• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém

    Pomohla vám tato diskuze při léčení exému?

    22 hlasy od 22 respondentů
      Trápí vás tato nemoc? Chcete pomoct nebo poradit? Jste tu správně...

      Pošlete prosím pozvánku do klubu (vedle spřízněných) všem přátelům, ať je nás tu co nejvíc a můžeme si navzájem poradit:)



      1) Vyloučení dráždivých látek
      čistící prostředky, které jsou dráždivé
      vodní sporty, koupel v horké a studené vodě
      oděvy ze syntetických materiálů a vlny
      omezit pocení

      2) Omezit kontakt s alergeny
      vytvořit bezprašné prostředí – odstranit tzv.lapače prachu, koberce, závěsy
      domácí zvířata
      pyl z rostlin

      3) Péče o kůži
      sprchování vlažnou vodou
      pečlivé promazání kůže, šetrné mycí přípravky
      rozbalit záhlaví
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      MARTIN_531:poptám se ti,jestli kámoš ještě má home made konopnou mast.
      JOHNY115: docela šílenej příběh.Ještě že jsi se z toho dostal.Kortikoidy jsou úplně to nejhorší.Mě to předepisovali několik let.Byla jsem na tom už úplně závislá.Jakmile mi došla mastička a třeba dva dny jsem jí nepoužívala,tak hned se exém vrátil v silné formě.Šílený.Taky to dost tenčí kůži.Měla jsem kůži jak papír.Pak mi po x letech řekli,že už se mi tím vyběluje kůže,takže už mi to nemůžou předepisovat a ať se teda mažu čím chci.:(.Od té doby kožařům nevěřím.
      GREGI: otisky taky nemám.Chyběj mi skoro na všech prstech.:/
      GREGI
      GREGI --- ---
      JOHNY115: sem netusil ze exem muze mit az tak tezke dusledky... Zajimave... A kde jsi ho vsude mel?
      JOHNY115
      JOHNY115 --- ---
      tak to slysim poprve v zivote s tou vodou ze nejsem sam :) pred asi 3 rokama me to jednu "krasnou" zimu dotahlo do uplne krize ... mel sem tak sucho ze me bylo neprijemny se jen jakkoliv pohnout, nakonec me z toho vysekaly kortikoidy, naky veci proti bakteriim a kdeco silnyho ... a dopady ... spis psychickyho razu ... tohle obdobi me naucilo lenosti a prilezitostni uplne apatii vuci okoli ... taky sem zmenil stredni skolu ... dodnes si asi vetsina lidi mysli ze sem to cilene flakal ... jak sem se totiz po mesici a pul vratil do skoly ... tak sem tam byval tak na stridacku, podle toho jak sem to vydrzel .. a sedet v ne jeste zrovna ok stavu navlecenej v obleceni a v tride plne lidi .. to me stresovalo samo o sobe ....... hnus no, nastup pri dospivani, bylo to hrozne rychly, nez sem si stacil uvedomit co delam, tak uz sem mel problem, v tom nejhorsim sem myslel ze uz se z toho nikdy nevysekam a znicim se uplne ... no nastesti se tak nestalo x) a na to v jakym stavu ta kuze byla se divim ze to dnes skoro nejde poznat ... ale byla to urcite ma nejhorsi cast zivota ...
      MARTIN_531
      MARTIN_531 --- ---
      Tak se hlásim do klubu, sem šťastný majitel exému na loktech, mám to asi deset let a jediný co mi na to pomáhá je home made konopná mast. Zdroj kterej sem měl je teď k nesehnání a tak bych se chtěl poptat zda někdo pošle do pošty úžasnou informaci, že zdroj má. Vybártruju naturáliema, nebo zaplatím bankovkama.
      TSOH
      TSOH --- ---
      vono to take souvisi se stravou... mlecne vyrobky pry nejsou uplne idealni... ale asi jak kdo...
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      PALEONTOLOG: jsem si nevšimla.....nezní to tak šíleně.naopak...
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      FOX_E: PALEONTOLOG: je tu link
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      PALEONTOLOG: takže změna stravy spíš ne?nebo jak?
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      FOX_E: existuje
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      PALEONTOLOG: protiplísňová dieta?
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      FOX_E: vařící je silnej výraz :) ale hodně telpá asi adekvátní... a jo, vlasů mám hromadu a jsou krásný :-)
      teď už tuhle proceduru používat nemusím, rptože životosprávou (protiplísňovou dietou; :-)) jde udělat fakt hodně :-)
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      NO_ON: voda na mě funguje pořád:)
      PALEONTOLOG: to musí bejt vostrý strčit celou hlavu do vařící vody:D zbyli ti ještě nějaký vlasy na hlavě? :D
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      já míval na hlavě takový vřídky, časem jsem si to určil jako mykózu, a hodně proti tomu pomohl právě třeba antimykotickej šampon nizoral;; ale ad anketa - když bylo nejhůř a svědilo to příšerně, šel jsem do koupelky a strčil hlavu pod horkvou vodu... orgasmus njvětší !! :o)

      ale pak, na zklidnění, jsem si dal zase ledovou vodu... a kůže se uklidnila i na několik dní a bylo :) doporučuju §:-)
      NO_ON
      NO_ON --- ---
      Jinak jsem si vsim, ze horka voda pusobi jen jednou, abych tak rekl...telo si zvykne na tu horkost a dost. Vzpomente si na ten fen, az to prijde (a vy vite, ze vam to nepreju.) a budete se hodinu v kuse fenovat :)
      NO_ON
      NO_ON --- ---
      Souhlas, malej orgáč! .)
      GREGI
      GREGI --- ---
      uvidime co nam rekne anketa jestli jsme jen mi dva uchylni:D
      GREGI
      GREGI --- ---
      jojo to jo:) hmmm dal bych si ale zrovna mam klidove obdobi:D
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      :DDD no je no:DDDale je to přesně tak jak píšeš.
      aspoň něco je na trampotách s exémem příjemného
      GREGI
      GREGI --- ---
      jj a uplne ti ta slast projede celym telem:) je to docela uchylny:D
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      jj trochu jsem se styděla říct to takhle na přímo:DDD ale je to tak.jj máš pravdu.uvolní to tu napnutou kůži.Mě to připadá jak kdyby ta bolest z té horkosti mě podrbala aniž by mi sedřela kůži...
      GREGI
      GREGI --- ---
      jo, je to doslova takovy lehky orgasmus:) ja myslim ze je to kvuli tomu ze ta hroka voda zmekci kuzi uvolni tlak a jeste to prerazi tu bolest:)
      FOX_E
      FOX_E --- ---
      NO_ON: GREGI: :DDD tak jsem si myslela,že jsem jediná kdo si dopřává tuhle slast!Mám na rukách přesně tenhle exém a horká voda po proškrábané noci je taková slast až se mi klepou kolena:)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam