• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Ps: Vím že to dneska neni moc trendy velikost.. Proto se ptám vás, kdo třeba máte lepší přehled, neb jsem za poslední tejden viděl ohromný množství potápek, ale všechno je to 42+ :(
    VACA
    VACA --- ---
    prosím máte tip na nějaký potápky ideálně s ETA strojkem, 40mm ale klidně i 39mm?

    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    nevíte někdo, co je to za hodinky? googlením toho čísla dole jsem zatím nic nezjistil.. viděl jsem je v jednom bazaru za cca 440 czk..

    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    Z4IK: provedu :-D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JOHN_LENON: Quartzy maj prima poladěný, ale drahý. Automaty Al 525/ Sellita 200 na levelu Top. Zpracování o třídu- dvě vejš než je v cenová kat. zvykem. Běžný servis v Koscomu bleskově. Ale nějaké zásadní opravy u dovozce v Pardubicích jsou na dlouhý lokte,
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    mě spíš zajímala ta značka. hodinky se mi samozřejmě líbí. jinak bych to nepsal.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    JOHN_LENON: Si pořiď hodinky podle toho jakej na ně máš názor TY, ne? Nebo ženu si taky vybíráš podle toho co ti na ni řeknou ostatní?
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: Jdi do toho.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    hmm hmm. jakej mate nazor na alpiny? kámoš mi nabízí pilotky s krásným dialem za diskontní cenu. místo těch certin...
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    BLEVAJZZ: mozna by stacilo si sundat koralky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BLEVAJZZ: dej tmave hnedej a budou supr :))
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    Dneska jsem si šel pro jedny vintage Dogmy.... asi dost vzácné..protože jsem je nenašel ani na internetu :-DDDD..dám na to jiný pásek asi.

    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: Krása.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    myslim ze se to povedlo :)

    a jeste jsem se krasne projel do Revince :)



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: nebyt to ve "zlate", tak jsou pekny :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TEDDYBEDDY: nadhera.. spolecne s project alaska nejkrasnejsi novy omegy.

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Na ebay dražba Speedy tuesday (v lednu se objednávaly za 4.100 GBP)

    Omega #SpeedyTuesday Chronograph | eBay
    http://www.ebay.com/...cc6a30afc%26pid%3D100227%26rk%3D3%26rkt%3D10%26mehot%3Dpp%26sd%3D253003122722
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: tak na chrono24 jsou za 13 i s poštou viď
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: sou super, me ta znacka i ten styl sedi moc, cena je trosku za certiny ulet, ale jen trosku. pokud ti nedaji spat, tak se jeste mesic trap a tes a pak si je kup
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TOMMY_: vzhledem k tomu ze nejvic hodinek tam nakoupej rusky turisti v zabkach tak bych se tohohle zrovna nebal, ty lidi co delaj v tehle obchodech musi mit dobre vyvynutej cich na to, kdo ty prachy ma, nezavisle na tom jak vypada.

    nicmene ti to nezavidim, ja tyhle veci NAPROSTO neumim,..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam