• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    PMPM
    PMPM --- ---
    TCHAJ: Díky díky, taky máme radost :-)
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    Jo jo vlastně.. Teda velikej úspěch ! ...a super reklama :) Good job!
    PMPM
    PMPM --- ---
    Viz odkaz níže - ve Švédsku budeme Chiefovi asistovat s výukou!
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    Dík Pavle, rady beru k srdci. Kdo bude ve Švédsku? O Chiefovi a vaší reprezentaci jsem tuším naposeldy četl report z Maďarska..Každopádně... Moc rád bych jel, ale zrovna se stěhuju z Edinburgu zpět do ČR, budu mít teď dost práce, dovču atd atd, ale jakmile se zase usadim v Praze, tak se za váma zajdu podívat a ty OA pushups vypilujeme !
    PMPM
    PMPM --- ---
    TCHAJ: Přestat klikovat variace, při kterých ramena bolí, a zkusit se OAP naučit od někoho, kdo ho pořádně umí - nejen zacvičit, ale i naučit. Pokud ramena nebolí při jiných aktivitách, je problém v tom, jak OAP děláš, ne nutně v ramenou (krční páteři, hrudní páteři, stabilizaci lopatky etc.). Z hlavy mě napadá x důvodů, proč by mohla bolet, ale těžko věšitit z křišťálové koule. Pročítej Naked Warriora znovu a znovu, každý detail je důležitý, a i tak je to jen zlomek toho, jak na OAP - na instruktorském Bodyweight kurzu jsme jej s Chiefem probírali asi 3-4 hodiny. Simple but not easy :-) ps: nechceš jet s náma do Švédska? :-)
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    OA jsem se snažil odkoukat pouze z knížek od Al Kavadla a od Chiefa. Princip je mi jasný, od Pavla jsem četl mnohokrát vše, co se dalo kde sehnat, ale prostě mě při jakýchkoliv jiných, než klasických klikách bolí ramena. Nevim v čem je příčina. Mám si dojít někam k doktorovi ? Jinak dík za odpovědi
    PMPM
    PMPM --- ---
    TCHAJ: kde a od koho ses OAP učil?
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    Zdar a sílu to the party ! Snažim se dostat do OA pushups, ale bolí mě z toho pekelně ramena. Vlastně z jakýkoliv jiný variace kliku, než je ta základní, mě bolí ramena. Co s tím? Někdo nějaký nápady?
    Dík
    Marek
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    PMPM: No pekne, tuzim sa na movnat seminar uz niaky ten rok dostat a on tu bol hned vo vedlajsej krajine. Tak ticho zavidim a v kutiku duse placem :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    Report ze super akce! Zvedání a házení šutrů, šplhání po stromech, přeskakování zábradlí, běhání na boso atd.! MovNat!

    MovNat: Cesta z města (a zpět) | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2013/05/movnat-cesta-z-mesta-a-zpet/

    PMPM
    PMPM --- ---
    V Číně se říká - "čím výše bambus vyroste, tím níže se skloní". S radostí a pokorou se skláníme (a těšíme se)!

    Justyna a Pavel budou asistovat na instruktorském kurzu StrongFirst Bodyweight ve Švédsku! | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2013/05/justyna-a-pavel-budou-asistovat-na-instruktorskem-kurzu-strongfirst-bodyweight-ve-svedsku/


    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    THE_SON_OF_MAN: Ja tam obcas zajdu :)) Napis mail na info@zeleznakoule.cz, cenu Ti sdelej obratem ;)
    PMPM
    PMPM --- ---
    QUICK: zubr! :-)
    QUICK
    QUICK --- ---
    PMPM: tak jsem ve ctvrtek zacal, dneska jsem si odcvicil druhy trenink. Byl jsem trochu skepticky, ale bavi me to. Pak dam report, jak jsem dopadnul :)
    THE_SON_OF_MAN
    THE_SON_OF_MAN --- ---
    Dival jsem se na www.zeleznakoule.cz, ale nikde tam nemaji ceny za treninky. Jsem uplny zacatecnik. Chodite tam nekdo?!
    PMPM
    PMPM --- ---
    178:
    TYPHUS: Naopak gentlemen, čekal jsem, že to někdo řekne :-) každopádně před Chiefem, jeho know how a dovedností pokorně skláním hlavu, je to skutečnej Master. Loajalita, respekt, čest!
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    PMPM: hadam sa neurazis, ale ste ako rodina :D
    PMPM
    PMPM --- ---
    PMPM
    PMPM --- ---
    Druhý díl reportu o instruktorském kurzu posilování s vlastní vahu pod vedením Pavla Tsatsoulina online!

    PMPM
    PMPM --- ---
    Zdravím všechny z Budapešti, učíme se opět o Chiefa, report, part 1!

    Tajemství posilování s vlastní vahou: StrongFirst Bodyweight Instructor Certification Course, Budapešť 2013 | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    Tajemství posilování s vlastní vahou: StrongFirst Bodyweight Instructor Certification Course, Budapešť 2013 | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2013/04/tajemstvi-posilovani-s-vlastni-vahou-strongfirst-bodyweight-instructor-certification-course-budapest-2013/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam