• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    Svět dětské fantazie tvoří zejména knihy pro děti.


    Přivítejme v knihovně nové potvůrky, skřety, příšerky, robůtky a jinou pohádkovou havěť.

    Jaké knihy kupujete svým dětem? Jaké dětské knížky jste měli rádi jako malí?

    ... Objevy ... Doporučení ... Recenze ... Obrázky ... Ilustrátoři ...

    "Preferujeme nové zajimavé dětské knihy, nic proti Krtečkovi, ale toho všichni známe :-)"


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LADY_MYSKA: 616 stran, to jde :) vypadá to zajímavě, díky za tip
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Jinak docitam Srdcovy erb a libi

    Srdcový erb - Komplet - Ivana B. Englmaierová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/255715/srdcovy-erb-komplet/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Uzasne a krasne

    Udělej si Chrujdoroušky! - Meander
    https://www.meander.cz/blog-2/udelej-si-chrujdorousky/
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    O Vánocích to dostávali skoro všichni, ale třeba to někdo z vás uvítá:
    Kód na 25% slevu na albatrosmedia.cz do 31.3.2020. Až ho použijete, napište mi, smažu to.
    XVA3NP
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    JANISKA:
    MAGGIE:
    VENIKA:
    dekuji!
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    PISISKVOR: Žirafí máma a jiné příběhy; Pohádky od Miloše Macourka. Obojí jde trošku (nebo i trošku víc:)) do absurdna , ale obojí je neotřelý, zábavný, má to přiměřeně dlouhý texty (tu Žirafí mámu zvládnou i menší děti, je taky bohatěji ilustrovaná) a poučení, který to přináší, není prvoplánový.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    PISISKVOR: Dětský zverinec od Pavla Brycze
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    PISISKVOR: Syn ma rad Buddhovy pohadky, ta ponauceni spolu docela resime, nekdy to trochu koriguju :).
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    poradite mi prosim pohadky pro cca 4letou? idealne soubor pohadek nez celou knihu v kuse, ale muze byt oboji.
    zadne ceske klasiky ala rozparana bricha vycpana kamenim, neco pokud mozno realistickeho, ze zivota, s nejakym ponaucenim nebo poselstvim. dekuji.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    A tady ještě jeden tip: webinář pro učitele a rodiče prvostupňových dětí od ČvT: https://www.clovekvtisni.cz/...?fbclid=IwAR3bHVSLLYNWOImCvsgfgVKQGJx7XI8gsIjcudnFby0yDsbMlIbh4kc5_0I
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Kdybyste se s dětmi v karanténě nudili a hledali nějaký pěkný čtecí projekt, ve kterém můžete jako rodinná jednotka uplatnit svoji kreativitu, mrkněte se na soutěž Zlaté dítě, která se pořádá při soutěži Zlatá stuha: http://www.zlatastuha.cz/souteze
    Uzávěrka je 31. března a projekty, které ze soutěže vylézají, bývají opravdu skvělé.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BARBORABRAMBORA: Bože to je prasárna.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BARBORABRAMBORA: tak proto mi z Luxoru chodí každý den email, ať si tam něco koupím
    BARBORABRAMBORA
    BARBORABRAMBORA --- ---
    Pardon, jenom bych si tu odložila apel malých nakladatelů:

    Zformulováno kanceláří Knihex:

    Hodně se teď mluví o prohlášení, které vydala distribuce Euromedia o tom, že pozastavuje platby nakladatelům za prodané knihy. Tímto krokem nám malým nakladatelům začíná jít o krk.

    Za malé nakladatele Knihex proto prosí:

    Pokud nás chcete a můžete podpořit, nakupujte prosíme naše knihy do doby, než otevřou kamenná knihkupectví, na našich vlastních e-shopech, případně na některých dalších, ovšem solidních e-shopech.

    Prosíme nekupujte naše knihy v parazitních e-shopech (poznáte podle přemrštěné výše slevy), to nám už tak slabounkou větev jen definitivně podřízne.

    Prosíme nenakupujte ani u Euromedie – v e-shopech Luxor a Knižní klub.

    Knihex děkuje!



    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Jedna pohádka na dobrou noc, nejen pro děti. Protože pohádek o robotech a lásce není nikdy dost :-) : Mám tě rád i porouchanou
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ALDEMIK: Ještě mě napadla Babička drsňačka a Pan Smraďoch, to je u nás taky hodně žádané.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    FIFI: To možná ještě něco dokoupím. Díky za tipy :-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ALDEMIK: Dneska naše děti nadšeně poslouchají Jakub a obří broskev. Taky maj rádi Doktora Proktora.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Máte někdo doporučení na nějaké zajímavé audio knihy pro děti 3 a 6 let?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MAR_TINA: co do knihovny, do antikvoše. já to i rozdávám k narozkám, po nej kámoších.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam