• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    THE_SON_OF_MAN
    THE_SON_OF_MAN --- ---
    Dival jsem se na www.zeleznakoule.cz, ale nikde tam nemaji ceny za treninky. Jsem uplny zacatecnik. Chodite tam nekdo?!
    PMPM
    PMPM --- ---
    178:
    TYPHUS: Naopak gentlemen, čekal jsem, že to někdo řekne :-) každopádně před Chiefem, jeho know how a dovedností pokorně skláním hlavu, je to skutečnej Master. Loajalita, respekt, čest!
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    PMPM: hadam sa neurazis, ale ste ako rodina :D
    PMPM
    PMPM --- ---
    PMPM
    PMPM --- ---
    Druhý díl reportu o instruktorském kurzu posilování s vlastní vahu pod vedením Pavla Tsatsoulina online!

    PMPM
    PMPM --- ---
    Zdravím všechny z Budapešti, učíme se opět o Chiefa, report, part 1!

    Tajemství posilování s vlastní vahou: StrongFirst Bodyweight Instructor Certification Course, Budapešť 2013 | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    Tajemství posilování s vlastní vahou: StrongFirst Bodyweight Instructor Certification Course, Budapešť 2013 | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2013/04/tajemstvi-posilovani-s-vlastni-vahou-strongfirst-bodyweight-instructor-certification-course-budapest-2013/
    PMPM
    PMPM --- ---
    Něco pro dámy (článek od jedné instruktorek od mojí Justys)

    Moje cesta funkčním tréninkem, kettlebells dlážděná
    http://www.funkcnitrenink.cz/2013/04/moje-cesta-funkcnim-treninkem-kettlebells-dlazdena/

    PMPM
    PMPM --- ---
    QUICK: Ha, to to si nerozumíme - cílem Intro Kitu je flexibilita, mobilita, síla a kondice, ne zábava :-) zlepšení při dodržení programu (na 100%, všech 12 týdnů!) jistota. Mrkni na nejnovější report

    Posilování s vlastní vahou: KB5 Intro Kit Experience | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2013/04/posilovani-s-vlastni-vahou-kb5-intro-kit-experience/

    Btw. Jindra mi teď psal, že dal 5 shybů, ve pondělí dal na tréninku 4 (aniž by shyby vůbec cvičil!) - když začínal, nedal ani jeden. Program Intro Kitu vypadá jednoduše ("fádně"), ale je zatracaně promakanej, jak výběr cviků, tak program - připravovali jsme jej přes půl roku.

    Plavání - jasně, aktivní odpočinek, jen bych to nějak nehrotil, prostě na pohodu.
    ---
    Obecný povzdych na okraj - to je přesně důvod, proč x lidí nemá výsledky - powerlifteři cvičí 3 cviky, vzpěrači 2, frajeři z girevoj sportu též 2, Hardstyle girevici též 2 a mají výsledky. Dtto v bojových uměních - jab, cross, hook, uppercut jsou nuda, wingninjubushikarataekwomagado mají stovky technik, ale postavte proti nim nudného boxera.

    Řečeno s Exupérym, „dokonalosti je dosaženo ne tehdy, kdy už není co přidat, ale když není co ubrat.“
    QUICK
    QUICK --- ---
    PMPM: diky za popis! Zatim jsem si oblibil cviky z tebou popisovane rozcvicky a zapojil je do kazdodenniho strecinku. 12-tydenni trenink, ktery popisujes v introkitu jsem jeste nezacal a popravde se mi do toho moc nechce. Asi me nakopec do zadku (nejspis pravem), pusobi to na me fadne, mam pocit, ze bych se za ty 3 mesice unudil. Ale chci tomu dat na dalsim treninku sanci a zjistit jak se po 2x10 minutach mostu/drepu, vzporu/pridahu budu citit. Pokud mi to bude davat zabrat, tak podle toho introkitu cvicit zacnu. Je ok pokud si po odcviceni zajdu zaplavat nebo to naboura treninkovy plan?

    RADAR_PIBTL144: takze jsi praktikoval klikovani na ulici, ve spinvym metru a atp? Rad bych si poslech tvoje dojmy. Nejsem uplne nadseny z predstavy, ve ktere je moje hlava par centimetru od hnusnyho chodniku :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    RADAR_PIBTL144: na šikmé ploše :-D
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    PMPM: No to je jasný, jedinej funkční trénink je přece na nestabilní ploše :))
    PMPM
    PMPM --- ---
    RADAR_PIBTL144: ...a pak koukej najet na tramvaj :-D
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    QUICK: V tom případě Tě zklamu - program na jednorukej klik bude mít velmi podobnou strukturu :)) Existují samozřejmě i jiné cesty (třeba pro lidi, co často jezdí tramvají), ale ze všeho, co jsou měl možnost okouknout a zkusit, je Grease the Groove jednoznečně best. Do jednorukýho kliku se dá dostat úplně na pohodu za 14 dní, bez jediný kapičky potu.

    Nicméně momentálně máš na programu Intro kit, takže se nenech rozptylovat jinýma programama ;)
    PMPM
    PMPM --- ---
    Takže všechno jde, když se chce, ha ha :-)
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    JAROUSH: zase v tramvaji to může bejt z hlediska balancu docela výzva :D například si dávat kliky na jedné ruce když v tom zatáčka :D
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    KADLIK: v tramvaji nebo na zastávce, to už je z hlediska čumilů asi jedno :-)
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    QUICK: nejsem teda žádnej odborník ale pokud si zrovna v tramvaji tak se asi neposere kkdyž to špoupneš :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    QUICK: Čelem ke zdi, co nejdáe od ní, paty si opři o zeď, a jedem. Jinak - jeď buď A nebo B, programy netřepat, nemíchat. Po dokončení Intro Kitu budeš ready ma všechno, ověřeno - mj. připraví šlachy, vazy a úpony na náročnější progrese, třeba klik na jedné ruce - to je jeden z (mála) důvodů proč nezanedbávat v tréninku více opakování.
    QUICK
    QUICK --- ---
    Procitam kb5 intro kit #2 a mel bych otazku ohledne pritahu v lezmo. Je korektni provadet tento cvik pokud mam trx uchyceny u zdi a nikoliv ke stropu?


    RADAR_PIBTL144: vlastne jsem docela rad, ze tech deset kliku udelam a tesim se na pokracovani jak na klik na jedne ruce. Nejak si nedovedu predstavit, ze bych v normalnim zivote kazdych 45 minut klikoval.. Co kdyz zrovna cestuji (v aute, tramvaji, metru) nebo jsem v praci treba na schuzce s klientem, ve meste v obchode... To uz mi spis prijde jako cviceni na osobnostni rozvoj a prekonavani studu :)

    Kazdopadne si s tou myslenkou byt dva tydny za blazna a vsude mozne klikovat, pohravam :))
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    Nový článek o klikání + program pro všechny klikomily :)

    Nahý válečník – ultimátní síla s použitím pouze vlastního těla | Železná Koule .CZ
    http://www.zeleznakoule.cz/nahy-valecnik-ultimatni-sila-s-pouzitim-pouze-vlastniho-tela/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam