• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    BECKO
    BECKO --- ---
    NEMASTOJEDNO: cokoliv co má rytmus podle tvýho vkusu.. mě jednou pustila lektorka 4x po sobě roxette a kombinovala to s rádiovkama, který člověk nenávidí už z práce a to byla teda nejhorší hodina ,)

    na jakou hudbu se vám nejhůř a nejlíp jezdí?
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    shanim nejakou spinning hudbu, nevite kde bych mohla stahnout?
    BECKO
    BECKO --- ---
    BEBUNKA: fotka asi trochu klame, ale sou stříbrný, kdyžtak se zeptej na centimetry
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    BECKO: Tak to nevim, mám-li odvahu .) Ty Tvoje bílý jsu ale vážně moc pěkný.
    Boty od jedná značky maj snad všechny stejný číslování nehledě na typ....
    BECKO
    BECKO --- ---
    BEBUNKA: jj bez zkoušení.. kupuju si boty 39-40 (tenisky) a vzala sem tu menší variantu, jelikož netřeba aby byly boty na spinning volnější a vyšlo to - sedí mi parádně
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    Btw nevíte někdo, kde maj v Praze Exustar?
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    BECKO: a tos je objednávala bez zkoušení?
    STHENO
    STHENO --- ---
    CROPPCA: eh, zeby az tak. no, ja inak nemam problem, ako som hovorila, kopec v sedle, kopec nad sedlom, dvojka, trojka su ok, jedine velmi rychla rovina mi robi problem. takze myslim, ze to bude len nejaka somarina - nastavenim bicykla alebo nieco. alebo proste nepojdem tak rychlo....
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    STHENO: tak si zajdi na ortopedii, třeba máš špatnou klenbu a spinning to jenom podpořil, jinak nevím co poradit
    STHENO
    STHENO --- ---
    JIRA666: to uz nejaku dobu mam, ale nepomohlo.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    STHENO: stejný názor jako: JIRA666:
    BECKO
    BECKO --- ---
    CROPPCA: nejezdím nikdy bez zátěže..vždycky tam mám aspoň něco - i při rovince na výšlapu
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    STHENO: no ale ty boty s pevnou podrážkou jsou základ, tím asi fakt začni;)
    STHENO
    STHENO --- ---
    JIRA666: njn, mne prave odporucila tie topanky s pevnou podrazkou. ale skusim teda u niekoho ineho.
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    CROPPCA: no dyť jo. Ale to že tě něco bolí není v pořádku, být tebou tak se zkusím poradit. Fakt to může být jen nějaká maličkost, kvůli které si ale huntuješ tělo.
    Já se prostě držela rad instruktora z prvního spinningu kde jsem kdy byla a ono to bylo špatně...
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    JIRA666: a nebo třeba může mít blbě nastavené vzdálenosti ne jenom zátěž
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    hele a přiznejte se jedete někdy bez zátěže?? ono se to nemá takže já si to třeba hlídám a nikdy to neotočím až nadoraz
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    STHENO: a nezkoušela ses poradit s nějakým instruktorem? Mě ze spinningu začalo jeden čas pobolívat koleno a až při rozhovoru s instruktorkou, kdy jsme se znova zaměřily na nastavení kola a pak techniku přišla ona na to, že si dávám malou zátěž do runningů a ono to fakt bylo tím. V nějakém jiném fitku nám kdysi říkali, že by zátěž v runningu měla být jen o něco málo větší než v rovině, tak jsem se toho držela a málem si úspěšně odvařila koleno... Fakt bych ti radila se poptat zkušeného instruktora, on může lecos vědět. A může to být u tebe třeba stejná "blbost" jako u mě, ale já bych na to asi sama nepřišla a huntovala bych se dál.
    BECKO
    BECKO --- ---
    CROPPCA: jasně ,) ale ptám se pro zajímavost.. boty můžu doporučit
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: hele ono je to individuální:), já bych nejela dvě po sobě naplno kdyby to nebylo fajn, klasika když nemůžu tak sednout a vyšlapávat... no hele ty boty sou supr, dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam