• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Jo, zkus potom pana Frýdla ve Zlatnictví Janka na Florenci ;-) Jinak novej strojek se ti zaběhne za pár měsíců, tak kdybys nebyl spokojený s přesností, zkus ho o něco dřív, jestli ti je nepoladí. Nicméně nelze čekat zázraky, +/- 10s za den je vynikající výsledek, řešil bych to, až kdyby se rozcházely o víc jak půl minuty...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak jo, Seiko 5 Sports už mám něco přes týden a zatím docela dobrý. Nakonec jsem je koupil přes Amazon v Německu, v přepočtu zhruba za 4,5K Kč. Z Ameriky by to bylo levnější, ale nechtělo se mi absolvovat proclení, každopádně lepší než těch něco přes 7K za které je mají v Koscomu, díky všem za radu!

    Hádám že za pár let je asi budu muset někam dát seřídit, promazat a tak, co?
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    KALIBAN: hele resil jsi to nejak? nakonec jsem je sehnal a prisly mi taky tak a podle fotek na netu se to zda jakoze by design
    FINSON
    FINSON --- ---
    PELDA: OCW-S100-1AJF
    PELDA
    PELDA --- ---
    TEDDYBEDDY: Co to je přesně za typ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    STEPNI_VLK: Jj. sou tam. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/96096-zodiac-sea-wolf-zo9021/?hl=zodiac
    Velikost 39 bohužel nic pro mě. Jinak bych je vzal.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    TEDDYBEDDY: moc pekny, ty jdou na wishlist
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    EDERA: na levy. nevidim tom nakej zasadni problem
    EDERA
    EDERA --- ---
    Z4IK: A nosil bys je pak na pravý ruce nebo na levý?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    EDERA: nevim o nem.
    EDERA
    EDERA --- ---
    Z4IK: Je nějakej důvod, proč mají korunku vlevo? Kromě toho, že je to zjevně poznávací znak té značky.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TEDDYBEDDY: Tyhle jsme nedávno viděl v prodeji na Chronomagu. Nejspíš tam furt ještě jsou...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TEDDYBEDDY: Ty jsou teda vazne hezky, proc se neprodavaji v Evrope?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    COUDAK: no ty jsou teda HEZKY .. :D
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    To jsou ony :-)

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    stejně nevím, proč většina lidí Casii opovrhuje. Mám je od malička, G-shocky a momentálně mám na ruce 9 let Casio Marine gear, i když mi loni odešel ten kovový řemínek a neměl jsem tisícovku na opravu tak ho nahradil gumovej :D ale nikdy mě ničím a nijak nezklamaly a mají na moje zacházení neuvěřitelnou výdrž :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jo a v bílý tak hezký imo.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TEDDYBEDDY: Mám je na shortlistu "definitivních".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam