• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    STENNY
    STENNY --- ---
    Pokud by někdo doma postrádal levnější Bestii, přání vyslyšeno :) [Kettlebell 48kg]
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    STENNY: v gymu motivuji novacky, ze za zlomene madlo (treba u deadliftu, kdy ho defakto lames zatnutim kridel) budes mit mesic zdarma, ale jeste jsem neslysel, ze by se to nekomu povedlo :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCCI: já to viděl prvně až letos
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NAVARA: Já to takhle mám s dcerou. Akorát jedu TGU
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BUCCI: Však vnučka je na to ideální - každý rok bude o něco těžší, posunuje hranice! :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCKOWSKI: třetí vánoce, co vidím, jak zvedá vnučku, ale je to fajn
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    půjčil jsem si z Fitness auditka:
    Find Your Purpose- Kettlebell Commercial
    https://www.youtube.com/watch?v=y_bYjLYXJo0
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SWIST: zajdi si aspon na seminar, aby jsi nejel nejaky blby navyky, pak se toho blbe zbavuje, nehlede na pripadny zdravotni komplikace
    ISCH
    ISCH --- ---
    SWIST: Jedu Koule, koule... A za me dobry.
    Pozved, rozfazovany TGU a swing.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SWIST: prave proto je super zajit aspon na nejaky vikendovy kurz, aby ses naucil techniku. Jasne, je to takova rada z nyxu ale lyzovat se taky neucis z youtube
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    SWIST: Já to taky nestíhám, ale šel jsem tam o víkendu na semínář ke KB. Čistě jednorázovka. (pozved, swing, tgu) Přetože jsem měl již zkušenoti z dřívějška, tak to bylo super a hodně mi to dalo.
    SWIST
    SWIST --- ---
    ELWERINE: Hele to až spíš časem.. Ten jejich základní balík jsem zvládl držet cvičit 4x týdně a doufám že mi to vydrží tak i dál, dokud se nedám nějak do kupy.. Což bych s chozením do gymu určitě nestíhal, nemluvě o tom že je to i výrazně dražší..
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SWIST: a varianta jit do kamennyho gymu nepripada v uvahu?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    SWIST: Myslím, že když napíšeš dotaz, tak Ti odpoví. Konkrétní obsah? To je u online tréninku těžký, když ho máš dostat až po zaplacení. Každopádně Ti nikdo nebrání, aby sis to upravil. K tomu Ruke, nohe si můžeš přidat i to, co už znáš s KB.
    SWIST
    SWIST --- ---
    BUCKOWSKI: Jak jsem psal, nikdy jsem moc cíleně necvičil, měl jsme to spíš v rámci jiného sportu - šerm/bouldering, což bylo tedy vždy s vlastní vahou. Teď jsem strašně dlouho nic nedělal a je potřeba se sebou něco začít dělat. :D S výbavou úplně problém není, jak jsem psal dva kettlebelly mám, které spíš odpovídají na ten Kettlebell Express 1 ale není problém dokoupit. Trochu mne štve, že není vidět konkrétní obsah každého balíku. Myslím si že by asi dávalo větší smysl pokračovat v Ruke a nohe, ale práce s koulí mě láká víc a přijde mi možná i efektivnější...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    SWIST: To záleží, co Tě baví. Chybu asi neuděláš. Jde o to, abys měl odpovídající vybavení.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim, jedete někdo online tréning od Železné Koule? Za chvíli dojedu starter pak a přemýšlím čím navázat.. S nějakým cvičením nemám žádné pořádné zkušenosti, ale mám 12 a 20kg kouli.. Čím pokračovat dál? Rozhoduji se mezi Ruke a Nohe, Koule, koule, koule! a nebo Kettlebell Expres 1..

    Nějaký tip co z toho vybrat/jak pokračovat?
    STENNY
    STENNY --- ---
    Vrtá mi hlavou - pokud se vám podařilo ulomit madlo z kettlebellu, nebo jste byli u toho, když se to stalo, jaký byl mechanismus? Opakovaně jsem četl, že navařené madlo je bezpečnostní riziko, protože může povolit, ale co sám vím, tak pokud někdo urazil madlo, bylo to pádem z výšky - bulina spadla volně na beton, trefila v pádu madlo jiného bellu atd. Zažil jste někdo "únavovou" poruchu libovolné buliny, ať už lité nebo navařované?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    BUCCI: Nevim taky bych sel. doma mě to nebaví :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    STEVIE: jdu, kdy? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam