• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    Noob dotaz: mam automaty (Zepellin 100 jahre), ktery se mi zpozdujou tak cca o minutu, mozna minutu a pul za den. Da se s tim v praxi neco delat? Tj muzu to nekam v Praze odnest kde mi zo spolehlive opravi, zaruci vodotesnost ( ma to jenom 5 atm ale i tak) a nebude to stat vic nez novy hodinky?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    GLOBETROTTER: samozřejmě dostala! :-D ale tak já taky nechci přijít zkrátka neasi.. jinak to nemusí být za narození syna.. pro mě to je prostě k příležitosti velmi významné životní události.. pro někoho to může být narození potomka, pro někoho jiného svatba, nový job.. je to na každém, kupovat si hodinky k narození potomka není asi žádný zvyk, ale já to tak rád udělám a budu si to tak připomínat - jednou mu je třeba předám :-D
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KALIBAN: Tak snad víš, co je ta dřinu na to dítě zadělat :-) #kecy
    Ale taky jsem si myslel, že za dítě má nějaký hodnotný dárek dostat matka.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    za narozeni ditete se maj porizovat hodinky?? a na chronomagu zrovna....
    skoda ze mi nekdo dluzi fakt kotel penez a uplne je na to tim padem nemam :( bych asi neodolal
    P: IWC Portugieser IW371605 - Prodám - Chronomag fórum
    https://forum.chronomag.cz/topic/161717-p-iwc-portugieser-iw371605/
    EZOP
    EZOP --- ---
    AMSTERDAM: Hele mě ze začátku trochu sral po všech “would you like a cup of tee” youtuberech. Ale nakonec se mi libi. Díky za tip
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    sorry, jestli jsem s tim uz otravnej :-D nasel jsem tyhle a libi se mi, vidite tam někdo neco vyloženě špatně? štve mě akorát krabička, která je nějaká "divná" v porovnání s tím, co vidím u jichých...

    Omega Speedmaster Moonwatch Chronograph Stahl Handaufzug Ref.... za 107 486 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    https://www.chrono24.cz/omega/speedmaster-moonwatch-chronograph-stahl-handaufzug-ref-35705000--id28269031.htm

    případně tyhle
    Omega Speedmaster Professional Moonwatch za 107 486 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    https://www.chrono24.cz/omega/omega-speedmaster-professional-moonwatch--id28337861.htm
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ted jsem si psal s typkem, co minulý týden prodal safiry v big boxu za 120.. to je pěkná cena imho
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    Taky jsem je bral az po roce on narozeni, protoze jsem nakonec nechtel delat kompromisy.
    A obecne mi prisly moony kdysi levne - srovnatelne chrona v te cene moc nebyly.
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    No ja v r. 2020 kupoval hesalitky tah bigbox za 99k v kramu (jakoze nove od ofiko prodejce). Ale to jsem mel stesti na nejakou slevu. Vim ze se jinak prodavaly zanovni takhle. A dneska koukam hesalitky 179k a safir 205k. To je masakr.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Ty kraso. Tenkrát chodily ale tak za 75. Já kupoval bigbox v srpnu 18 za 82,5 a byly tuším lednový toho roku…
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    VEEHELL: Trochu mi pripomanaji squale. Ty jsem strasne chtel :))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: super, moc díky!
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: Jasne, ja kdyz na neco narazim tak ti to taky poslu.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: můžu kdyžtak pm az budu mít něco vyhlidnuteho, že bys mi to zkouknul? :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: Kolem 100 je realny moony koupit, ale budes nejakou dobu cihat. Dneska ty ceny proste vyskocili, a pokud nekdo prodava big box tak pod 110 vetsinou nejde, muzes koupit starsi generaci pred big boxem ( referenci si nemapatuju ). Ale chce to extremni opatrnost na stav, servis atp. Ony taky deiv staly novy 117K, pak 135k a ted uz snad prez 150k, takze i secondary market jde nahoru. Tajhle cihej na chronomagu, a snad budes mit stesti. Ja jsem svoje moony kopoval 2017 par mesicu stary za 107..
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    me se celkem libi od Zodiacu ta jejich "seawolf" rada :D

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    mne takovyhle veci chodily uplne stejne, i kdyz to bylo opacne: ja jsem prodaval (jeste ke vsemu SKX013, maly hodinky za 6.000).
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JUNGLER: *tobě a tvojí ženě 😁
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    SUBTITLES017: Já těmhle lidem zásadně odepisuji: Doufám, že ti někdo za tyhle šmela projede prdel struhadlem.
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    SUBTITLES017: hej úplně stejný scénář, jenom můj byl ital s češkou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam