• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KAJKA: hodiny jsou dobry ;) - lepsi nez tydny :D diky za tip, optam se :)
    KAJKA
    KAJKA --- ---
    MIKINKA: zkus Ambiderman, da se to koupit v lekarne na vahu, je to kremovej zaklad. me to dost vyhovuje, mnohem vic nez vazelina, kterou jsem teda leta taky pouzivala ... ale neni to asi moc idealni, kuze pres to nemuze dychat :( na akutni promasteni fajn, ale pres noc si to uz nedavam..

    btw jeden recept jsme zkouseli, zkusim ho najit ...ale je to zalezitost nekolika hodin, uff
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    nekdo se tu nedavno ptal...nicmene mate nekdo overeny recept na domaci z travci?! :) na netu jsem neco nasla, jeden je docela rychlej, druhej musi projit nekolikatydennim procesem...co si vybrat?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    BOO: da se to i na oblicej? furt premyslim, co bych patlala na oblicej - pouzivam obyc vazelinu, po tom mam jistotu, ze nebudu jak ropucha :D nicmene mne obcas dost stve, jak jsem nechutne mastna... :o/
    KAJKA
    KAJKA --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenost, ze by se vam po nekolika dnech pouzivani konopne masti na atopicky ekzem zacala loupat kuze? zatim se mi to jeste nedelo po zadnych pripravcich ...
    a pridavam se k WE_RU - jake mate ozkousene recepty? :) diky
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    máte někdo recept na domácí konopnou? :) pošta, dík :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    BRAWNELAMIA: mmm, prave mi byla sebrana posledni nadeje na stastne ziti :(
    BRAWNELAMIA
    BRAWNELAMIA --- ---
    MIKINKA: ja sem zila rok ve Valencii..a dobry do bylo zhruba prvni 4 mesice..pak se to vratilo k normalu..byt u more je fajn, ale nemit tam zadny stresy jedine asi.
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    BOO: ja se vracim v utery [[[[[ kdyby to byl jen exem tak je to jeste ok ale praha je na provaz cela ]]
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    zkoušel jste někdo nějakého homeopata v brne? zkusila bych, ale nechce se mi vyhazovat penize neoverenemu...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: no tak treba ve Spanelsku by to slo, sehnat nejakej job u mooore, tak abych se zacla ucit jazyk, coz?!
    Jinak tak potapecskou zakladnu v Chorvatsku...
    wuff, mela bych se lip ucit, abych si mohla poridit to sidlo na Floride, zadnej work :D
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: bezesporu dobrej plan, mit zajistenej nakej work nevaham ani pul vteriny ]]
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak ja jsem si dneska strihla solne jeskyne, koupel v soli, dalsi jeskyne v utery, tak uvidime...pestuji vydatny spanek a od navrata z chorvatska jen horsi a horsi... lidi asi se odstehuju k mori... treba budu mit klid ;)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    14 dni ve Skandinavii na cerstvym vzduchu a po exemu ani stopy.. achjo]]
    BRAWNELAMIA
    BRAWNELAMIA --- ---
    WOODY_: ja to sanatorium moc doporucuju..chodim tam uz pres 10 let a pokazdy mi to pomuze...poprvy po ty cely kure sem mela pokoj na 2 roky od exemu...ted uz tolik ne, ale i tak to stav zlepsi..
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MIKINKA: to je pravda, kdyz nespim vyrazi exem a celkove mam strasne suchou a nezdravou plet, kazdej flam je na me poznat.)
    1KA
    1KA --- ---
    MIKINKA: dostala jsem konstitucni lek - od homeopata, lekare - celkove vysetreni, u me to bylo zpusobene psychickym stresem. Jsou i leky, ktery si davam sama, ale i presto, ze mne zbiraji, bych je nikomu nenutila. Spis ukazuji na moznost lecby.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    1KA: homeopatika jakeho druhu?
    1KA
    1KA --- ---
    Ahoj, mne se objevil ekzem pred rokem a pul, potom sam od sebe zmizel, respektive hodila jsem se psychicky do pohody a brala homeopatika. ted po druhym porodu se znova objevil, prikladam to stresu, nevyspani a hormonalnim zmenam - chystam se zase lecit touto cestou, uvidime, predtim byl v obliceji, ted na rukach.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    WOODY_: no hele jezdim do prace na kole, takze s potem moc problemy nemam...kdyz nemam ten ekzem hodne spatnej, kdyz jsem rozkrabana tak to pali a svedi, ale to je na poskozeny kuzi asi normalni...

    no hele, s tim pritelem.. mne ekzem poprve vyrasil, kdyz jsem se dala dohromady se svym pritelem, ted jsme spolu neco pres ten rok...takze docela funny, mozna ze to mam taky z nej, kdo vi...ale takhel vyrazne to nevnimam... kdyz se spotim ve spanku, tak se skrabu, kdyz pri sportu, tak mi to neva... nechapu...

    ja liskovy orisky nemohla nikdy, jinak mi na potraviny nic nezjistili, chvilku to vypadalo na lepek, tak jsem pres pul roku mela bezlepkovou dietu, ted uz na to prdim, pac to nepomohlo...jim vsechno, ejto stejny jako dkyz jsem nejedla skoro nic..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam