• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CROPPCAINDOOR CYCLING || SPINNING ||
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    SASH: skončila mi permice v jiném fitku a vracím se na místo činu. První lekce krankingu mě moc nevzala, ale včera jsem byla potřetí a začíná mě to bavit;)
    Btw. včera jela lekci dcera chlapa, co ten spinning/kranking vymyslel. Prý měla jet 3 lekce po sobě, ale už po té první se mi zdálo že vypadá docela vyřízeně. By mě zajímalo, jestli to zvládla až do konce, budu se muset zeptat;)
    VEKERA
    VEKERA --- ---
    Doporučuju především holkám chodit nakupovat do Euro bike nebo 69 specialized. Staci zadat do vyhledavace. Dobre ceny, supr vyber a caste slevy. Jak na obleceni tak na boty. Jinak pokud muzu doporucit a chcete zazit opravdu trenink na kole jak se patri (a predevsim zabavu plus efekt, ne jak u vetsiny bohuzel neinstruktoru kteri ani nevedi co delaji) najdete si schwinn cycling centra napr world class, atd.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MIDORI: Do fanaticu chodím taky. Já mám ale cyklistický kalhoty, takže mě zadek nebolí. Já si je ale nekupovala kvůli spinningu, ale kvůli cyklistice, na kole jsem vždycky hrozně trpěla a s kalhotama nemám vůbec problém.
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    MIDORI: Chodov u K.V. má jen jedno spinningový centrum... CYKLO HIT CLUB
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    VYTVARNICE: to pochybuju, je to tam dost socka.. kam chodis?
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    MIDORI: řekni si o gelovou podložku na sedák, nevím jestli ji tam budou mít, u nás to mají..
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Byla jsem predevcirem poprve na spinningu ve Fanaticu na miraku a desne me z toho sedla boli zadek, to jsou vsechny kola tak strasne nepohodlny??
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    BECKO: No to je právě ta nevýhoda, mrknu na to a později dám vědět :) Díky
    BECKO
    BECKO --- ---
    Exustar, | CYKLO OBLEČENÍ
    http://www.cyklo-obleceni.cz/Exustar/b7
    BECKO
    BECKO --- ---
    VYTVARNICE: Značka Exustar a shop byl myslím cykloobleceni.cz nebo tak nějak. Ale objednávala si tam před Vánoci kamarádka a boty jí poslali místo 39 velikost 40 a jenom jednu botu plus dres místo ve velikosti M nějaký XXL a dva měsíce jí nebyli schopni vrátit peníze. Takže nevím jestli můžu doporučit.
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    BECKO: a kde jsi je kupovala? cena, značka...
    BECKO
    BECKO --- ---
    VYTVARNICE: Mě teda pasovaly i přes net, ale pokud máš možnost, tak bude lepší si je vyzkoušet v obchodě.
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    BECKO: Obojí vypadají dobře, koukala jsem na shimano spinningové tretry, ale ty bych přez net nekupovala, mají mosunutý velikosti... Díky
    BECKO
    BECKO --- ---
    BECKO
    BECKO --- ---
    VYTVARNICE: Jakýkoliv boty s pevnou podrážkou nebo klasický cyklistický tretry s možností připevnění spd kufrů. Doporučuju na zavazování nebo na sucháč+přezka. Jen suchej zip se ti časem vyžvejká a boty by se ti při jízdě povolovaly.
    Např. něco takovýho: http://www.bike-eshop.cz/imgs/bikeeshop/products/img_5481_original.jpg
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    Zdravím... můžete mi doporučit boty na spinink, klidně tretry s spd, z těch mých nových bot mám puchýře... chodím 3xtýdně
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Takže pro ty, co nemají rádi zpívánky a jiné disko úlety tak ve fittopu jezdí Tereza středy od 18 a čtvrtky od 19... Celkem zajímava slečna.. dvojnice Ixie pokud znáte, celá pokérovaná, a muzete slyšet skáčko, latinu a jiné zajímavé věci... Poprvé jsem viděla ženskou která do toho dupe jako chlap :) super 10/10
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    tak zmena 18 je plno jdu od 19 :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BORUVKKA: :)

    kdyby dneska náhodou někdo od 18.... ?
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    HANYONLINE: předpokládám, že příští úterý.. no, jsem na to zvědavá, páč jsem to ještě nezkoušela.. snad mě tam neoddělá hned na první hodině..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam