• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    UMIAKI: teda ta sestra kolegyně mamy zni trohcu jako UL
    hmm neznam....verila bych spis eliminaci cukru nez gluten-free
    TERRI
    TERRI --- ---
    UMIAKI: dělají to i v Praze.. Docela hodně jsem o tom četla a musím říct, že jen pozitivně... Myslela jsem, jestli nenarazím tady na někoho, kdo to zkoušel osobně :)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    TERRI: To je to co dělají někde na klinice v Brně? Že vezmou vzorek a podle toho namíchají nějakou speciální vakcínu?
    Jestli je to tohle, tak jsem slyšel, že sestra kolegyně od mamky tohhle zkoušela a kombinace gluten-free a tohle ji vyléčilo. Od své kamarádky zase vím, že jí to vyléčilo seborhoickou dermatitidu.
    TERRI
    TERRI --- ---
    Zdravím,
    nevím jestli to tady už bylo nebo ne. Máte někdo zkušenosti s autovakcínou na atopický ekzém?
    díky
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    NICKIE: ona ta zeď vlhne odspoda, jenže to je jí podřezat a na to zatím nejni.. já uvidim za pár měsíců jestli to jsou fakt hormony...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    DIABOLUS: to je blby no.. Me staci kdyz prsi a je to horsi jak je plisen ve vzduchu.. Ja se musela ze vsech vlhkych domu vystehovat, muzu existovat jen v suchych bytech.. Co nejaky silny odvlhcovac?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LUCKYSWEETY: tak to trochu zachrańuju kalciovkou, ale teda už je to hrozný, už mam moc vetchou kůži :(
    NICKIE: bydlíme ve starym baráku je tu jedna vlhká zed v obýváku. po mym zásahu neplesniví, ale vlhká je pořád :(
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    NICKIE: jo m.mliko funguje i na holky skvele, akorat tem odsaju a dam jim ho i pit, a pak to mizi jeste lip, ale teda odmitam si udrzet mliko do jejich puberty :o)))
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    DIABOLUS: tak me se exem podarilo nakonec obratem vyresit odhalenim priciny- udelala se mi totiz na plastovym okne trochu plisen..savo a vetrani a exem rychle zmizel. Plus me napadlo mazat mlikem a zabralo hned.
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    jinak taky mi bylo navrzeno, abych aspon na 6 tydnu vyradila zivocisne produkty, ze je organismus prekyselenej, pokusim se to omezit, ale uplne to urcite nedam
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    DIABOLUS: stejnej jako blue cap je skin cap, taky mi jedinej zabira..ale stejne jako blue cap je kontroverzni a pravdepodobne v nem jsou kortikoidy
    ted jsem se zacala lecit s ekzemem na kineziologii, zatim mam za sebou 7 tydenni kuru Renolu a vypadam dost silene, dnes jsem tam vyfasovala neco na zmirneni, tak dam vedet, jakej je vyvoj
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    .. a kazdemu exematikovi se to zhorsi na podzim/v zimě? Nebo to někdo nepociťujete?
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    DIABOLUS: v tom blue capu jsou taky kortikoidy:
    Stanovení nebezpečného výrobku - BLUE CAP krém
    http://www.mzcr.cz/dokumenty/stanoveni-nebezpecneho-vyrobku-blue-cap-krem-_9692_880_1.html

    Na svedeni kalcium, claritin nebo xyzal, mam ekzem jen na rukou a pomaha mi je dat na chvilku pod tekouci studenou vodu.
    Hodne mi pomohla zmena stravy, lnene a konopne seminko, pupalkovy, konopny a lneny olej a carun konopna mast.

    Nejhorsi je, ze kazdemu funguje neco jineho.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    jsem asi omylem něco provedla s tou anketou a nevím jak se to dá vrátit :(
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TIBBYHC: já kdysi dávno měla takhle dvě ložiska - okrouhlý, suchá kůže, zřetelně ohraničený, zarudlý a byla to plíseň. Moje doktorka mi tenkrát dala nějaký mazání a už se mi to nikdy nevrátilo. Ale s atopickým ekzémem k chodím pořád léta páně :(
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Teď po porodu mam ekzem jak blázen. Ptala jsem se doktorky a říkala že po porodu je to normální a musím 4 měsíce vydržet. Svědí to jak blázen :(.. V těhotenství jsem měla taky, ale jinde.

    Momentálně mažu sádlem, používala jsem blue cap, kterej mi jako jedinej (krom kortikoidů, který s ohledem na kojení a svá játra nechci používat) zabíral a teď není k sehnání...

    Máte někdo nějakou fintu proti svědění?


    NICKIE: taky jsem to zkoušela s lehkou nedůvěrou a nepomohlo mi to...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NICKIE: ja to zkousela a nic...ale mozna jsem to nepouzivala uplne peclive

    mate nekdo zkusenost s protiroztocovou matraci?
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Tak jak sem si uzivala tehotenstvi bez exemu, tak ted po porodu zase vesele nastoupil, tentokrat kolem oci a na krku. Nemate nekdo zkusenost s tou chytrou houbou? To je snad jedine co jsem jeste za tech 30 let nezkousela..
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    _JULIE_: Asi takhle:

    That Mitchell and Webb Look: Homeopathic A&E
    https://www.youtube.com/watch?v=HMGIbOGu8q0

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    nemáte někdo prosím tip na homeopatika, která by měla podobný účinek jako zyrtec,zodac a léky tohoto typu?
    resp.mám s homeopatiky zkušenosti a neočekávám že zaberou stejně rychle a 'drasticky' jako konvenční léky..
    jde mi spíše o to, když mi vyskočí akutně ekzém, coby alergická reakce, zda není nějaká homeopatická léčba, která by tu alergickou reakci zmírnila?
    díky moc!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam