• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    PMPM
    PMPM --- ---
    „Nejvyšší odměnou za lidskou dřinu není to, co za to člověk dostane, ale to, čím se díky tomu stane“. Video ze včerejšího StrongFirst Open Day & TSC, enjoy!

    StrongFirst Czechia Open Day & Tactical Strength Challenge, podzim 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=D0dWlrY5_h4
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    RODWY: mel bych zajem o 32kg. Kdyztak posta, pokud jeste jsou. Diky
    RODWY
    RODWY --- ---
    Zdar, budu se zbavovat bells Fever.)
    1x8kg,2x12kg,2x16kg,3x20kg,2x24kg,1x28kg,1x32kg,1x40kg
    Cca..80,-/kg dle stavu a mnozstvi, kdyby mel nekdo zajem...
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    čau, asi to patří spíš pod tržiště, ale zacílim to sem..prodávam 20kg competition kettlebell dovoz z Anglie. Zn. Wolverson. Od tý doby jsem u nás pár podobnejch viděl a kvalitou se nedaj porovnat. Možná nějaký předražený kusy se tu sehnat daj. Já nechám za nákupku 2000kč, předání na Praze 10 ve Strašnicích. Kdo dřív přijde... Dík

    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    PMPM: ok
    PMPM
    PMPM --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Neseřízni všechno - malou mozolovou vrstvu tam nech.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    PMPM: fer, já právě používám taky seřezávač kůže. Spíš jestli člověk tím seřezáváním něco neposírá, ale je to jen kůže a asi prostě bude růst rychleji..
    PMPM
    PMPM --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Naložit ruce na pět minut do horký vody, a pak sjet žiletkou.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    STENNY: Dík!
    STENNY
    STENNY --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Ošetřuju, jinak si je nakonec servu/prasknou mi. Když začnou být výrazné, odrbu je pemzou a ruce promastím krémem, odhadem jednou za dva týdny.
    Když používám magnézium (tj. během programů, kde je hodně swingů), tak spíš jednou týdně a mažu častěji - magnézium vysušuje.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    ještě mě napadla jedna taková "komestická" otázka. řešíte, ošetřujete nějak mozoly na dlaních ?
    Ja v práci, kde si denně xkrát podám ruku, bych asi neměl mít tak dorasovaný ruce jak mám ( ale na druhou stranu, celkem na to zatím seru )
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    PMPM: díky za odpověď. nechtěl jsem to hlavně řešit nějakejma rukavičkama, nebo tejpou na madlu. tohle bude asi trochu elegantnější
    PMPM
    PMPM --- ---
    JAHODOVE_PYRE: u lehkých vah vůbec, u těžších ano.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    Používáte magnesium na KB ?) Při snatchi a vlastně i při swingu mi dost kloužou ruce, protože se hodně potím. I když se otřu, během cviku mi začne klouzat KB z ruky - cvičím teď s 24 kg a třeba u 5. serie snatchování se už cejtim celkem nebezpečně :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NAVARA: protože pak to takhle v poho uděláš i s plnym :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Proč se učit swingy :)

    PMPM
    PMPM --- ---
    Oslava narozenin v KB5 :-)

    Oslava narozenin v KB5: 40 jednoruč swingů s Bestií (48 kg kettlebell)
    https://www.youtube.com/watch?v=hdtuqiFa1MA
    PMPM
    PMPM --- ---
    SM4SH: Tvojí techniku zlepší jen rozbor tvojí techniky - stačí postnout krátké video, 10 snatchů zepředu, 10 ze strany, a během pár sekund budu mít jasno. Problém je "všeobecně známej", ale důvodů může být XY.
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    PMPM: asi sme se uplne nepochopili, muj zamer nebyl rozebirat konkretne moji techniku to chapu, ze je lepsi probrat nazivo s trenerem, chtel sem se jen rychlou otazkou zeptat jestli tenhle problem neni nejak vseobecne znamej, cekal sem odpoved stylu: "jo, tyhle partie namahas v tyhle fazi a kdyz se u toho kulatej zada tak s tim muze bejt problem" ;)
    Jinak z myho dosavadniho sledovani vyplyva, ze mi to zatuhlo spis z prochladnuti a ten snatch za to asi nemuze.
    Jeste jen upresnim, ze to nebyla oblast beder ale krizu jakoby nad SI kloubama (proste tesne nad zadkem).
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MICKEY_MOUSE: Na to bych doporučil zajít si na jeden trénink do nějakýho kettlebel oddílu, když dělají takový celodenní akce - nebo si tam zaplatil třeba měsíc. Jednak máš větší šanci že se naučíš techniku správně a hlavně si osaháš, kolik zvládneš na jakej cvik. Já třeba teď "zase" začal (takže patřím rozhodně k tý slabý části spektra) a na get up mám 16 a na swing 20. Odhaduju, že mi to nějakou dobu vydrží - pak posunu 20 na get up, swing budu dělat jednoruč a když vytrvám:) tak půjdu na tu 24. Ale to jsem já jako někdo, kdo v kondici není a zároveň jsem hodně opatrnej, protože jsem si drobný trable s ramenem uhnal i u takhle malých vah.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam