• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    EX_ESKADR: ano, na iPadu to funguje. iPad ma starsi software, jestli to souvisi. Na predchozim telefonu to fungovalo.
    EX_ESKADR
    EX_ESKADR --- ---
    BERUSKA_CA: a povolila jsi si to v nastaveni Seznamu? To je nejcastejsi pricina nefunkcniho Seznam.cz v emailu obecne..
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Dobry vecer,
    Na jednom iPhonu (6s, posledni soft) nemuzu zprovoznit email na seznam.cz
    Vsechny ostatni byly ok. Protokol doufam nastavuji spravne (divala jsem se na web i na to jak to mam nastavene ja).
    Nejaky napad proc to nejede a jeste lepe, jak to vyresit?

    Dekuji!
    CESKI
    CESKI --- ---
    neco co dokáže propojit více apple id kalendářů do jednoho??? takříkajíc jeden pracovní kalendář, který by byl sdíléný pro více apple ids
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    456: To je zrovna něco, co vypnout nechceš. Dokážeš tím totiž smazat nebo sledovat ztracený/ukradený telefon.
    456
    456 --- ---
    ONDRA_99: no já si to myslel :)) občas se trochu zamyslím :) ... právě sem měl pocit že to nejde aby byl telefon funkční a tahle lokalizace bloknutá, jedině že by se telef choval dostatečně divně, tak aby ho stanice vyhodnotila jako vypnutý nebo kdyby se uměl připojit k jiné než nejbližší stanici ... ale to je asi scifi ? ... ale vypnout funkci Find my iPhone jde snad bez problému ?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    456: Trosku se zamysli. T-mobile vi ke ktere stanici jsi se pripojil, aby ten system vedel pres kterou stanici ti ma zpravy a hovory posilat. Pokud nechces aby vedel ke ktere stanici jsi pripojen, tak to jde jedine tak, ze se k zadne nepripojis.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    456: Ne.
    456
    456 --- ---
    ONDRA_99: faaakt ? a dá se na ten telefon dovolat ?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    456: Muzes si dat "flight mode" ten to blokne.
    456
    456 --- ---
    drobný dotaz - lze nějakým způsobem na IPhone zablokovat službu vyhledávání simky? Tedy u T-mobile je služba která lokalizuje telefon podle toho ke které vykryvné stanici se přihlásí - lze to nějak bloknout na telefonu ? Dííík.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    GOUMES: to myslím že znamená, že je blokovany na operátora. Tzn je z ciziny a operator na něj poskytl slevu s tím že se může používat jen u něj. Od většiny operátorů to lze za poplatek odblokovat ale je potřeba zjistit z jaké je to země, jakého operátora a jestli je starší jak dva roky. Jinak třeba u iPhone 4 starého cca 4 roky po mě chtěli 1500 za odblokování a může to stát až 3500, další možnosti je nákup R-sim
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    Zdravim,dostal se mi do ruky iphon,kterej mel fungovat,imei bylo v pohode,ale pise tohle...u t-mobilu mi rekli,ze to nikdy nevideli..v servisu sem jeste nebyl..pocitam,ze je asi blokovanej co...nevite co s tim?dik a sry za velikost

    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: jj, já ten komp už nějaký léto provozuju na iPad mini, icloud účet používám pro obě zařízení stejnej.

    Až se zase dostanu ke kompu tak to ještě zkusím znovu prozkoumat, hudbu zatím v iPhonu žádnou nemám, takže můžu experimentovat...
    Pravda je, ze do toho iPadu jsem žádnou hudbu nikdy neimportoval, ale tak ještě delší dobu než iPad provozuju iPod Classic, a tam teda vkládám jediné manuálně, protože do nej přihazuji z různejch kompů...

    No to mě taky ještě čeká, ale nejsem si jistej jestli to vůbec půjde, rád bych přenesl některé playlisty z iPodu do iPhonu, ale jen některé protože Pod má 160gb zatímco phone jen 64gb... Budu se s tím muset nějak popasovat...


    Každopádně děkuji za tvoji podporu a péči. Vážím si toho. Nejsem zapalenej počítačovej tip a tak občas trochu tápu.
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: A mel jsi ten pocitac autorizovanej ?
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: Cece prave ze z nějakýho důvodu neslo. Pokud jsem chtěl syncnout zvuky, tak na mě vyskočila taková ta hlaska ze pokud akci provedete bude vymazán obsah, žádná cesta okolo..

    Akci jsem udělal, a když jsem pak zpátky zatrhl manuální správu hudby, položka zvuky v záložce nastavení telefonu opět zmizela...
    V položce "na mem zarizeni" ale zvuky zůstaly a tóny v telefonu jsou...

    Nějak z toho nejsem vůbec moudrej...
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: Vzdyt snad slo zaskrntnouz ze chces syncnout jen zvuky a hudbu odznacit, aby to na ni ani nehrablo.
    VACA
    VACA --- ---
    PS: děkuji všem zůčastněným za trpělivost s noob lamerem,


    a přeji VESELÉ VÁNOCE!
    VACA
    VACA --- ---
    Tak jsem se tim nějak prokousal.

    Ale když jsem chtěl synchronizovat zvuky, tak mě to donutilo vymazat celou knihovnu hudby a videa z iphone, což mi teď zrovna nevadí, protože phone je čerstvej, ale v budoucnu tenhle krok podniknout nebudu moct, protože já synchronizuju hudbu na svejch i zařízeních ze zásady manuálně. (mám 160gb ipod classic, mimo jiné právě kvůli tomu abych hudbu nemusel skladovat v kompu. navíc přikládám na cestách apod... )

    Takže jsem po synchronizaci zvuků musel opět zaškrtnout nabídku "vybírat hudbu manuálně", čímž mi ale opět zmizela možnost synchronizovat zvuky...

    je to teda zamotanej kruh tohleto... :)

    tak jsem zvědavej jestli mi tam to zvonění vubec vydrží, nebo o něj přijdu při první příští synchronizaci...
    VACA
    VACA --- ---
    SHARK: tak jsem to nakonec přecijen podstoupil, vytrvoril majl pro tyhle prilezitosti...

    mel bych prosim jeste dotaz jestli by jsi me navedl jak to v tech itunes tam propašuju? :)

    děkuju moc za trpělivost s moji lameřinou :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    VACA: jj fake emailem na seznamu takovehle chujoviny taky resim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam