• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NIKDAS: Jo, byla to trojka z roku 2021
    This design flaw makes Tesla’s Model 3 smell bad! (with fixes!)
    https://youtu.be/vQxP6PaSmLc?t=316


    Měli tam nějak špatně vyřešenej odtok z čelního skla. U těch tesel, co mají biohazard fci se to neprojevuje.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Jen mě tak napadlo, nemůže to být zrovna ta tesla, jak jim z kapoty zatékalo do palubního filtru, když byla naplno zapnutá klima, takže ten pak zvlhl, a smrděl, a nebo v tomto případě, pouštěl do kabiny přebytečnou vlhkost?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    DOCKINEZ: Ne :D Nazor typka, co si neumi odmlzit okna me nezajima :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    "narativ haterů"? Co se třeba nejdřív podívat na to video a pak až soudit?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    LAUNCHER: Presne. Nikdy jsem s tim nemel problem. Dokonce jsem nedavno, jak napadl snih, musel vzit souseda s detma do skolky. Jeho auto se zimou prohravalo. Mel namrazu i zevnitr a vubec to nevypadalo, ze to kdy odmrazi.
    Ja sel nahodou kolem a i kdyz jsem mel auto venku, za chvilku jsem to mel cisty a jelo se.

    Asi je to nejakej novej naraziv hateru. Psal mi kamarad asi 14 dni zpet uplne podivnou zpravu a ptal se me, jak zvladame zamlzovani oken. Jsem mu uprimne odepsal, ze vubec nechapu na co se pta.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DOCKINEZ: LAUNCHER: Jinak mám vše na automatiku a nevyhbavuji se, že bych to někdy manuálně vynucoval. Ale doma je auto v garáži a pokud stojím někde mimo garáž, tak jsem prostě naučený pár minut před příchodem k autu pustit klimu z mobilu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DOCKINEZ: 17. The windshield defroster distributes air flow to the windshield. Touch once to defog the windshield (the icon turns amber). Touch a second time to defrost the windshield. Touch a third time to turn off and restore the air distribution, heating, and fan to their previous settings.

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zajímavý. Týpka si pouštím jako podkres při vaření, dneska přišla řada na tohle video.

    V zásadě pozitivní vyznění vůči autu, akorát mě zaujaly okolo 35. minuty brutálně zamlžený skla, bych byl asi pěkně vysranej s tímhle jet. Autor není úplně teslista, co mu ušlo, že se toho snadno nezbavil?

    Nezaplacená reportáž, ze které Vám spadne brada. Dal jsem tomu ještě jednu šanci a reakce překvapí!
    https://www.youtube.com/watch?v=c6a0T30Udx4&ab_channel=Mat%C4%9BjHor%C5%88%C3%A1k-V%C3%BDb%C4%9Brov%C3%A1auta
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DZODZO: V Číně. Custom značku s písmeny můžeš pořešit např. pořadím písmene v abecedě, ale nevím jak to dělají.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    LAUNCHER: v nemecku nemaju custom spz? napadlo mi ze ta suda/licha by u nas nemusela fungovat ked ma niekto taku tu customizovanu znacku s textom
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Mmch, jaký je váš názor na současný München? Akorát, moc, málo? Za mě asi akorát.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Např:

    With the approach of the zero-emission zone implementation in 30-40 cities mandated by the Dutch climate agreement in 2025...

    Zero-Emission Zone (ZEZ) Maturity Model: First Results — TU Delft Research Portal
    https://research.tudelft.nl/en/publications/zero-emission-zone-zez-maturity-model-first-results
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MMORT7: Mrkni na požadavky ZEZ. Ale přijde mi to real jen pro historická centra. Nevím.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BOBASH: Ano, můj screenshot se ti podařilo přečíst správně 🙄
    HANZS
    HANZS --- ---
    Cena benzínu a nafty se bude zvyšovat kvůli emisním povolenkám, to je už dané a proto tu emisní povolenky jsou.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    BOBASH: Vida, já mám zafixováno 100, takže to dost a docela rychle kleslo..
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MMORT7: Stačí aby cena byla vyšší než u e-fuels, který by prý dneska vycházely bez daně asi na 50 korun za litr...
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    BOBASH: Bud zákaz nebo cena tak vysoká že nesmysl.
    Na E85 jsem jezdil a nebylo to zlé. A cenově to nesmysl nebyl, byť jen díky nulové daní na biolíh.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LAUNCHER: No diesely budou mají problém už teď. Benzínům stačí Euro 1, což už splňuje i leckterý auto na veteránských značkách :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MMORT7: Ano, zákaz je jen o nových autech, vesele můžeš třeba do 2060 jezdit svým naftovým Passatem, pokud se něco nezmění.

    Osobně bych si ale tipnul, že někdy později dojde i na zákaz prodeje fosilních paliv jako takových a budou jen e-fuels (který ale můžou být zpětně kompatibilní – dokonce líp než benzín s lihem).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam