• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    SP1T: preci kdyz su v terenu a nejsu pripojenej k zadne zname wifi tak to nic nehleda, takze to nic nezere. diky tomu je tam ten prepinac co sem mu radil. nebo je to jinak?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: jo takhle ze sui upgrejd ale nemuzes cydii protoze neni rain jeste ? ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: jo takhle ze sui upgrejd ale nemuzes cydii protoze neni rain jeste ? ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: povidej co je tam novyho ?
    SP1T
    SP1T --- ---
    FMATEJU: proc ma porad nekdo potrebu vysvetlovat svoji filozofii pouziti a ke vsemu to aplikovat jako univerzalni?

    jo, baterka je duvod i pro me. jses v terenu, mas poslednich 5%, logicky vypnu...


    ZABIAS: koho uz sere i sbsettings, tomu neni pomoci a mel by upgrejdnout na 3.1.3 :)
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    to nekdo resi baterku u tel, kterej se stejne musi kazdej den nabijet?
    a kterej potrebuje skoro ke vsemu net?
    potom me unika smysl vlastneni takovyho tel. kdyz ho nechce pouzivat :-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    baterka ?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    SHARK: a proc to porad zapinas/vypinas?

    kdyz si nastavis ve wifi - ask to join networks OFF - tak ti to porad nehleda wifi, ale pripoji se to pouze na zname site a nebo si to muzes vybrat manualne.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: jo to by bylo pohoda stve me i to SBsettings
    SHARK
    SHARK --- ---
    Lama dotaz ohledne WIFI, neni nejaka ultilitka ktera by zapinala wifi jen kliknutim na ikonu a vypla naslednym kliknutim, je voser lezt porad do nastaven/wifi/on,off
    mam iphona druhej den a tak badam :)
    DJ_JOGURT
    DJ_JOGURT --- ---
    vypnul sem zvuk klaves a stejne me klavesnice pri toceni cisla pipa :(( da se to vypnout ci ne ???
    SP1T
    SP1T --- ---
    SNORCHL: to ses trochu na casm nezu bude jb pro 3.1.3 vysachoval ze hry :)

    MATESISKO: jezisi pomoct! co myslis? logicky? kdyz bude blokobany jen na nejakeho zahranicniho operatora?

    z toho tedy plyne, kup neblokovanej nebo s os na kterej je JB. situace se ale, trochu komplikuje, sam ztracim prehled, a nektery modely jdou JB ale ne unlock. resp. pfw 4.26 bez problemu, a 5.11 pres blackra1n, ale spouste lidem pak zlobi wifi...

    http://blog.iphone-dev.org/
    hned na uvodni strance prvni dva prispevky. (lip uz to shrnuty bejt ani nemuze)
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    lama dotaz, urcite hodne omilany. pokud koupim iphone kdesi na ebayi, bude mi fungovat u nas, nebo musim pouzit JB? diky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SNORCHL: ja mam oboje a vklidu.

    jinac jak na thamata ?? nejak se mi nedari na to prijit. chtel bych nejaky cool vite co ;)
    SNORCHL
    SNORCHL --- ---
    REALROOK: Kamos mi doporucuje misto Cidie pustit Rock. Takze dotaz je mozne mit oba baliky soucasne a nebo to dela bordel ?

    Ja bohuzel jsem ted updatoval na 3.1.3 a obavam se ze na to cerny dest jeste neni pripraven.
    WASQ
    WASQ --- ---
    REALROOK: to už jsem bohužel zjistil. JB mám, doporuč nějakou aplikaci na SMS kterou si používal/používáš, please
    SP1T
    SP1T --- ---
    REALROOK: jako na 3.1.2 pres itunes samozrejme updatovat, jak jinak, ale to uz je pres volitelny soubor zeano... varuju nedavat nabidnuty update na 3.1.3

    vis co znamena myslet?

    dale viz.: http://blog.iphone-dev.org/
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    SP1T: ja mam verzi 3.1.2 a slo to v poho pomoci jailbreaku na 3.1 myslim s timhle problem nebude..
    SP1T
    SP1T --- ---
    jen bacha, je verze 3.1.3 takze bych se updatum pres itunes od teto chvili vyvaroval...
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    REALROOK: jinak ja jsem posledne delal JB takhle
    1 stahnul jsem novou verzi iTunes
    2 updatoval jsem iPhone firmware pres iTunes
    3 stahnul jsem blackrain ( http://blackra1n.com/ ) - kliknes dole na ikonku tvyho OS
    4 spustit blackrain (musis mit pripojeny iphone k PC) a pockas asi 5 min dokud telefon zase nenaskoci
    5 v iphonu se ti objevi aplikace blackrain kterou spustit a stahnes cydii
    6 spustit cydii, nechas ji updatovat a pak das manage-sources-edit-add a napises tam cydia.hackulo.us
    7 pak si v tom manage-sources kliknes na ten uplne nahore co sis tam tedka pridal a stahnes si Appsync for OS 3.1 (nebo 3.0 pokud si jailbreakoval na tuhle verzi) a Installous
    8 ????
    9 PROFIT!!! :)


    REALROOK
    REALROOK --- ---
    WASQ: sice jsem to nezkoumal ale myslim ze tohle v iphonu vubec neni, nejjednodussi je udelat JB a stahnout si nejakou aplikaci na posilani zprav ktera ti bude vyhovovat
    ONDRASEEEK: proste napis do googlu iphone jailbreak 3.0 a existujou tak blbu vzdorny navody ze uz to vic ani nejde :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ONDRASEEEK: jeste musim nainstalovat instalous .
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    ONDRASEEEK: Nie som si uplne isty, v inom fore sa preberalo, ze o JB zostane zapis v nejakom cipe a ze sa to da vycitat v servise...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam