• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARECEKMagazines & eBooks (Casopisy a knihy v pdf, epub, mobi...) - vymena a sdileni digitalniho ctiva
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    omlouvam se za OT, ale mozna ne uplne... chtel jsem se zeptat na zkusenost s prodejem elektronickych knih, ktere jsem zakoupil, je to vubec mozne? ted me to napadlo... :)
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    HITMAN: Máš recht :-) Kdysi jsem sem nakoukl, zda by to tu bylo o nějaké výměně knih a kdepak, zde je pouze smečka vydavatelů :-D Zřejmě si to tu zabrali, aby měli přehled o "distribuci". Opravdu by měla tato sekce mít zcela nový název.

    A abych nebyl zcela mimo: http://kultura.idnes.cz/...amerili-na-literaturu-d4t-/literatura.aspx?c=A140110_175546_literatura_ob ale o tom Jyrka už asi ví.

    A přikláním se k již dříve presentovanému názoru, že eknihy jsou stále moc drahé. Dá se najít selá řada zajímavých titulů zdarma, nebo SKORO zdarma (a legálně!). Dvě kila za distribuci s minimálními náklady je prostě moc. Bohužel, když jsem hledal tak jsem neustále zakopával o ilegální servery, dalo se to poznat poměrně snadno, nabízeli Jo Nesba :-)))
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    Breathing new life into old data: how to retro-digitize a dictionary | Young, Single, Multilingual
    http://multikulti.wordpress.com/2014/01/04/how-to-retro-digitize-a-dictionary/
    BROZ1K
    BROZ1K --- ---
    Zdravím nemáte někdo náhodou v elektronické podobě časopis o hudbě Full Moon?? Dííky :-)
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    Nevite, jestli se nechysta Total Recall, ten Arnolduv zivotopis jako ekniha? V zahranici to jako ebook vyslo, ale anglicky bych to cetl nekolik let.
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    V tom pripade nazev auditka "Magazines & eBooks (Casopisy a knihy v pdf, epub, mobi...) - vymena a sdileni digitalniho ctiva" a popis "Upload/Download casopisu, novin, e-books a dalsich veci v PDF(a CBR,CBZ...) + Pokud postujete napiste prosim [upload]+ nejakej popis at se da filtrovat. diky" jsou silne matouci a prosim admina o upravu. Dik.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    HITMAN: Řeší se to v jiném auditku - slečna totiž vlastní tištěnou verzi a White to probíral v soukromé konverzaci s šéfem Palmknih. (Což je také důvod, proč jsem svůj předchozí jízlivý komentář zase rychle smazal.)
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    77WHITE: Za tuhle otazku te mistni inkvizitori upali :-D
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Zdravím, slečna shání ebook Magie pro každého, od Pavloského (viz. http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=497 ). Neválí se to někomu na disku? Díky
    UGLYDOLLS
    UGLYDOLLS --- ---
    nemáte někdo náhodou knihu v pdf - Mluvte jako mluvčí ?
    CRUEL_ELLEGAN
    CRUEL_ELLEGAN --- ---
    nevidel nekdo nekde nejakou knihu o http://www.bobolinkbooks.com/Camoupedia/DazzleCamouflage.html diky
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    nemate nekdo Mahabharatu?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KUBIS: Už to začíná být OT, takže poslední reakce. Legálně je to v pořádku (kopie pro vlasní potřebu) Platí i pro CD/DVD, jejich kopie a uložení na disk. Po prodeji nosiče bys měl kopie zlikvidovat.
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    ERGOSUM: to ano, tezko rict jak je to s legalitou takove nahravky, zvlast kdyz po prevedeni ten vinyl prodas...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KUBIS: Zrovna tohle tuším svého času existovalo jako služba. Ne u nás a ne zadarmo. Ale jsou v prodeji gramofony, které to dělají.
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    NAVITAS: to je něco jak moznost sehnat mp3 když mam vinyl... podle me to nejde
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NAVITAS: Není mi známo, že by to někdo dělal. Maximálně jako promo akci u jedné konkrétní knihy. Vzhledem k tomu, že náklady na papírovky zpátky nikdo nedostane, by to bylo prodělečné.

    U některých periodik je při předplatném elektronická verze v ceně, nebo se slevou. Periodika mají ovšem o hodně jinak postavený obchodní model i náklady.
    NAVITAS
    NAVITAS --- ---
    Dají se nějak vyměnit papírové knihy za elektronické (pokud existují) ? (nebo je jediná možnost si koupit nebo upirátit ebook?)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    ROBERT_PILCH: z hlediska kalkulace teď.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    JYRKA: Zatím ještě ne a ještě nějakou dobu to bude trvat, imho...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam