• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    NIXX
    NIXX --- ---
    Koupím 16kg kettlebell, tenhle [ GRISS @ Kettlebell - ultimátní posilovna do ruky ] už je bohužel zabranej... Praha. Díky! :-)
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    PMPM: Krásná práce. Pohybový vzorec tohoto cviku je předklon? Nebo je využíván triceps?
    PMPM
    PMPM --- ---
    FRAKTALEK: Ha, tak to nechápu, autorské video, s free jinglem na začátku na konci, nerozumím.
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    PMPM: "This video has been removed for violating YouTube's Terms of Service."
    PMPM
    PMPM --- ---
    Jeden z pokročilejších (a mých nejoblíbenějších) cviků - bent press. V podání našeho žáka Honzy, ukázková technika, radost pohledět.

    StrongFirst SFG2 Kettlebell Bent Press
    https://www.youtube.com/watch?v=lRIwa6cFwE8
    GRISS
    GRISS --- ---
    Prodam kettl, nepouzivany, neosahany, 16kg, idealne osobni odber Letna nebo Florenc. Cena 1300,- diky posta

    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    STEVIE: Co si pamatuju, měli tam obvyklý koutek na rozcvičení, ale strečinkovou místnost s kettlebelly jsem tam nikdy nezaregistroval. Pár jich tam ale možná mají.
    PMPM
    PMPM --- ---
    ELSKERSTEIN: Konstruktivní kritika vítána, jedovaté plivnutí nikoliv.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    SAT_ANN: Todle je supr, neco takovyho hledam, ale to mam fakt z ruky bohuzel...
    Objevil jsem na strankach FactoryPro, ze tam maji na Hradcansky jakousi strecinkovou mistnost, kde prej maj naky bells, tak se tam asi pujdu nekdy podivat... nebo nevi nekdo co tam maji?
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    Dneska je to samé "Be better man!" a jak člověk upustí na zem trochu kritiky, tak je oheň na střeše. :)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    STEVIE:
    Je to ale Praha 9:
    Kettlebell KB5 Gym Praha 9 | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, seminářeKettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře | Škola pohybu, síly a kondice: cvičení s kettlebell, velkou činkou a posilování s vlastní vahou
    http://www.kb5.cz/praha9/
    OPEN GYM
    Možnost si přijít sám/sama zacvičit kdykoliv v daném časovém rozmezí.
    1200,-/10 vstupů (platnost 4 měsíce od prvního vstupu), anebo 160,- singl vstup
    PÁ 7-10 14-18
    PMPM
    PMPM --- ---
    ELSKERSTEIN:

    Víš, co si o podobných komentářích myslím?

    Nic.
    ELSKERSTEIN
    ELSKERSTEIN --- ---
    STEVIE: Musíš jít na lekce, mít při tom zpevněný zadek a střed těla.(když na tu lekci jdeš) Hlavně si nekupuj bell pod 12kg, protože PM říká, že to je nesmysl. PM totiž přes internet vždycky pozná, že jsi slabý a ví přesně na co potřebuješ cvičit. }konec ironie
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    tak me napada neví někdo o gymu na Praze 1,6,7, kde maj ve výbavě nakejch pár Bells a dá se tam jít nějak normálně večer zacvicit si to svoje? .. ne lekce..
    něco sic samo doma mám, ale nemam klid, mam málo místa a zakopavam o hračky... dík za pripadne tipy :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    MAGUMI: My se zase stydíme před holkama (protože ony zvedaj těžší váhy), proto máme na Jiřáku "gentlemen only" :-)
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    PMPM: Jj, taky si myslím, že to je často jen tím, že se stydí před klukama. Proto jsou fajn tyhle "ladies only" projekty.
    PMPM
    PMPM --- ---
    MAGUMI: "Jediné, co holkám někdy trochu chybí, je odhodlání pořádně zabrat a neohlížet se na to, jak při tom vypadají."

    A to je možná i jeden z důvodů, proč má moje paní "ladies only gym".
    Odhodlání nechybí.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    PMPM: Šikulka. :) Holky často bývají v posilce lepší. Když je nějaký pták nenaučí blbiny, dělají všechno hezky technicky, navíc je víc zajímá, aby měly hezké nohy a zadek, což je nutí cvičit spodní část těla, a nejen partie, které jsou vidět v zrcadle od pasu nahoru, jako to dělají chlapi. Zrovna úterý vedle mně takhle dřepovala úplně ukázkově jedna šikovná slečna, přední i zadní dřepy, musel jsem jí jít pochválit. Jediné, co holkám někdy trochu chybí, je odhodlání pořádně zabrat a neohlížet se na to, jak při tom vypadají.
    PMPM
    PMPM --- ---
    MAGUMI: Už vidím, Chaplin, tak to jo, to dává smysl :-)
    PMPM
    PMPM --- ---
    MAGUMI: To mi nedělej. Impérium vrací úder :-)

    Krásná síla: Pavla M., 32 kg na kettlebell bent press
    https://www.youtube.com/watch?v=gGFfaMhlyeY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam