• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    BECKO
    BECKO --- ---
    BEBUNKA: jj bez zkoušení.. kupuju si boty 39-40 (tenisky) a vzala sem tu menší variantu, jelikož netřeba aby byly boty na spinning volnější a vyšlo to - sedí mi parádně
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    Btw nevíte někdo, kde maj v Praze Exustar?
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    BECKO: a tos je objednávala bez zkoušení?
    STHENO
    STHENO --- ---
    CROPPCA: eh, zeby az tak. no, ja inak nemam problem, ako som hovorila, kopec v sedle, kopec nad sedlom, dvojka, trojka su ok, jedine velmi rychla rovina mi robi problem. takze myslim, ze to bude len nejaka somarina - nastavenim bicykla alebo nieco. alebo proste nepojdem tak rychlo....
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    STHENO: tak si zajdi na ortopedii, třeba máš špatnou klenbu a spinning to jenom podpořil, jinak nevím co poradit
    STHENO
    STHENO --- ---
    JIRA666: to uz nejaku dobu mam, ale nepomohlo.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    STHENO: stejný názor jako: JIRA666:
    BECKO
    BECKO --- ---
    CROPPCA: nejezdím nikdy bez zátěže..vždycky tam mám aspoň něco - i při rovince na výšlapu
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    STHENO: no ale ty boty s pevnou podrážkou jsou základ, tím asi fakt začni;)
    STHENO
    STHENO --- ---
    JIRA666: njn, mne prave odporucila tie topanky s pevnou podrazkou. ale skusim teda u niekoho ineho.
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    CROPPCA: no dyť jo. Ale to že tě něco bolí není v pořádku, být tebou tak se zkusím poradit. Fakt to může být jen nějaká maličkost, kvůli které si ale huntuješ tělo.
    Já se prostě držela rad instruktora z prvního spinningu kde jsem kdy byla a ono to bylo špatně...
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    JIRA666: a nebo třeba může mít blbě nastavené vzdálenosti ne jenom zátěž
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    hele a přiznejte se jedete někdy bez zátěže?? ono se to nemá takže já si to třeba hlídám a nikdy to neotočím až nadoraz
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    STHENO: a nezkoušela ses poradit s nějakým instruktorem? Mě ze spinningu začalo jeden čas pobolívat koleno a až při rozhovoru s instruktorkou, kdy jsme se znova zaměřily na nastavení kola a pak techniku přišla ona na to, že si dávám malou zátěž do runningů a ono to fakt bylo tím. V nějakém jiném fitku nám kdysi říkali, že by zátěž v runningu měla být jen o něco málo větší než v rovině, tak jsem se toho držela a málem si úspěšně odvařila koleno... Fakt bych ti radila se poptat zkušeného instruktora, on může lecos vědět. A může to být u tebe třeba stejná "blbost" jako u mě, ale já bych na to asi sama nepřišla a huntovala bych se dál.
    BECKO
    BECKO --- ---
    CROPPCA: jasně ,) ale ptám se pro zajímavost.. boty můžu doporučit
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: hele ono je to individuální:), já bych nejela dvě po sobě naplno kdyby to nebylo fajn, klasika když nemůžu tak sednout a vyšlapávat... no hele ty boty sou supr, dík
    BECKO
    BECKO --- ---
    CROPPCA: aha.. tu druhou hodinu sem chtěla spalovat, mělo by to mít efekt, asi bych to ujela i naplno, ale to už by nemuselo být příjemný..

    boty sou exustar za 1990 odsud http://www.cyklo-obleceni.cz
    STHENO
    STHENO --- ---
    JIRA666: no, samozrejme, ked uz vidim, ze sa ma chytaju krce, tak zvolnim tempo, len ma to stve, lebo to bez problemov udycham aj vsetko, len to neuslapem koli krcom. zataz sa snazim si dat maximealnu na to, aby som to uslapala tou rychlostou.

    BECKO: Horcik ma tiez napadol a brala som ho dlhodobo...a efekt ziaden.

    Tak sa asi zmierim z pomalsim tempom, holt, a bude. :o)
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: no hele to záleží od aktuálního stavu, ale snažím se naplno obě, ono je to stejně o dýchání, takže když si to hlídám a dýchám správně tak ani únavu necítím. K těm botkám, co je to za značka? popř. cena?
    STHENO: BECKO: jo s hořčíkem souhlas ale spíš si myslím, že to bude tím dýcháním, málo kyslíku -> vylučování kyseliny mléčné -> bolest, křeče svalů
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    STHENO: jako že při rychlé rovině? A nemáš málo zátěže? A každopádně každému nemusí sednout každý rytmus, jeď klidně o něco pomaleji/rychleji, ale přes bolest bych nešla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam