• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    SYDO: Co to je swing protocol? Nejaky odkaz na info? Google nic nenasel
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MAGUMI: PMPM s tím nic neudělá, to Justys :)

    JOHN_KRYSPIN: koupil bych jakoukoli...
    SYDO
    SYDO --- ---
    Kecam, 24 jsem si objednal. Nevim, proc se mi to furt plete
    SYDO
    SYDO --- ---
    Tak jsem dnes dokoncil Swing Protocol s 16kg. 32 uz je objednana spolu s 8kg pro pritelkyni :) A tak tedy zase od znovu s novou vahou.
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Ahoj, projel jsem celou diskuzi a vypadá to, že bych si rozhodně měl pro začátek koupit 16 kilogramový RKC kettlebell. Nemá ho někdo navíc, popřípadě kdy bude další dovoz z Německa?

    Dík moc!
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    STENNY: takhle to zní celkem dobře nato jaké to bylo :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    ZORRO: Farmer's walk, asymetrická zátěž, tři zastávky... všechno je tréning! :))
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    MAGUMI: No nejdříve cosi brblala, že nebude někde trapasit, ale pak jak se začalo cvičit, tak jí to celkem chytlo, nakonec ještě zjistila, že si jeden kettlebell odveze (8 kg to mne s ním málem umlátila, ale byla nato moc vysílená) a že já mám pro sebe taky odloženou 16kg :-) ale poté co odmítla jet semnou tramvají zpátky na vlak, že s takovým bláznem nikam nejede a nechala mne oba kettlebelly táhnout asi tři zastávky pěšky (což se proneslo teda pořádně) tak se uklidnila a dojela domů celkem spokojená. A už se chystá se svým kettlebellem taky konečně po 14 dnech odpočinku začít cvičit :-D
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    ZORRO: A jak reagovala, když zjistila, kam jsi ji to vzal? :)
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    MAGUMI: Já vzal přítelkyni na výlet do Brna aniž by tušila kam jede a šli jsme na nedělní seminář :-D
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Poslal jsem kamarádku na kettlebell na Dejvickou, tak doufám, jestli to tady čte PMPM, že tam na ni budou hodní. :)
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Tak to jsme natom skoro stejně, já se teda zkoušel tomu jenom přiblížit, ale narazil jsem na stejná omezení, teda hlavně finančně protože kilo papriky, kilo masa a kilo chleba je fakt rozdíl :-) taky pak doma řešit dva jídelníčky...takže jsem omezil sacharidy, přidal maso, tuky a zeleninu
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    ZORRO: Přestal jsem asi trochu z lenosti a pohodlnosti :-)
    Držel jsem se palea několik měsíců (půl roku?), z čehož cca měsíc byl až low carb, ale postupně mě přestalo bavit pořád vymýšlet co budu jíst když jsem někde pryč. Pořád jsem musel řešit, že tohle nemůžu, jestli to jídlo můžu dostat bez přílohy. Vadilo mi i velké omezování v alkoholu, kdy už při 2 3 pivech jsem si říkal, že bych už neměl.
    Samozřejmě to jde, ale jak řikám - zvítězila ta lenost.

    Podařilo se mi tím pár kilo zhubnout, ale ne že bych to nějak extra potřeboval, pže tlustý ani oplácaný jsem nikdy nebyl. Zdravotně jsem žádné výhody taky nepocítil, pže mě žádná dlouhodobá choroba nesužovala. Přínos ke cvičení si nějak nevybavuji (cvičil jsem tou dobou v KB5), takže z mého pohledu nebyl nejspíš nijak významný.

    Samozřejmě, že nějaké (dobré) návyky mi z palea zůstaly, ale už se toho prostě nedržím tak striktně.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Já jsem to tak třičtvrtě roku zkoušel, řekl bych že efekt dobrý, ale bylo to hrozně náročný na organizaci a logistiku a měl jsem celkem problém se pořádně najíst a bylo to drahý :) Takže jsem ustoupil, akorát jsem trochu jídelníček zracionalizoval, minimalizoval pšenici a sacharidy obecně a snažím se mít víc zastoupeno maso, zeleninu, tuky, ořechy atd.
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    JAROUSH: Proč jsi přestal? A ten přínos ke cvičení? :-)
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    ZORRO: loni touhle dobou ano, ale teď už dávno ne. Zajímá tě nějaký přínos ke cvičení, nebo něco konkrétně k paleu?
    Případně se tu dá využít i klub přímo o paleo [ Primal a paleo - zkušenosti, recepty ]
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    BTW když už jsem to nakousl, jíte někdo dle Paleo nebo alespoň přibližně? :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Viděl jsem to v tom knihkupectví na Hlaváku (Neoluxor? Neopalladium?).
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    Já nakupoval tady http://www.palmknihy.cz/primal-blueprint.html :-) ale kamarád (můj trenér kraw magy :-) už to má od pátku v papírů, takže už to v obchodech bude sehnatelné :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ZORRO: kde se to da koupit nemuzu to nikde najit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam