• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    FUMO: to je provokace? :-)
    HRAX
    HRAX --- ---
    FUMO: Antivir nepotrebujes... A myslim ze sa ani antiviry na iPhone nerobia ;) Staci si poriadne zabezpecit telefon a pokial mas JB tak si rozhodne neinstalovat OpenSSH alebo si zmenit root heslo v telefone...
    FUMO
    FUMO --- ---
    Čau potřebuju poradit ohledně antivira do iphonu. potřebuju něco podobnyho jestli to teda dé a jestli to ma cenu. Dikec
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SNORCHL
    SNORCHL --- ---
    Asi se to tu uz resilo, ale nechci to cele projizdet, mohu tento lama dotaz

    Jak do JB fonu dostat piratsky soft ? Pry se musi neco pridat do cidie ? Nekdo mi rikal o webu na Apulo.us ale tam se nedostanu nebot to neni u nas podporovane.
    Dekuji
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Dotaz..:) Jak si nahraju nějaký filmek do iPhonu..? Přes iTunes jsme to zkoušel a nějak mi to nejde.. Eště jsem si včera stáhnul nějaký .rar aplikace a hry přes Strong.. Jde to nějak dát do telefonu..? díky
    TERA
    TERA --- ---
    mam par lama dotazu....
    v itunes mam aplikaci ale nemohu ji dostat do iphonu.Nevim jak
    to same nevim jak si stahnout pres app store do iphonu treba hry..
    dekuju
    DENNY
    DENNY --- ---
    Slava, tak se mi podarilo naklonovat knihovnu itunes, takze uz s ni muzu itunes pouzivat jak doma, tak i v praci. Kdo nezna, tady je navod:
    http://www.andrewgrant.org/2008/03/30/how-to-sync-an-iphone-with-two-or-more-computers.html
    (pokud to tady uz bylo, tak sry)
    Ale itunes stejne nemaj na kombinaci copytrans manager a photo a sharepod :-)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    DENNY: mne taky
    DENNY: U me to same s T-Mobile
    DENNY
    DENNY --- ---
    Tady je mala citace od jednoho uzivatele, ktery to delal blackra1nem:

    Vcera bez jakýchkoli problému jsem u 2G iPhone z USA restornul z fw 3.0 na fw 3.1.2 (oficial restore + nejnovìjší iTunes) pak na mé win vista blackra1n provedl JB, pridalo mi to na plochu "cernou kapku" díky které jsem si dohrál ROCK (cydiu jsem nedal) a bylo hotovo.

    Ovšem prekvapilo mne, že hned po oficiálním restore naskocil O2. Já jsem myslel, že pak budu muset pres BootNeuter 2.1 ješte provést unlock. No asi jsem špatne studoval
    DENNY
    DENNY --- ---
    @Dareen: cetl jsem o uspesnych JB na 2g pomoci uzasneho blackra1n. Sice neni primo na 2g, ale par lidem se to povedlo
    SP1T
    SP1T --- ---
    DAREEN: DAREEN: ok, to je prvni krok, vlastne zbytecny v tvem pripade :)
    ted jaibreak (custom ipsw, ktery si vyrobis pomoci PwnageTool) pak po jaibreaku nahrajes unlock...

    jak jsem psal, vse je na http://blog.iphone-dev.org/ a jestli nevladnes anglicky, tak googli. navodu v cerstine je taky mraky

    podrobnej navod treba tady: http://www.hackthatphone.com/3x/p_3_0_1g.html
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    jsem po restore a stale je tam jen obrazek pripojeni kabelu k itunes a zablokovany telefon...((
    SP1T
    SP1T --- ---
    DAREEN: restore, jailberak, unlock... s jen si nejsem jistej s tim unlockem pro 2g. na 3.1.2 (mozna se budes muset spokojit s nizsim) informace najdes na http://blog.iphone-dev.org/
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    DENNY: takze mam udelat co? restore?
    DENNY
    DENNY --- ---
    @Jehlan
    1. na prevod mp3 do zvoneni iphona je dobrej iringer
    2. prez BT neposles nic, leda specialni aplikaci mezi dvouma iphonama.
    3. ucet si zalozis v itunes na PC, ale abys nemusel (pokud nechces) zadavat platebni kartu, najdi si nejdriv v itunes store nejakou free aplikaci, tu chctej stahnout a pak po vyskoceni prihlaseni/registrace zacni tvorit registraci. Vedle platebnich karet by se melo objevit i moznost zadnou nezadavat.
    DENNY
    DENNY --- ---
    @Dareen: co jsem ruzne vycetl, tak tim restore mas iphona opravdu zablokovaneho na operatora. iphone 2g byl blokovanej kazdej, a jelikoz se u nas neprodaval, tak na jineho, nez naseho operatora. Ani nemusel mit JB, ale jen unlock, kterej se ted tim restore zrusil, takze je potreba ho udelat znova.
    HRAX
    HRAX --- ---
    DAREEN: Aha, tak potom ma napada len jedna rada... Hodit iphone do DFU a urobit restore...
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    HRAX: ten iphone nebyl nijak blokovany, fungovala v nem simka od tmobile i od vodafone.... navic ten iphone ani nezapnu..
    HRAX
    HRAX --- ---
    DAREEN: Moze byt ze ten telefon je zablokovany pre operatora, preto by som namiesto update cez itunes urobil rovno JB na poslednu verziu OS a odblokoval ho...
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    HRAX: prvni typ iphone, mel tam verzi 2.1, updatoval jsem to na nejnovejsi 3.2.1, jb nebyl tusim, aspon tam nebyl anananas pri spusteni, od kad nevim ho ma a na tu simku nebyl aktivovany co ma ted, v tom bude asi problem, je pruser ze vubec nejde pustit...
    HRAX
    HRAX --- ---
    DAREEN: Aky model iPhone, aky OS, kde bol kupovany, bol pred tym JB a aktivovany na tu simku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam