• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    JANISKA:
    MAGGIE:
    VENIKA:
    dekuji!
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    PISISKVOR: Žirafí máma a jiné příběhy; Pohádky od Miloše Macourka. Obojí jde trošku (nebo i trošku víc:)) do absurdna , ale obojí je neotřelý, zábavný, má to přiměřeně dlouhý texty (tu Žirafí mámu zvládnou i menší děti, je taky bohatěji ilustrovaná) a poučení, který to přináší, není prvoplánový.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    PISISKVOR: Dětský zverinec od Pavla Brycze
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    PISISKVOR: Syn ma rad Buddhovy pohadky, ta ponauceni spolu docela resime, nekdy to trochu koriguju :).
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    poradite mi prosim pohadky pro cca 4letou? idealne soubor pohadek nez celou knihu v kuse, ale muze byt oboji.
    zadne ceske klasiky ala rozparana bricha vycpana kamenim, neco pokud mozno realistickeho, ze zivota, s nejakym ponaucenim nebo poselstvim. dekuji.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    A tady ještě jeden tip: webinář pro učitele a rodiče prvostupňových dětí od ČvT: https://www.clovekvtisni.cz/...?fbclid=IwAR3bHVSLLYNWOImCvsgfgVKQGJx7XI8gsIjcudnFby0yDsbMlIbh4kc5_0I
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Kdybyste se s dětmi v karanténě nudili a hledali nějaký pěkný čtecí projekt, ve kterém můžete jako rodinná jednotka uplatnit svoji kreativitu, mrkněte se na soutěž Zlaté dítě, která se pořádá při soutěži Zlatá stuha: http://www.zlatastuha.cz/souteze
    Uzávěrka je 31. března a projekty, které ze soutěže vylézají, bývají opravdu skvělé.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BARBORABRAMBORA: Bože to je prasárna.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BARBORABRAMBORA: tak proto mi z Luxoru chodí každý den email, ať si tam něco koupím
    BARBORABRAMBORA
    BARBORABRAMBORA --- ---
    Pardon, jenom bych si tu odložila apel malých nakladatelů:

    Zformulováno kanceláří Knihex:

    Hodně se teď mluví o prohlášení, které vydala distribuce Euromedia o tom, že pozastavuje platby nakladatelům za prodané knihy. Tímto krokem nám malým nakladatelům začíná jít o krk.

    Za malé nakladatele Knihex proto prosí:

    Pokud nás chcete a můžete podpořit, nakupujte prosíme naše knihy do doby, než otevřou kamenná knihkupectví, na našich vlastních e-shopech, případně na některých dalších, ovšem solidních e-shopech.

    Prosíme nekupujte naše knihy v parazitních e-shopech (poznáte podle přemrštěné výše slevy), to nám už tak slabounkou větev jen definitivně podřízne.

    Prosíme nenakupujte ani u Euromedie – v e-shopech Luxor a Knižní klub.

    Knihex děkuje!



    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Jedna pohádka na dobrou noc, nejen pro děti. Protože pohádek o robotech a lásce není nikdy dost :-) : Mám tě rád i porouchanou
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ALDEMIK: Ještě mě napadla Babička drsňačka a Pan Smraďoch, to je u nás taky hodně žádané.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    FIFI: To možná ještě něco dokoupím. Díky za tipy :-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ALDEMIK: Dneska naše děti nadšeně poslouchají Jakub a obří broskev. Taky maj rádi Doktora Proktora.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Máte někdo doporučení na nějaké zajímavé audio knihy pro děti 3 a 6 let?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MAR_TINA: co do knihovny, do antikvoše. já to i rozdávám k narozkám, po nej kámoších.
    FIFI
    FIFI --- ---
    MASOUMEH: na to mame i samostatny klub:

    [ Arthur Ransome ]
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    DZODZO: To je nejoblíbenější knížka mých dětí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam