou naprosto perfektne. ale mne staly kolem dvojky a jsou to class A fejky.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    "Fake watches for fake people."
    Konfucius
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    GOSHEWAN: A proč máš potřebu na tom nečeho co sis nekoupil? Nejde o to mít prostě dobrý hodinku? Nebo si za 700 platíš loket na baru? Kolem litru si koupíš hezký spolehlivý hodinky taky. Těmhle za měsíc upadnou ručičky, měl jsem pár takových koupí mezi známýma.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: logo ze je v poradku?
    za tisic sezenes originaly. to asi ano. ale o tom radsi nepomyslet. nekde jsem videl "armadnejsi" verze mych SNZG a ta stala kolem 40-50$
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    LEXXA: Seika se mi nikdy moc nelibily, nicmene proti gustu...

    Co se tyce tech fejku, tak te muzu ujistit ze krome pusheru a korunky to je vsechno dano fotkou. Luneta, cifernik i logo jsou (az prekvapive) v poradku.

    Nehodlam ty fejky obhajovat co se tyce verohodnosti vuci originalum (k tomu se staci podivat na male ciferniky a hned je jasno), ale kvalita zpracovani je slusna. A zaroven neverim ze za cenu kolem litru jsou takhle hezke "originalni" hodinky, to je kec.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: podivej se jak je nasazena luneta, cifernik je nerovnomerne plasticky, logo je dobrej vtip, mrkni na usazeni korunky a podivej se na pushery. aspon podle fotky hadam ze nebudou mit stejny chod.
    nicmene pokud ti delaji radost ser na me a nos je s radosti.

    a jinak tohle se mi jako chrono libi vic nez original carery
    http://www.seiko-watch.co.jp/collections/img/products/SARK007.jpg

    ono celkove cela ta kolekce presage se jim povedla.
    CROME
    CROME --- ---
    me je to dost jedno...nos si co chces
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Heh, kdo rika ze nemam normalni hodinky?
    A tu kvalitu rozved, protoze se mi zda, ze proste obycejne kecas (:
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: ano kvalita je spatna. Proc mas potrebu si kupovat spatny faky?
    Za par stovek muzes mit slusny Seika, Citizen....whatever

    Tohle fakt nechapu, celej ten bussines s fakes....
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Ta kopie je hnusna cim presne? Ted nemyslim nepresnosti, ale mas pocit, ze kvalita zpracovani je sptana? Nebo co presne? A o cenu fakt nejde, ledaze jsi chtel rict ze za tech par stovek jsou k mani lepsi fejky, coz ti klidne budu i verit, nicmene whatever...

    LEXXA: Snazil jsem se v historii najit co se ti libi a foto bych uvital. Cromeho jsem zadal o rozvedeni protoze "humus" si lze vylozit opravdu mnoha zpusoby a buhvi co mel zrovna na mysli (:
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: neskutecne hnusna kopie, jinak peknejch hodin.
    Myslim, ze za podobnou cenu se daji poridit reprezentativnejsi modely
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: samozrejme. pochlubil jsi se. nekomu se to libi, nekomu zas ne. a nejde tu o cenovku. koudyho JLC (jestli si je koupil) za o chlup vic nez 700 voci se mi taky nelibi. jsem si temer jisty ze, kdybych hodil sem fotku svych hodinek, soude podle tvych fiku, taky nesklidim zrovna uspech.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    LEXXA: To je vec subjektivniho nazoru, ktery rozhodne nesdilim.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: neni treba rozvadet. tady nejde o to ze je to fik. tady jde o to ze jsou to hnusne hodinky
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Rozvedes to trochu?
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: humus
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Za 700 penez jde svedomi stranou ((:

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    něco z domova
    FINSON
    FINSON --- ---
    KANAREK1: No to je jiná :-) Kdo ví, co tím v té době mysleli, nějakou vodotěsnost možná jo, i když potápky to nejsou. Jinak detailní a světlejší fotky by byly fajn i pro skouknutí stavu, ale nedělej si násilí ;-)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    FINSON: tak jsem to přece jen popletl. Je tam vyraženo pouze hermet. To značí vodotěsnost?
    Další fotky netřeba. Není tam žádné další označení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam