• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    GRISS
    GRISS --- ---
    SVATY:ahoj, jaké máš tedy zkušenosti se šestnáctkou o které píšeš v odkazu? Přemýšlím, že jí koupim... popřípadě někdo tip na něco podobného? Nechci zbytečně šetřit, když je to láska na celý život:)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CLOJSTER: značku netuším, mám 12 a 16 a používám a jsou OK, povrch je hladký, třeba oproti RKC, ale bez svárů atp
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    TAURUS: Nevypadaji spatne. Nevis co to je za znacku? A povrch tech ketlu je dobry?
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    JAROUSH: Diky
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    RODWY: 110kč kilo a bral jsem to přes Brněnskou Železnou kouli
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ZORRO: taky pravda. Já doporučuju ty z crossathlete.cz, pokud nemáte filosoficko-politické důvody zde nenakupovat
    RODWY
    RODWY --- ---
    ZORRO: na kolik prijdou 360?
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    TAURUS: no jakoukoli - né plast a pokud vadí představa, že možná budeš nucen popadnou pilník tak ani ne SPARTAN, ten je taky sázka do loterie. (sám jeden mám nic moc a k tomu jeden 360GEARS-který je super)
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    To já mámu swingů hlavně problém s počítáním - jeden, dva, zpevni nohy, tři, lopakty k sobě, čtyři, zatni břicho, pozor na kolena a pak už jsem v háji a netuším kolik bylo :-) , tak místo toho swinguju na časové intervaly 40 vteřin swingy a 20 vteřin pauza zatím 10 minut
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    SYDO: Co to je swing protocol? Nejaky odkaz na info? Google nic nenasel
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MAGUMI: PMPM s tím nic neudělá, to Justys :)

    JOHN_KRYSPIN: koupil bych jakoukoli...
    SYDO
    SYDO --- ---
    Kecam, 24 jsem si objednal. Nevim, proc se mi to furt plete
    SYDO
    SYDO --- ---
    Tak jsem dnes dokoncil Swing Protocol s 16kg. 32 uz je objednana spolu s 8kg pro pritelkyni :) A tak tedy zase od znovu s novou vahou.
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Ahoj, projel jsem celou diskuzi a vypadá to, že bych si rozhodně měl pro začátek koupit 16 kilogramový RKC kettlebell. Nemá ho někdo navíc, popřípadě kdy bude další dovoz z Německa?

    Dík moc!
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    STENNY: takhle to zní celkem dobře nato jaké to bylo :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    ZORRO: Farmer's walk, asymetrická zátěž, tři zastávky... všechno je tréning! :))
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    MAGUMI: No nejdříve cosi brblala, že nebude někde trapasit, ale pak jak se začalo cvičit, tak jí to celkem chytlo, nakonec ještě zjistila, že si jeden kettlebell odveze (8 kg to mne s ním málem umlátila, ale byla nato moc vysílená) a že já mám pro sebe taky odloženou 16kg :-) ale poté co odmítla jet semnou tramvají zpátky na vlak, že s takovým bláznem nikam nejede a nechala mne oba kettlebelly táhnout asi tři zastávky pěšky (což se proneslo teda pořádně) tak se uklidnila a dojela domů celkem spokojená. A už se chystá se svým kettlebellem taky konečně po 14 dnech odpočinku začít cvičit :-D
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    ZORRO: A jak reagovala, když zjistila, kam jsi ji to vzal? :)
    ZORRO
    ZORRO --- ---
    MAGUMI: Já vzal přítelkyni na výlet do Brna aniž by tušila kam jede a šli jsme na nedělní seminář :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam