• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STO78: Evidentne stale nechapes ze tvoje teorie at ji milujes sebevic je v tomto pripade naprosto mimo protoze ja nic nehrotim. Ja sem se zasmal to je cely. A kouli ksem nikdy nerzel v ruce zatim. Na rozdil od cinky. Ale evidentne nechces videt pravdu ale potvrdit si svoji krutackou teorii:-)) snad nejezdis starym bavirakem aspon:-)))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STO78: momentalne zvednu ta nanejvejs svyho synka nad hlavu pac uz 15 let delam kulovy a moje svalstvo pripomina spis rozbredlej snih na jare skrytej pod vrstvou tuku....
    kazdopadne muj popis byla nadsazka a veselej popis stereotypu kterej asi kazdej kdo posiloval zna a proc me nevyhovujou klasicky posilovny. Nebyla to filipika na tema kdo chodi do posilovny je idiot a nevi co dela. Sam sem v posilovnach nakej ten patek stravil. I kdyz tomu davno jest.

    Momentalne budu rad kdyz se dokopu zase se sebou zacit neco delat aby me vsechno nebolelo jen z prosty existence a budu mit co delat abych dal jen svatozar s 16kg kouli.

    Takze vubec neni nutny se cejtit dotcenej jen proto ze si nekdo udelal srandu z posilovny. Kolik vybencuju drepnu nebo s jakejma jednoruckama cvicim pro me neni dulezity a premerovat pindoura si nepotrebuju. Ani na soutez muze roku se nechystam. Nejde mi ani vo to bejt ta stara paka co uz ma svy vodcviceno. Ani stadovost mi nevadi a esli sem diky tomu slabej kus co potrebuje nekam patrit - s panem bohem, je mi to srdecne jedno. Rad budu nekam patrit pokid mi to pomuze zase se dobre hejbat.

    Kazdej at dela co mu vyhovuje a idealne at ma tolik nadhledu ze se dokaze zasmat sobe i ostatnim...

    Jinak moje bench maximum bylo 95kg - esli je to hodne nebo malo nevim, nikdy sem nezavodil.
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    WOJTYLA: V pondělí budeš krásně chodit :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RADAR_PIBTL144: no vzhledem k tomu že sem málem chcíp jen při rozcvičce dneska tak to asi u mě hned ze startu nebudou žádný AC/DC, ale lehkej Elvisův ploužák myslim dám...:-) Těšim se, škoda že se necvičí nekde na Praze 6, nebo v karlíně... páč doma nemám kde, takže se budu muset dokopat jezdit do gymu... nicmeně prostor bez těch nablblejch pakostů ve vopnutech tričkach se zlatejma řetězama a starym bavorákem co vyřvou jedno vopakování 120kg na benč že si u toho připoserou trenky a pak řešej jak budou zas ledovat rameno, pro mě bude jako balzám na duši...
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    WOJTYLA: Krev, pot a rock and roll :)

    Jinak květnový ETK je beznadějně obsazen, další termín bude 15. 6. - bude vypsaný na webu příští týden.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak v nedeli se chystám do Hardstyle gymu na Enter the Kettlebell.... dneska sem si dal rozcvičku ráno ... tešim se na to, mám dojem že to je to co hledám...

    co mám čekat?
    STENNY
    STENNY --- ---
    RADAR_PIBTL144: Pokud to nebude 7.,8., 14. nebo 15., tak bych se taky zjevil :)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    KABIS: Beru na vědomí :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    RADAR_PIBTL144: ja pak akorat posledni vikend jedu na dovcu, takze to bych taky nedavala, ale jinak se tesim taky :)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    KABIS: Ok :) červen bude rozhodně, jen asi spíš ta druhá půlka... :) Těším se na viděnou s oběma ;)
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KABIS: Tak to se tam nejspíš potkáme. :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    RADAR_PIBTL144: klidne druhou nebo treti,ale hlavne v cervnu ;)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    KABIS: Nojo, Kabis sem slíbil, že ho uděláme první neděli :)) Tak jo :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    RADAR_PIBTL144: pockej, s tim cervnovym pocitam, tak snad vyjde ;)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    MAGUMI: Stejná tréninková filozofie, ale tematicky se to kreje víceméně jen v detailech. Tréninkové programy z ETB/ETK jsou celkem dost kompatibilní, mimochodem (záměrně, samozřejmě :)

    JEREMIUS: Plánujeme ;)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RADAR_PIBTL144: Ten Enter the Movement míváte i v Brně?
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    RADAR_PIBTL144: Díky moc. :) Na ETK určitě hrozně rád přijdu, jak moc se to překrývá s Enter the Barbell? Na seminář o mobilitě bych šel stopro, chtěl bych vydržel dlouho zdravý a funkční.
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    MAGUMI: Lehké až střední TGU (3 - 5 opakování/strana) denně, swing s KB cca o 30% TH dvakrát týdně. Doporučuju hodit dvěma kostkama a swingovat 2 - 12 minut, 10 - 20 swingů v sérii s krátkým odpočinkem.

    Co se termínů týče, ještě jeden ETK budeme dělat do léta, nejspíš v 2. polovině června (dle toho, jestli se rozhodneme jet s Kulichem na raw svět...).

    Taky by se Ti mohl líbit náš seminář Enter the Movement, kde se věnuju cvičení na rozvoj mobility, propriocepce, vestibulárního systému, reflexivní stability: lezení po čtyřech, stojky, převalování, prvky z Primal Move a Original Strength :) V prosinci byl první termín a byl to mega úspěch, během nebo po prázdninách připravuju další termín.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    TAURUS: Díky moc, to zní dobře. Jedenáctého už mám nadhoz :), ale budu sledovat další termíny.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MAGUMI: začít čím jiným než TGU a swing. Tj. zajít na začátečnický seminář, buď do KB5 nebo železné koule. Úplné základy techniky + doplňující mobilizační cviky je třeba naučit se s trenérem.
    http://www.kb5.cz/kurzy-a-seminare/kettlebell-kb5-minimum-brno/
    Enter the Kettlebell seminář - 11. 05. 2014, Praha | Železná Koule .CZ
    http://www.zeleznakoule.cz/enter-the-kettlebell-kveten-2014-praha/
    Enter the Kettlebell seminář - 18. 05. 2014, Brno | Železná Koule .CZ
    http://www.zeleznakoule.cz/enter-the-kettlebell-kveten-2014-brno/

    Následně už budeš schopen si techniku autokorekcí vypracovat. Doporučil bych buď program KB5 minimum, nebo Simple & Sinister. Pro tvoje účely -- koordinace a propriocepce -- bych já osobně doporučil ten simple and sinister... tgu a jednoruční swing s lehčí vahou (začít 12 kg, pak 16 kg). Má se cvičit denně, nezabere moc času, neměl by tě vyšťavit a mělo by to jít uregenerovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam