• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    NTR23
    NTR23 --- ---
    NIKDAS: To už asi jo
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NTR23: a bude i servis, az to postavěj? :D
    NTR23
    NTR23 --- ---
    NIKDAS: Tak zatím to bude jen proskleny kontejner. Auta se budou přebírat v Praze. Tesla pracuje na plnohodnotné budově, ale ta se ještě nezačala stavět.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NTR23: Nikde jsem to nečetl, ale moje hypotéza je, že Tesla dealery nepotřebuje a vše se jede přes net, takže když už dělaj store bude tam i servis.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    NIKDAS: Ale to nebude servis, jen pop-up store, ne?
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Tesla bude otevírat novej salon v Brně
    Slavnostní otevření 31.10.23 od 18:30 do 21:00
    Industra, Lazaretní 925/9, Brno-Židenice.

    Pro mě tím odpadl jeden z důvodů, proč Teslu ne (z 400km do nejbližšího servisu se stalo 200km).

    Zdroj zde, bohužel odemčený to nemám: https://archiv.hn.cz/c1-67259290-tesla-brzy-v-cesku-otevre-novou-prodejnu-vime-v-jakem-meste-a-kdy-to-bude
    LELI
    LELI --- ---
    NIGHTHUNTER: no v tom prototypu tam na ty interierovy fotce sedim...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DZODZO: Jezdil jsem tím samým kusem a rozostřování tachometru chápu, ta věc je poměrně neslušně rychlá :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    musime vam rozostrit tachometr, to bychom jinak sli sedet... pobavilo :)

    Martin Vaculík vyzkoušel BMW i7: Nejlepší auto, které by nekazil spalovacím motorem
    https://www.youtube.com/watch?v=zb0ixbVVMjQ
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    LELI: a prototyp dokonce projížděl přes Prahu, cestou z Londýna do Šanghaje - tady video ze zastávky na Slovensku ;-)
    MG CYBERSTER - Prototypom z Londýna do Šanghaja - Garáž.tv - Šulko
    https://youtu.be/o0b9c-l0RoQ?si=uIDsW63uCyjB_M26
    VINC
    VINC --- ---
    PEPAZZ: letos jsem dostal Press kartu tak se tam zase chystám. Prostě je to lepší si to osahat, loni co jsme byli tak mi ve všech autech přišlo strašně málo místa na nohy, protože masivní středový sloupek... a to jsem malej. A hrozně malý kufry na to jak velký jsou ty auta (klasický SUV). Některý interiéry vypadaj naživo hrozně plastově, tak jsem zvědav jak se to posunulo...
    NTR23
    NTR23 --- ---
    DIM_: Stavte se na stánek OlifeEnergy. Ale budu tam jen první den dopoledne. Jedu to tam jen nachystat den predem.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    NTR23: Jo, pravda. To me tam taky bavi.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    PEPAZZ: Vystavujeme tam nabíječky a nabíjecí stanice. A lidi chodí a nechávají si vysvětlit možnosti. Velké procento lidi nejsou odborníci a přijdou si pro rady.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    PEPAZZ: Ja chodim a bavi me to. Si tam osahas (jakoze si do toho sednes...) skoro vsechny auta na trhu. Tam zjistis, ze treba VW dela vsechno na volantu kapacitni a ze to je vlastne neuzitelny, ze v BMW se supr sedi, ze MG nema vubec misto v kufru, atd...
    Do Taycanu tam bohuzel nikdy nepoustej x))
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Nio ET 5 k videni od pondělka v Praze
    NIO ET5 Touring již můžete vidět a koupit i v Praze - Niofan
    https://www.niofan.cz/nio-et5-touring-jiz-muzete-videt-a-koupit-i-v-praze/
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ma cenu jit na e-salon? chodíte tam nekdo?
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    MESTREY_: ak to funguje ako v tej druhej Skodovke (co robi tramvaje a tak), tak tam planuju migraci na SAP zo systemu, ktory prestal byt podporovany uz v roku 2008 :)
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    RATTKIN: Tak ono je potřeba se zeptat předem a v případě neochoty si vybrat jinej. Já nabíjím v hotelech pořád (tzn minimálně 1x měsíčně). Hlavně čím víc lidí jim bude předem psát a pak se neubytuje, tím víc je to bude motivovat k tomu, aby vytáhli ven alespoň třífázovku, když už nic jinýho (investice max pár tisíc kč včetně instalace a revize).
    MESTREY_
    MESTREY_ --- ---
    Posledni dobou Skodovce nejak casto nefunguji online sluzby. Prakticky denne se mi auto odpojuje od backendu, i kdyz je plny signal, ani appka nejede. Deje se neco? Zmigrovali na servery s 386 SX, ktere zapinaji jen kdyz si zrovna nevari kafe? Je to docasny stav nebo to uz uplne vzdali?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam