• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    indoor cycling/spinning .. doplním posléze... nadšenci a nadšenkyně sem! tipy triky kontakty na dobré a doporučené bike centra . . .
    [SERVER ERROR]
    rozbalit záhlaví
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    HANYONLINE: A kdy?
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BLACK_ONYX: Sem chodíme taky... je to tam fajn :)
    BECKO
    BECKO --- ---
    ADIBULL: Jednou je málo. Dvakrát je akorát když k tomu přidáš ještě třeba posilovnu.
    ADIBULL
    ADIBULL --- ---
    Jak často je potřeba chodit na spinning aby to bylo k "něčemu" (aby se člověk trochu zpevnil) ? Stačí jednou týdně? Minulý týden jsem byla poprvé.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BEBUNKA: voda a karnitil
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Já jedu jen na vode.
    BECKO
    BECKO --- ---
    BEBUNKA: Piju vodu + ionťák
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    CROPPCA:
    BECKO:
    Díky.
    A pijete vodu nebo karnitin?
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BECKO: jj souhlas taky sem na začátku vypila litr a teď tu sedmičku. Myslím, že to nebude něco neobvyklého.
    BECKO
    BECKO --- ---
    BEBUNKA: Obtížnější sice sou, ale na začátku si byla logicky začátečník, takže teď to ušlápneš s menší námáhou, protože už víš jak na to. Já taky vypiju max tu sedmičku a prvních pár měsíců co sem jezdila byly dvě.
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    Ahoj, chodím už rok pravidelně, vždycky jsem vypila 1,5l (karnitin+voda) během hodiny. Během června jsem měla pauzu, nicnedělání v rámci zkouškovýho .) Nicméně, od tý doby, co jsem se na kolo vrátila, tak do sebe dostanu sotva ten karnitin - 0,7l. Jsem z toho trochu nesvá, obzvlášť, když je venku 30°C.. Je to tím, že si tělo zvyklo a nepořebuje už tolik vody?? Lekce jsou rozhodně obtížnější než na začátku...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Zdravím v tomto klubu. Začal jsem chodit se svými svěřenkyněmi a docela mě to chytlo :-) Chodíme do FitTopu na Husinecké a spokojenost.
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    BICYKOLAR: jj taky přez léto venku
    BECKO
    BECKO --- ---
    Když máš na čem .)
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    BECKO: já ne, jezdím radši venku :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tak co, chodíte i přes léto?
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    CROPPCA: tak to je super, dík :) břicho si budu teda trévat i sama :)
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    MENTOSHEK: jo na rukách se to projeví. Na břichu spinning samotný moc ne (teda alespoň můj dojem) ale zase vždycky na těch hodinách je vyhrazená čtvrt až půl hodinka na posilování takže tam se to břicho dožene
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    ahoj, dnes jdu poprvé na spining, dostala jsem k narozeninám permici... chci se zeptat, je to jen na dolní polovinu těla nebo se projeví účinek i na břiše se kterým mám největší problém? a taky ruce mám tlusté... pomůže to nebo bych měla dělat jiný doplňkový sport na horní polovinu... třeba plavání?
    HAKTOM
    HAKTOM --- ---
    Chodite nekdo v Brne na Kravi horu (www.dotela.cz) ?
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    NEMASTOJEDNO: hej to by mě zajímalo kam a jaké to tam je.. totiž od září nastupuju na báňu právě v porubě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam