• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---



    SEBIEN: vim, vim potkavam jej v knihkupectvi a maji zatim hromadu.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SEBIEN: ostatní knihy téhož autora
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GORMIE: Kvak a Žbluňk jsou super, beru tipy na podobný věci! :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADY_MYSKA: taky jsem to před vánoci nestihla, ale už vyšel dotisk, tak mi ho snad zas tak rychle neyprodají :-)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LADY_MYSKA: omlouvam se, rok ve skolce ma vyjit v kvetnu a bude i rok na vsi :-)


    SEBIEN: pred vanoci jsem byla uplne vydesena, kdyz byl vsude vyprodan. Nakonec se mi jeden vytisk domu podarilo sehnat a stale nachazime nove veci.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADY_MYSKA: Rok v lese se mi líbí moc, teda v regále, mám ho v plánu koupit co nejdřív, tak mě těší pozitivní reference
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    FUNTL: celkove ma E. Stara zajimave knizky
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    PETRUSKA: http://www.65pole.cz/clanky/56-chrochtik-a-kvikalka-na-ceste-za-blyskavym-prasatkem
    Je to i krásně ilustrované. Dá se přečíst na jeden zátah nebo rozdělit.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: Poťouch byl u nás taky hodně oblíbený. A líbil se i mně :-) Ale nevím, jestli by to kluci dali ve věku 2 a 4 .
    Když byli malí měli rádi takové ty Krtek a rybka apod.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    RYBKA: A ještě 100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče - krácené verze klasických pohádek.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BEBERA: tak porad je dobre se na neco tesit.
    Ja se tesim
    Poštou havraní - Pavel Čech, Radek Malý | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/240717/postou-havrani/
    a nasledne na Divku, ktera upijela mesíc a pak snad vynde Mycelium ( coz neni az tak pro deti, ale ja se tesit muzu ;-)) )
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BEBERA: Ale tak zase lepší, než kdybyste o knize vůbec nevěděla...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    RYBKA: neeee :D
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    PETRUSKA: Krátké pohádky pro unavené rodiče :-)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Četli jsme teď s kluky Modrý poťouch,je to útlá knížka s krátkými kapitolami. Je o tom, jak na lidi sedají různé potvory jako Záviďka, Lakomidlo nebo ten Poťouch a mění lidské chování k horšímu. Vidí je jen jeden stařík a holčička. Je to takové dětské,ale bavilo to jak petileťáka,tak i toho sedmiletého. Dost si o tom i chtěli povídat...Doporučuji.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    HYPERION: Ale no toto! Kliknu na odkaz, začtu se, nadchnu se a TEĎ MUSÍM PŮL MĚSÍCE ČEKAT, AŽ TA KNÍŽKA VYJDE!!!
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Já se přidávám k doporučení Macourkovejch pohádek, bavíme se u toho s mužem oba a dcera je taky nadšená.
    PETRUSKA
    PETRUSKA --- ---
    Diky moc za tipy, omrknu to a asi taky projdu svoji knihovnicku u nasich. Takovyho Kvak a Zblunka jsem tam mozna mela taky..
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    PETRUSKA: Ještě mě teď napadla Dobrodružství pavouka Čendy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam