• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARESdosbox - nastaveni, site, zvuk, win 3.x, programy, ...
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Hura nasel jsem
    FreeDOS | View all software
    http://www.freedos.org/software/?prog=edit
    V Dosboxu to beha.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    od verze 6.20 tusim, driv byl edit.com, co mel par byte. obavam se, ze to bude dost zaviset na verzi dosu
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Nemate nekdo starej dosovskej text editor edit.exe ?, uz ani nevim jestli to byla nebo nebyla soucast dosu, tusim ze jo.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Na debianu je ten configurak, taky hloupe zahrany, takze asi bude i na jinym linuxu.

    Nicmene hlavne by mel zajimalo, jak rychle to jede.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    na normalnim pocitaci se bere dosbox.conf i z adresare, kde je dosbox spusteny, takze pokud to muzes nejak ovlivnit a udelat si ho v tom adresari, tak tak ucin, bude se prednostne brat ten tvuj, globalni az pokud se ten lokalni nenajde
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    PISKVOR: no ja ho mam asi zdrejme nekde jinde, protoze stale badam, search nepomaha, ale ja ten boj vyhraju ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NEOTO: Ja to nasel hledanim "dosbox android autoexec" (a taky jsem si ten svuj kdysi upravoval, tak jsem tusil, co zhruba hledam)
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    PISKVOR: dik moc cece, uz jsem fakt nevedel kde hledat :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NEOTO: Konfigurační soubor pro aBox by měl být v /mnt/sdcard/app-data/org.hystudio.android.dosbox/.dosbox/dosbox-0.74.conf (možná ta verze se bude lišit), sekce [autoexec]
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    muzu se zeptat resili ste nekdo dosbox na androidu ? mam ho tam nainstalovanej, jede v pohode. ale potreboval bych se dostat do autoexecu na spusteni nortona a fyzicky to v tom telefonu absolutne nemuzu najit :) mate s tim nekdo zkusenosti ?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Umí někdo rozjed v Dosboxu nebo někde jinde hru Blood 1 v modu 3dfx? Nikdy se mi to povedlo a to, ikdyz jsem tenkrat mel Voodoo kartu.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    BUG: Funguje to, snad by stacilo i zkopirovat slozku z jinyho OS
    BUG
    BUG --- ---
    SUPCZ: ja sem to este nezkousel, ale vetsina veci pod novym os nefacha takze se radsi nejdriv ptam:-)
    SUPCZ
    SUPCZ --- ---
    BUG: no mě to teda normálně běží
    BUG
    BUG --- ---
    mate nekdo zkusenosti s rozbehnutim dosbox na windows 7? nebo lze pouzit puvodni verzi dosboxu?
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Mate nekdo takove ty stare sporice obrazovky co behaly na M602 a podobne? Zastesklo se mi po nich :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    nejede tady nekomu dosboc na nejakem novem wm zarizeni?
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    snazim se spustit nhl 93 na dosboxu a nedari se; zkousel jsem to pod win 7 a mac os x (10.6.2 SL), dokonce laboroval s cyklama a podobne, a stejne nic. setup hry se mi pritom v okne spustit podarilo. nemate nekdo radu? dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SID311: ano, nejnovejsi, bioforge sem si pred lety nahral z origo cd, co mam a upravil pro spousteni z disku (dokopirovat vsechny soubory z cd na hd a prepsat install.opt, dodnes si to pamatuju (ma nejoblibenejsi hra;]).
    Ale zaboha to nemuzu rozchodit, verim ze to bude prave kvuli XMS pameti :(
    SID311
    SID311 --- ---
    DRAGON: Nevím, zkoušel jsem Bioforge a v DOSBoxu mi běží. Dokonce jsem to zkoušel s přesně touto konfigurací (až na autoexec, samozřejmě) a Bioforge šel v pohodě. Takže bych řekl, že chyba bude jinde. Kde, to ale nevím.

    Používáš nejnovější verzi DOSBoxu (0.73)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam