• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    WENIA: nakonec to tak dopadlo, ale aspoň to už funguje, díky.

    A ještě jeden (dva) dotazy ohledně budíku:
    Používám ten v aplikaci hodiny, ale pokud by moje požadavky splňoval nějakej jinej, nechám si poradit - jednak bych chtěla zkrátit prodlevu při "odložení", odkládá se o 10 minut a během nich zase usnu, a jednak bych chtěla, aby zvonil i při vypnutym telefonu. Dá se tohle nějak udělat?
    WENIA
    WENIA --- ---
    BRUSINKA: restore...a udělej jej jako novy iPhone ;)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Ahoj, potřebovala bych prosím pomoct, nefunguje mi synchronizace hudby mezi počítačem (iTunes) a iPhonem 5. Všechno ostatní jako fotky, ..., funguje bez problémů (videa jsem nezkoušela), akorát ta hudba. Celou dobu se tváří, že normálně synchronizuje, ale v iphonu se nakonec nic neobjeví. Když jsem si koupila album na iTunes (z iPh), tak se mi ho nepodařilo do něj stáhnout, hlásí to chybu, ačkoliv do iPadu se to stáhlo normálně. Našla jsem tuhle diskuzi, je to zřejmě ten samý problém, ale nezabralo mi nic... http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=90&t=48637
    Nějaká rada?
    Díky!
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    mě to v Cydii zálohuje bloby automaticky, takže ač nemám JB na 6.0.1 tak už je mám savnuté pro tuhle verzi
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    jestli je tu nekdo, kdo pomuze, rada se i odmenim!

    situace: koupila jsem jailbreaknuty 3GS, s iOS 4.x.x .. po prichodu domu jsem nahrala svuj backup z predchoziho pristroje a vsechno bezvadne fachalo do te chvile, nez jsem chtela stahnout nakou aplikaci, ktera mi oznamila, ze musim updatovat.. aktualizovala jsem iTunes a ten mi nabidl iOS6. Nenapadlo me nic lepsiho, nez to odsouhlasit a tim zacalo peklo..

    aktualizace probehla uspesne - az do okamziku, kdy telefon zahlasil, ze ho nelze aktivovat

    zacalo googlovani...

    stahla jsem si nekolik nastroju a (snad) uspesne telefon jailbreakla

    nicmene, stale pretrvava problem s aktivaci pristroje

    docetla jsem se, ze je moznost vratit system do puvodniho stavu - v mem pripade iOS 4.x.x. (k tomu ovsem nemam ten blob, o kterem jsem doted nemela potuchy)

    ma nekdo radu, jak to rozchodit? Jasne, ze to muzu zanest do servisu... ale nejaka domaci prace?
    WENIA
    WENIA --- ---
    Mám lama dotaz....jsem úplne novým majitelem ipadu, iphone mám 5let....

    Pokaždé když si stáhnou film v idownloads+ a následně jej pustím v čemkoli, zvýší se mi kapacita obou aplikaci(u downloaderu je to pochopitelne), i když je pak shodim...cili se mi stala absurdní věc, ze hd player měl velikost 3,2gb i když ma ve skutecnosti kolem 40mb...jedine co pomohlo je smazáni a nahrání nové aplikace....nicméně me ten problém pekne štve....mám základní verzi ipadu a 13gb je málo na takovou malichernost ;((
    SHARK
    SHARK --- ---
    ELA: ja to rikal, audiko je na to vazne uzasny, najdes tm skoro vse. Pro JB maji prave jeste app Unlimtones a reis si to primo v telefonu.
    ELA
    ELA --- ---
    dik obema...hrave jsem to zvladla pres http://www.audiko.net
    NELDE
    NELDE --- ---
    MATHEZZZ: Máš to vyzkoušené? Funguje to i na delší než 30s?
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    ELA: prdlacky.. jde to uplne jednoduse pres itunes... jen pak staci prejmenovat koncovku z .m4a na m4r a je to.

    Tady je navod:

    How to make an iphone ringtone with no hassle. super easy to follow and do. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CjloDiNAWjc
    ELA
    ELA --- ---
    diky, JB nemam, zkusim...
    SHARK
    SHARK --- ---
    ELA: na to se vyprdni, najed na http://www.audiko.net a hledej co potrebujes, pokud mas JB tak pak najdi v cydii app unlimtones
    ELA
    ELA --- ---
    ahoj,
    pouzila jsem z nastenky tenhle convertor -
    iPhone Ringtone Converter, MP3 to iPhone Ringtone Converter Maker - funguje to dobre, akorat na zacatku vyzvaneciho tonu je reklama na ten convertor, da se s tim nejak dal pracovat? - potrebuju preskocit nejak tu reklamu:] diky
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Ahoj, potreboval bych poradit. Kamarad Pracuje v Dubaii a ma zamestnaneckou slevu na iPad new, takze me vyjde asi o 5k levneji nez v Alzasoftu. Jde mi o to ze bych chtel s 4G/3G/HSDPA chipem a bojim se zdali to bude fungovat i u nas? A co pripadne mam jeste od prodejce zjistit? Diky.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    WENIA: Samosebou je ... Aby dodrzeli retinu museli zvednout rozlisko logicky
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz. Mel jsem za to, ze do 5ky se dava stejna retina display. Ale nejak nechapu toto tvrzeni: A proti senzačnímu Retina displeji iPhonu 4S má o 18 procent víc pixelů a nabízí ohromující rozlišení 1136 × 640.....neni to jen dano tou velikosti a tim se zvysilo rozliseni a vice pixelu?



    KENZO
    KENZO --- ---
    Tak kdo už ma "5"?
    Dojmy?
    CESKI
    CESKI --- ---
    po updatu na ios6 mám stabilně problémy se připojit na appstore..nestalo se to někomu popřípadě co s tím???
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    MATHEZZZ: iFile
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam