• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    MRNOUSEK
    MRNOUSEK --- ---
    MIDORI: prave hitfit je pripad, kdy to nazvou spinning, ale jedou prvky schwinnu... a kola maji pritom spinnery....
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MRNOUSEK:
    HANYONLINE: Diky. Jdu to dneska zkusit do Hit fitness na Floru
    MRNOUSEK
    MRNOUSEK --- ---
    Jinak drive byl schwinn a spinn to same, Jen v roce 2001 se trhnul zakladatel spinnu (Johnatan Goldberg) od spolecnosti Schwinn a pokracoval pod svou znackou. Problem je, ze ma na spinning ochranou znamku, takze Schwinn musel prijit s necim trochu jinym aby nemusel platit licenci. Ma vlastni kola, ale jsou hodne podobna spinnerum, rozdil se extra nepozna, protoze i spinnery mivaji ruzna riditka a upnuti sedla... Oba programy ale vychazeji s cyklistiky, narozdil od programu napr X-bike nebo Tomahawk, ktere jsou ale vice rozsirene na Slovensku nez u nas... u tehle dvou se vice zapojuje i horni polovina tela (napr x-bike ma pohybliva riditka)...
    MRNOUSEK
    MRNOUSEK --- ---
    BECKO: na spinningu by se to ani delat nemelo
    BECKO
    BECKO --- ---
    MRNOUSEK: No tak to po mě teda nikdy nikdo nechtěl.. u nás na vesnici se to asi nedělá .)
    MRNOUSEK
    MRNOUSEK --- ---
    BECKO: jedes dvoujku/trojku ve stoje a fixujes horni polovinu tela aby se co nejmene (idealne vubec) nehejbala...
    BECKO
    BECKO --- ---
    MRNOUSEK: Fixy?
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    MIDORI: přečti si mojí poslední větu.. :)
    a jak píše mrnousek... ty fixy, ty by nemeli překročit par vterin a někdo je jede třeba i 15 sekund v kuse :) napr ve fittopu si na tom ujíždej.. jedina pořádná instruktorka je Tereza.. st: 18 - 19, čt: 19 - 20
    MRNOUSEK
    MRNOUSEK --- ---
    ve vysledku je schwinn a spinn dost podobne, rozdily jsou jen v drobnostech, ktere ale normalni clovek nemusi postrehnout, protoze spousta spinn instruktoru pravidla spinnu porusuje. Jednim takovym specifikem je, ze ve spinnu nemaji byt fixy, zatimco schwinn je povoluje. Jenze jsem zazil x hodin spinnu, kde se fixy jely...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    HANYONLINE: tohle jsem si taky nasla na netu, ale spis me zajima, jestli je to treba vetsi makacka nez spinning nebo naopak a jestli je jinej ten zpusob jizdy a tak..
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    MIDORI:

    SCHWINN Cycling je nesmírně účinný kardiovaskulární trénink.

    SCHWINN Cycling se skládá ze tří odlišných, avšak neoddělitelných složek:

    1. odborně vyškolený instruktor vlastnící mezinárodně platný certifikát S.C.I.
    2. propracovaný systém vzdělávání
    3. speciální stacionární kolo Schwinn® IC bike

    SCHWINN Cycling posune indoor cycling na další úroveň a to na základě vědeckých poznatků a pevného spojení s cyklistikou.

    Řekla bych, že když člověk ví jak jezdit a jezdí s tepovku tak v tom moc rozdíl nevidim...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Jakej je rozdil mezi schwin cyclingem a spinningem, krome toho, ze se tam hlida tep?
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    nějaké doporučení na fitko v ově? sem zas přestehovana tak sbíram reference
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Máte někdo zkušenost se IC v Letňanech na zimáku?
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    SASH: skončila mi permice v jiném fitku a vracím se na místo činu. První lekce krankingu mě moc nevzala, ale včera jsem byla potřetí a začíná mě to bavit;)
    Btw. včera jela lekci dcera chlapa, co ten spinning/kranking vymyslel. Prý měla jet 3 lekce po sobě, ale už po té první se mi zdálo že vypadá docela vyřízeně. By mě zajímalo, jestli to zvládla až do konce, budu se muset zeptat;)
    VEKERA
    VEKERA --- ---
    Doporučuju především holkám chodit nakupovat do Euro bike nebo 69 specialized. Staci zadat do vyhledavace. Dobre ceny, supr vyber a caste slevy. Jak na obleceni tak na boty. Jinak pokud muzu doporucit a chcete zazit opravdu trenink na kole jak se patri (a predevsim zabavu plus efekt, ne jak u vetsiny bohuzel neinstruktoru kteri ani nevedi co delaji) najdete si schwinn cycling centra napr world class, atd.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MIDORI: Do fanaticu chodím taky. Já mám ale cyklistický kalhoty, takže mě zadek nebolí. Já si je ale nekupovala kvůli spinningu, ale kvůli cyklistice, na kole jsem vždycky hrozně trpěla a s kalhotama nemám vůbec problém.
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    MIDORI: Chodov u K.V. má jen jedno spinningový centrum... CYKLO HIT CLUB
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    VYTVARNICE: to pochybuju, je to tam dost socka.. kam chodis?
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    MIDORI: řekni si o gelovou podložku na sedák, nevím jestli ji tam budou mít, u nás to mají..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam