• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    STENNY
    STENNY --- ---
    Vrtá mi hlavou - pokud se vám podařilo ulomit madlo z kettlebellu, nebo jste byli u toho, když se to stalo, jaký byl mechanismus? Opakovaně jsem četl, že navařené madlo je bezpečnostní riziko, protože může povolit, ale co sám vím, tak pokud někdo urazil madlo, bylo to pádem z výšky - bulina spadla volně na beton, trefila v pádu madlo jiného bellu atd. Zažil jste někdo "únavovou" poruchu libovolné buliny, ať už lité nebo navařované?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    BUCCI: Nevim taky bych sel. doma mě to nebaví :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    STEVIE: jdu, kdy? ;-)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Brigáda?

    ISCH
    ISCH --- ---
    Nezbavuje se nahodou nekdo 32kg a 48kg?
    NIXX
    NIXX --- ---
    SRNECEK: V podstatě to samý jako StrongGear je ještě Thorn Fit - taky dobrý.
    Mám 4 ks StrongGear, 1 ks Thorn Fit a 1 ks RKC. To RKC je z nich nejlepší, ale taky nejdražší. SG i TF jsou jinak úplně v pohodě. Na ty divný náhražky s hranatejma, plastovejma nebo pogumovanejma částma bych se vykašlal :)
    Jenom bacha, kupoval jsem 2x 24kg od SG asi rok po sobě a každej má jinej tvar - změnili mezitím formu. To mě trochu naštvalo - třeba při renegade rows si na to musím dávat bacha, protože jeden má trochu míň stabilní základnu. Ale dá se s tím v pohodě fungovat...
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    SRNECEK: Když si uvědomíš, v čem běhal Zátopek... i s tím decathloňáckým si zacvičíš. Ale bral bych ho spíš jako "závaží", takže zvedat, swingovat, nosit či jinak přesouvat. Na výbušné cviky to moc není. Za mě je třeba už při cleanu to "hranaté" madlo nešikovné (žena dostala od někoho k vánocům 8 a 12 kg). Podle známých, kteří cvičí v KB5, má Strongear optimální poměr cena/výkon.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    To jsou zase moc takové ty řeči kolem, prostě vem nezávodní StrongGear a budeš spokojený :-)
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    SRNECEK: mam stronggear od obou druhu ks. oboje je dobre.
    Zavodni - jsou primarne urceny na cviky s jednou rukou ( mensi madlo ) a maji jednu velikost pro vsechny vahy, 4-36 kg je porad stejne velka koule s vykrojema na paze
    Nezavodni - sirsi madlo, lepe se drzi obouruc, velikost se meni podle vahy.

    je to hodne individualni, zalezi co cvicis a jakou chce vahu, jak mas dlouhe ruce atd.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    NAVARA: Tj. tedy?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SRNECEK: Ty normální - srovnatelné se zbytkem (Black Fever)
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    NAVARA: A ty zavodni nebo nezavodni?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SRNECEK: pár jich od nich mám a spokojenost
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    MATESISKO:To teziste mne nenapadlo. Pokud to ale neni zavodni, tak vzdy ten tvar je trochu jiny. Pak jsem tedy jeste koukal na StrongGear.

    Kovový kettlebell – litinová bulina či girja | StrongGear
    https://www.stronggear.eu/p/kettlebell-4-kg-36-kg#32
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SRNECEK: vyprdl bych se na to. Ma to divny tvar, tzn jine teziste. Vzal bych 360 gear z madarska, nebo neco podobneho
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    prodám Kettlebelly 20kg a 28kg
    Kettlebell Lifefit 20kg - Praha - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/maeverick/detail/100237471-kettlebell-lifefit-20kg
    Kettlebell Lifefit 28kg - Praha - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/maeverick/detail/100237120-kettlebell-lifefit-28kg
    info v poste
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ISCH
    ISCH --- ---
    JAROUSH, JEREMIUS,JAKOUBEK,NIXX: Díky moc všem.

    Nakonec to dopadne tak, že si dám cvičnou hodinu u holek z "funkcnitrenink.cz", pokud si sedneme, tak si tam domluvím asi pár individuálních hodin a někdy leden/únor mají seminář na swingování...

    Cestou samostudia se vydávat úplně nehodlám, přeci jen jsem poněkud vyžraná, kolena byla v lepší formě a bederka taky, takže bych si nerada nějakou samodomo aktivitou způsobila výjezd na pohotovost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam