• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    PIN
    PIN --- ---
    HRAX: dekuji - to jsem si tedy zavaril :-(
    HRAX
    HRAX --- ---
    PIN: 3.1 upgrade rusi akykolvek unlock na operatora... Hadam toto ti pomoze: http://www.iphonedownloadblog.com/2009/09/16/tutorial-jailbreak-unlock-iphone-2g-3-1-pwnagetool/
    PIN
    PIN --- ---
    iPhone 2G - pres iTunes upgrade na fw 3.1. (do te doby na 2.2. bez JB) po upgradu mam hlasku o neautorizovane SIM karte a nevim, jak z toho ven. telefon prijima hovory a zavolam si pres emergency, ale nedostanu se do tlf ... poradite mi, prosim, co delat?
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    aha, tak to me zmatlo, myslel jsem ze to spolu souvisi, ok, tak to zkusim zase se v tom pokopat :) jen me trosku znervoznuje ta afera kolem hacku pres sms :) Dopodrobna to nastudovane nemam, ale ta verze FW 3,1 to pry mela opravit, nejake blizsi info? :) Diky, uz ted mam z toho hlavu na prasknuti
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: tjn

    SP1T
    SP1T --- ---
    CLOVICEK: tak jsme doma!
    nevim, jestli rozumis ZABIAS, zabijastina je tezky jazyk ;)
    ale JB pro fw 3.1 je pouze na mac pres PwnageTool3.1. na windows zatim smula...
    kdyby jsi chtel zpet na z 3.1 na 3.0.1 tak navod tady, zel anglicky http://www.redmondpie.com/downgrade-iphone-3.1-to-3.0.1/
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    CLOVICEK: no hele


    CLOVICEK: to je ale navod na JB 3.0.1

    a ne 3.1.0 !!! na ten jeste JB jak tusim (ponevadz sem google nehledal ale kluci z [ iPhone - Appz & Warez ] to tak jako naznacovali) znich neco dostat nekdy dost casto je optizne .
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    SP1T: ano, verze 3.1 (7C144)
    SP1T
    SP1T --- ---
    me to na macu probehlo bez problemu.
    ty ses na win jo?
    takze rekapitulace:
    -mas cisty telefon s fw 3.0.1
    -pustis redsn0w, das mu sezrat ipsw 3.0
    -zasktnes cydia
    -JB probehne bez problemu
    -nevidis cydii

    muzes na vsechny body odpovedet kladne? ;)
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    SP1T: ta jsem to znova nechal is Icy a porad nic, ani jedno se mi tam neobjevi :(
    SP1T
    SP1T --- ---
    CLOVICEK: ses si jistej krokem 8. z tveho tutorialu?
    Nyní zaškrněte pouze možnost “Cydia” a “Icy” nechte neoznačené. Podle názorů mnoha uživatelů, instalace Icy způsobuje značnou nestabilitu Cydie.

    zkus to proste jeste jednou ;) je moznost jak doinstalovat cydii post, ale prijde mi to slozitejsi nez to znova JBreknout...
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    CLOVICEK: znova jsem to zkousel a porad nic :( chjo. ja tam chci instalovat veciii :)
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    tak jsem provedl Jailbreak podle tohoto navodu http://www.mujiphone.com/2009/08/01/jailbreak-pro-iphone-os-301-navod/ a Cydie nikde. Jakto? Pritom firmware se upgradoval na 3.0.1
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: vis vlastne jsem myslele ze to treba nekoho nakopne a treba se stane spolusprace a vono to ve vice lidech pak lepe jde.

    ja lina lama nejsem dekuji mozna hloupa ale todle o lenosti nebude .

    vobcas se ale neco nemeni a to je zajimave tu zanechat .

    krom toho vzhledem ke klubum [ iPhone - Appz & Warez ] [ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]

    kde se bavej odborne tento mel bejt vice ....

    tj. nekritizuj a sol .... misto casu kterej sem ja i ty stravil psanim tehlech OT uz tu mohl bejt

    aktualni SEZNAM nejuzitecnejsich kvalitnich APLIKACI

    krom toho nevim jak dlouho si na NYX ty ale ja uz par let opravdu tak me fakt nepoucuj "zalozit klub umi kazdej ale starat se o nej... "

    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: tak ja o sobe vim, ze jsme lina lama. zalozit klub umi kazdej ale starat se o nej...
    ja se spokojim se s googlem, ten je porad aktualni :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: mas neco lepsiho tak to nasol a nekritizuj ...
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: co se dozvi z pulroku neaktualizovany nastenky? ale ty podle toho nejspis porad jedes...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    CLOVICEK: nastenka
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    dnes se nejspise stanu majitelem, iphonu 3G 8GB,proto by mě zajímaly nějaké vaše top programy a vychytavky, ktere by nemely chybet. co jsem googlil,tak stanza je snad vsude,jinak tam kazdy micha spoustu her,ktere mi neprijdou zase tak vyjimecne. co nejake zajimave aplikace
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    já jen, jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi 2G a 3G... počítám, že se tam musí zároveň odblokovat operátor...jestli se nepletu
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    mám dotaz, chci dneska známénu udělat upgrade jeho ajfounu 2G na software 3.0.. což asi jakš takš přes redsn0w zvládnu, ale netuším co udělat s yellowsnOw na případné odblokování simky..či čeho... nějaká rychlá rada? dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam