• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    DARUMA: Pomaha to?? me se po tom Lipikaru kůže nezkutečně zhoršila, ekzemem mam momentalne pokryto 80% kůže a nemužu se skoro hábat jak to bolí. Myslela jsem ze to je jen nějaka přechodna faze a pak se stav začne zlepšovat ale jde to cele do kopru. Za 400kč dobrej pokus o lečbu..:/
    Máte typ an nějakou dobrou alergoložku?? Mám kontak na mudr. Seunikovou. Máte s ní někdo zkušenost? A jakou kdyžtak prosím...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Já momentálně testuji jojobový olej na promazávání a bylinné tinktury od Herba Vitalis - Kakost smrdutý kapu na ekzém a polykám kapky z černého bezu.
    extrakty
    http://www.herbavitalis.cz/extrakty.html
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VYKUTALENA: mě se po pivu exém horší rapidně... ale třeba jedno, dvě, pokud to není zakouřená hospoda mi nevadí
    OUBI
    OUBI --- ---
    VYKUTALENA: Myslím, že pivo neni uplne dobry. Teda ja to po něm mám horší. Ale to po alkoholu obecne, ale po pivu bych rekla ze nejvic.
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    NICKIE: Díky moc!! Zkusím to včera jsem si koupila Lipikar, příjde mi že se mi po tom kůže trochu zhoršila tak nevím jestli je to startující proces hojení bo ne. Červenou řepu určo zkusím, to je prokázáno že se to hojí?

    Ekzematici, jaké máte zkušenosti s ekzémem a pití piva?? Zhoršuje se vám to po tom??
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VYKUTALENA:ahoj, můžu se podělit o to, co mi poslední dva roky zabírá, když mi naskáče exém, hlavně potom, co nade mnou doktoři i léčitelé zlomili hůl: okamžitá změna stravování - mě osobně se osvědčilo cpát se horem dolem červenou řepou (každý den jiný recept www.cervena-repa.cz:-) a pít kopřivový čaj, plus doplňky jako třeba kustovnice, taky mám ženšenové kapky, ale to bude spíš placebo. Na kůži mi pak zabírá jedině Cyteal a promazávám bambuckým máslem, nebo vazelínou
    každopádně když nebydlím ve vytopené suché místnosti, tak nepomáhá vůbec nic
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    Ahoj,

    opet se mi vrátil ekzém a tentokrát ho mám snad všude. Už jsme zoufalá, stará léčba už mi nevyhovuje a nechci žádné kortikoidy. Prosím poradte co mám dělat už jem uplne ztracená.
    Nějakou hojivou mastičku jestli znáte prosím. Konopná mást mi taky už nepomáhá:///
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    nezbývá náhodou někomu Cyteal? už mi došel a nechce se mi ke kožnímu...třeba kdyby někomu nesednul, tak odkoupím..
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    DARUMA: tuhe bio ovesne mydlo z yves frocher a na oblicej "jarischuv roztok" (koupis v lekarne za par kacek a na obiceji mi to ekzem opravdu zklidnilo)
    OUBI
    OUBI --- ---
    DARUMA: antibakterialni gel Cyteal, a pak olej Linolla fett
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    DARUMA: přírodní lisovaný olej z bylina spokojenost... :)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    OUBI: jj, doplnuju, ze je pojistovnou hrazena zakladni a pak jste udrzovaci kura/rok. Uz jsem tu o tom psala vic, myslim. Vic info na www.prosanum.cz (ted se mi to nechce otevrit, ale melo by to tak byt), nebo posta. Mne to rozhodne pomohlo.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jaké používáte mýdlo a sprchový gel?
    OUBI
    OUBI --- ---
    5THELEMENT: to jsou vany se slanou vodou a sviti na tebe solarko. Delaj to v kožnim sanatoriu ve štěpánský. Jednou za rok to hradi pojistovna. Ja jsem na ne chodila,ale bohuzel studuju v jinym meste tak to pro me bylo časove dost narocny a proto ten efekt nebyl tak dobrej. Ale pokud mate dost času treba tam chodit 4-5 tydne, tak jen doporucuju..
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    VENIKA: co to jsou tomesy?!
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    RETESKA: pokud jsi z Prahy, zkousela jsi tomesy? funguji na bazi more a slunicka, takze by ti zabrat mely.
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    výbornej je i pupalkový olej od saloosu.. dá se pít i mazat.. :)
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    tak jsem si konečně zajela léčit ekzém k moři, a zjistila jsem že to skutečně má cenu jedině tak na tři týdny - já tam byla na 11 dní :( poslední den se mi to začlo opravdu perfektně hojit, pod velkým ložiskem na ruce už jsem měla novou vrstvu kůže a vršek začal slejzat, jak jsem si to máčela ve slané vodě, mazala olivovým olejem a vyhýbala se bazénům jako čert kříži. nicméně - je to málo.
    tak přemýšlím co teď, kromě toho že za rok bezpodmínečně musím jet znova, a ne zas za pět let.
    v každém případě velice doporučuju mazat se olivovým olejem namísto krémů a olejů z drogerky, krásně to voní, je to výživné, a dobře se to vsákne, když tomu dáte chvíli času. jen zrovna na ruce, který jsou u mě problém, je to přes den dost nepraktické, hlavně teda mimo domov a kancl :(
    OBLINA
    OBLINA --- ---
    Ahoj, chci se s vámi podělit o zkušenost s přípravkem Cytovital.
    Doporučil mi ho kámoš. Dá se koupit jen v některých lékárnách, v některých ani nevědí co to je. Je to přírodní, žádná chemie...
    Cytovital - regenerační krém 50 ml : Lékárna.cz
    http://www.lekarna.cz/cytovital-regeneracni-krem-50ml/
    úplně mi po tom exzém zmizel a už se nevrátil, tak snad to taky někomu z vás pomůže.
    GREGI
    GREGI --- ---
    IBERIA: je tam chlor ale vznika premenou soli pri procesu zvanem elektroliza a tenhle chlor (nevim proc) neni tak spatnej.. asi neni tak velka koncentrace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam