• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    AMSTERDAM: Uff tvl. Tak to jsem měl kliku. Myslím, že si teď radši prověřím i ty baterky.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    FINSON: mohu poreferovat, že hodinář Volavka je ale neslušný hodinář.

    Přinesl jsem k nim jednoduchý Timexy Expedition na výměnu tlačítek u chronografu.

    Leželo jim to tam dva a půl měsíce, když jsem je urgoval, kde to je a proč mi nedali vědět sami, byli na mě hnusný, že si mám volat sám (čas jimi určený byl 14dní, nezavolali mi sami od sebe ani jednou), postupně jsem se tam musel dovolat třikrát, aby se mi dostalo odpovědi "makáme na tom" a pokaždý přednášky, jak je otravuju.

    Když už to konečně měli ( což sem se taky musel dozvědět vlastním přičinením, nebyli mi ani schopní říct, že už to teda po dvou měsících mají hotové ( čtyři pushery k digitálkám a sklíčko ), tak jsem to tam teda šel vyzvednout, byli na mě protivný ještě na rozloučenou.

    Byl jsem z toho jednání tak perxplex, že jsem si ani nezkontroloval, jak to teda udělali. Odjel jsem s tim z Prahy do zahraničí, kde teď žijem, vyndal sem to z to jejich igeliťáku a zjistil, že ty pushery, co tam dali, nejsou ani nový, ale vzatý z jinech hodinek, co maj asi na náhradní díly. Dali mi tam místo uplně rezavejch tlačítek jen trochu rezavý tlačítka.

    Motivaci to s nima ještě řešit už sem neměl. Karma je kurva a nějak to zařídí.

    Hodinky dostala na hraní dvouletá dcera, má z nich radost. "Svítí, svítí". Tak aspoň něco.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Slušný hodinář by měl být i Volavka v Karlíně, ale osobně jsem u něj měl na seřízení jen Orienty a jinak u něj akorát měním baterky.
    OKULTICH
    OKULTICH --- ---
    DOTCOM: nedavno jsem si nechaval servisovat Alpinisty v http://hodinarstvi-vysehrad.cz/
    generalka strojku (hodinky se taky zpozdovaly) + vymena jednoho tesneni cca 4k
    + pul roku cekani
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DOTCOM: Mam zkusenosti jen s hodinarstvimi ktere konci :D a nebo v liberci a nebo ted v Jihlave. V praze asi o nicem nevim.. ale tohle nezni jako nic komplikovanyho. To asi muzes zaexperimentovat.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    TOMMY_: je v tom Valjoux 7753, mel bys tip na nejaky provereny hodinarstvi?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    Noob dotaz: mam automaty (Zepellin 100 jahre), ktery se mi zpozdujou tak cca o minutu, mozna minutu a pul za den. Da se s tim v praxi neco delat? Tj muzu to nekam v Praze odnest kde mi zo spolehlive opravi, zaruci vodotesnost ( ma to jenom 5 atm ale i tak) a nebude to stat vic nez novy hodinky?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    GLOBETROTTER: samozřejmě dostala! :-D ale tak já taky nechci přijít zkrátka neasi.. jinak to nemusí být za narození syna.. pro mě to je prostě k příležitosti velmi významné životní události.. pro někoho to může být narození potomka, pro někoho jiného svatba, nový job.. je to na každém, kupovat si hodinky k narození potomka není asi žádný zvyk, ale já to tak rád udělám a budu si to tak připomínat - jednou mu je třeba předám :-D
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KALIBAN: Tak snad víš, co je ta dřinu na to dítě zadělat :-) #kecy
    Ale taky jsem si myslel, že za dítě má nějaký hodnotný dárek dostat matka.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    za narozeni ditete se maj porizovat hodinky?? a na chronomagu zrovna....
    skoda ze mi nekdo dluzi fakt kotel penez a uplne je na to tim padem nemam :( bych asi neodolal
    P: IWC Portugieser IW371605 - Prodám - Chronomag fórum
    https://forum.chronomag.cz/topic/161717-p-iwc-portugieser-iw371605/
    EZOP
    EZOP --- ---
    AMSTERDAM: Hele mě ze začátku trochu sral po všech “would you like a cup of tee” youtuberech. Ale nakonec se mi libi. Díky za tip
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    sorry, jestli jsem s tim uz otravnej :-D nasel jsem tyhle a libi se mi, vidite tam někdo neco vyloženě špatně? štve mě akorát krabička, která je nějaká "divná" v porovnání s tím, co vidím u jichých...

    Omega Speedmaster Moonwatch Chronograph Stahl Handaufzug Ref.... za 107 486 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    https://www.chrono24.cz/omega/speedmaster-moonwatch-chronograph-stahl-handaufzug-ref-35705000--id28269031.htm

    případně tyhle
    Omega Speedmaster Professional Moonwatch za 107 486 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    https://www.chrono24.cz/omega/omega-speedmaster-professional-moonwatch--id28337861.htm
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ted jsem si psal s typkem, co minulý týden prodal safiry v big boxu za 120.. to je pěkná cena imho
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    Taky jsem je bral az po roce on narozeni, protoze jsem nakonec nechtel delat kompromisy.
    A obecne mi prisly moony kdysi levne - srovnatelne chrona v te cene moc nebyly.
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    No ja v r. 2020 kupoval hesalitky tah bigbox za 99k v kramu (jakoze nove od ofiko prodejce). Ale to jsem mel stesti na nejakou slevu. Vim ze se jinak prodavaly zanovni takhle. A dneska koukam hesalitky 179k a safir 205k. To je masakr.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Ty kraso. Tenkrát chodily ale tak za 75. Já kupoval bigbox v srpnu 18 za 82,5 a byly tuším lednový toho roku…
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    VEEHELL: Trochu mi pripomanaji squale. Ty jsem strasne chtel :))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: super, moc díky!
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: Jasne, ja kdyz na neco narazim tak ti to taky poslu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam