• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    JAROUSH: Okej, diky. A Fever koupim kde? Nejak to u nas taky nemuzu najit :)
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    STENNY: Anketu uz ted nezmenim :/ Ale kdokoliv muze napsat zkusenosti do diskuze
    STENNY
    STENNY --- ---
    MATESISKO: V anketě IMHO chybí "Master" (z nejlevnejsisport.cz), který, pokud vím, tu mají aspoň tři lidi.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    Na nástěnku jsem přidal anketu, jak jste s kterou kettlebell spokojeni. Mrkněte a hlasujte
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    CLOJSTER: Kde na RKC bohužel nevim.
    Nedávno tu někdo inzeroval dovoz nových koulí: RODWY: a pak tady RODWY: Pokud mám správný informace, tak to pořád platí.
    Jeden z těch fever jsem měl v ruce a tvarově mezi ním a RKC (těch jsem měl v rukách tuny :) není rozdíl, povrchová úprava je velmi podobná (takže žádný lak), ale povrch těch fever se zdá být o trošku (opravdu trošku) hrubší. To bylo ale možná tim, že ta koule byla úplně nová a neochozená.
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    Cau, uz se to tu sice resilo, ale je to davno... poradte kde sezenu RKC kettlebell? Jde to nejak, nebo leda v tom nemecku?
    Pripadne jaka je alternativa (kvalitativne).

    Diky
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    http://www.zeleznakoule.cz/category/zbran-hromadneho-cviceni/page/15/ tohle jsem našel dnes, asi to už znáte ale pro případ, že by někdo chtěl inspiraci na treninky, tak tady jedna od Radara :-)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Nezná tu někdo nějaký Kettlebell gym v Bruselu? Třeba i jen kde by měli vybavení?
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Tak mám po víkendu za sebou druhý seminář u Železné koule, na první jsem byl v Praze u Radara někdy v červnu a druhý jsem byl teď o víkendu v Brně u Zdeňka. Oba dva mohu doporučit.

    Taky je super, zkusit jiného trenéra, každý to ukazuje a popisuje trošku jinak a občas zmíní něco co ten druhý neřekl.

    A hlavně potom měsící co jsem to doma zkoušel jsem našel několik nejasností a nevěděl jsem jestli to dělám správně, takže jsem to teď zkonzultoval, případně si připomněl něco co jsem v tom náporu nových informací na prvním semináři pozapomněl.

    :-)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    AOTEAROA: jasny, ja jsem jenom skrt, ale linej, takze pokud něco chci, tak si radsi se skripenim zubu pustim nejakou korunu, nez abych sama sebe donutila k nejaky systematicky smysluplny praci. Ale taky jsem mela obdobi, kdy jsem mela na vyber jenom sebedisciplinu a samostudium nebo nic, a casteji teda vyhrala moje lenost :-/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VRATENKA: no, já bohužel nemám ani na lístek na tramvaj. a dokud to ještě šlo a měla jsem v plánu vstupní seminář, vždycky mi do toho na poslední chvíli vlezla nemoc :/
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    AOTEAROA: ja trochu skripala zubama i v xxtremu, když jsem si včera kupovala permanentku, porad jsem si musela opakovat, ze je to dan za to, ze jsem linej lempl a potrebuju nad sebou bic a kriplik, tak potrebuju, aby mi někdo hlidal techniku, nebo se mi zas něco podela, jak je mym dobrym zvykem.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MORGAIN: Železná koule. taky jsem moc chtěla, ale kvůli financím to nejde :(
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RADAR_PIBTL144: K vám je které? :-D
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    MORGAIN: Pojď k nám, u nás je dobře :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    STENNY: Vlastně na jeden problém s těmi Master KB jsem zapomněl: 16 kg má nízké držadlo, sedí při TGU nebo pressu skoro na zápěstí (na kostech místo na svalu). Takže bez nátepníků ani ránu. 24 kg je v pohodě, je celá větší a proto sedí na předloktí.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ZORRO: Já to nezpochybnuju, mě se ta atmosféra, která v tom ladies gymu byla, líbila a přišlo mi to tam fakt fajn. Takže mě vlastně docela mrzí, že tam nemohu chodit, ale časově to prostě nedám...
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    MORGAIN: To s tím rozdělením treninků celkem chápu :-) protože co jsem byl na semináři a jedna slečna mi půlku rozcvičky a dalších cviků vrtěla svým pozadím asi metr a půl před nosem, tak jsem měl co dělat abych si kettlebeelm nevypíchnul oko :-D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    STO78: Díky :-).
    U funkcnitrenink.cz jsem byla na zkušební hodině, přišlo mi to tam fajn, ale nedostanu se tam. Nemají tam brzce ranní hodiny a večer končí moc brzy na to, abych to z práce stihla...
    KB5.cz je pouze pro muže s odkazem, že ženy mají chodit na funkcnitrenink.cz.
    To jsem si právě, když jsem to minule zkoumala, zapamatovala - že mi to neprojde časově, ačkoliv by mě to zajímalo.

    Zleznakoule.cz má alespoň některé termíny na tréninky snad průchozí, to je nadějné.
    XXtreme Arenu jsem dneska potkala poprvé, ale taky to vypadá průchozí :-).
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VRATENKA: Prozkoumam to a taky to dojdu omrknout....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam