• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    indoor cycling/spinning .. doplním posléze... nadšenci a nadšenkyně sem! tipy triky kontakty na dobré a doporučené bike centra . . .
    [SERVER ERROR]
    rozbalit záhlaví
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    VYTVARNICE: to pochybuju, je to tam dost socka.. kam chodis?
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    MIDORI: řekni si o gelovou podložku na sedák, nevím jestli ji tam budou mít, u nás to mají..
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Byla jsem predevcirem poprve na spinningu ve Fanaticu na miraku a desne me z toho sedla boli zadek, to jsou vsechny kola tak strasne nepohodlny??
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    BECKO: No to je právě ta nevýhoda, mrknu na to a později dám vědět :) Díky
    BECKO
    BECKO --- ---
    Exustar, | CYKLO OBLEČENÍ
    http://www.cyklo-obleceni.cz/Exustar/b7
    BECKO
    BECKO --- ---
    VYTVARNICE: Značka Exustar a shop byl myslím cykloobleceni.cz nebo tak nějak. Ale objednávala si tam před Vánoci kamarádka a boty jí poslali místo 39 velikost 40 a jenom jednu botu plus dres místo ve velikosti M nějaký XXL a dva měsíce jí nebyli schopni vrátit peníze. Takže nevím jestli můžu doporučit.
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    BECKO: a kde jsi je kupovala? cena, značka...
    BECKO
    BECKO --- ---
    VYTVARNICE: Mě teda pasovaly i přes net, ale pokud máš možnost, tak bude lepší si je vyzkoušet v obchodě.
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    BECKO: Obojí vypadají dobře, koukala jsem na shimano spinningové tretry, ale ty bych přez net nekupovala, mají mosunutý velikosti... Díky
    BECKO
    BECKO --- ---
    BECKO
    BECKO --- ---
    VYTVARNICE: Jakýkoliv boty s pevnou podrážkou nebo klasický cyklistický tretry s možností připevnění spd kufrů. Doporučuju na zavazování nebo na sucháč+přezka. Jen suchej zip se ti časem vyžvejká a boty by se ti při jízdě povolovaly.
    Např. něco takovýho: http://www.bike-eshop.cz/imgs/bikeeshop/products/img_5481_original.jpg
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    Zdravím... můžete mi doporučit boty na spinink, klidně tretry s spd, z těch mých nových bot mám puchýře... chodím 3xtýdně
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Takže pro ty, co nemají rádi zpívánky a jiné disko úlety tak ve fittopu jezdí Tereza středy od 18 a čtvrtky od 19... Celkem zajímava slečna.. dvojnice Ixie pokud znáte, celá pokérovaná, a muzete slyšet skáčko, latinu a jiné zajímavé věci... Poprvé jsem viděla ženskou která do toho dupe jako chlap :) super 10/10
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    tak zmena 18 je plno jdu od 19 :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BORUVKKA: :)

    kdyby dneska náhodou někdo od 18.... ?
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    HANYONLINE: předpokládám, že příští úterý.. no, jsem na to zvědavá, páč jsem to ještě nezkoušela.. snad mě tam neoddělá hned na první hodině..
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    MRNOUSEK: tak hlavne kdyz jedes na vysokou frekvenci - tepovou tak v tvém tele se tzv. nic neděje... jedine se nabírá fyzická kondice.. ale ta má taktéž nějakou hranici která by se neměla překračovat...
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    MRNOUSEK: ja vim.. ja jezdim se sporttesterem... chodim do fittopu a tam je pujcujou gratis na vyzadani.. ale taky bych radsi svuj.. preci jen uz ted se da jezdit venku i na kole :)

    http://www.spinattic.cz/vypocet-tepove-frekvence
    MRNOUSEK
    MRNOUSEK --- ---
    HANYONLINE: staci zacit chodit aspon na ten spinn s testrem ktery si tam pujcis. To ti pomuze poznat lepe v jakych tepech se pohybujes a casem ho potrebovat nebudes...

    ono ale bez testu jsou ty hodnoty jen orientacni, kazdy clovek je ma jinak a cim vice je trenovany tim vice se posouvaji od tech teoretickych. Znam i extremy, kde jsou bez problemu schopni jit pres 200tepu/minuta, ikdyz podle vypoctu maji mit cca 185... nebo opacne, kdy i na nizke tepy spaluje pomerne dost cukru...

    pokud chces tepak opravdu na vse, doporucuju jit do nejakeho suunto... ten se da postupne rozsirit na cyklopocitac nebo krokomer pro beh... pokud skutecne jen tep, staci nejaky zakladni ktery ukaze kolik tepes...

    Jinak pokud jsi z Prahy, tak specialni spinn na tepy se jezdi v ymce, od pristiho tydne budou snad kazde utery od 20:00...
    BECKO
    BECKO --- ---
    XMARGE: Tak se zeptej, můžeš si líp naplánovat tréning a budeš mít představu jak jezdíš, je to fakt lepší.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    XMARGE: Resp. teď jsem jim koukla do ceníku a zapůjčení pulsmetru tam ani nemají, takže předpokládám, že je ani nepůjčují...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam