• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LESANKA: Zajímavý postřeh - díky ti za něj.
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    Nektere autority tvrdi ze cim ma nekdo vic svobodne vule a snahy ridit si svuj zivot, cim vic je rekneme duchovne na vysi, tim volneji muze naplnovat ci presahovat ramce sveho radixu, takze ono to nikdy nebude sedet na 100proc. (I kdyz specialne indicka astrologie tvrdi ze i tenhle faktor nakolik jste v podruci osudu tam videt :-)).
    A take zadny mechanicky algoritmus zrejme horoskop, jehoz vnitrni stavba, "logika" a dynamika pochazi z dob kdy lide mysleli hodne jinak nez dnes, v jinych souvislostech, z tohoto duvodu nezachyti. Dobry astrolog to nikdy nevyklada jako kucharku, tohle znamena toto a tohle zase to...atd..ale na zaklade mnohaletych zkusenosti bez nichz to opravdu nelze a take notne davky intuice to jaksi "vidi", propoji se mu to do vzajemnych souvislosti. Veda a umeni v jednom. Mela jsem cest poznat par takovych a reknu vam je to zazitek. Takze zkouset to takhle pres programky na netu to bude vzdy jenom na te urovni "neco sedi a neco zas ne".
    A ono to ani fakticky nema jak "sedet", horoskop neni vas portret, je to suhrn dispozici, ktere muzete a nemusite za zivot vyuzit, sanci, slabych mist, mantinelu, ktere urcuji ramce ziti a konani..a to lze vyuzit/zneuzit/zmarit/nechat lezet ci chopit se toho a prozit na mnoho ruznych zpusobu.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    :-)))))))))))))))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nojo, však se na sebe podívej - ani modrej, ani zelenej, jak to chceš podchytit.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Mi to sedi-nesedi uplne standardne :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Docela zajímavá věc - kamarád mě upozornil na tuhle stránku: http://www.onereed.com/cgi-bin/azreport.cgi
    Můžete si tam (zadarmo) nechat spočítat náhled maysko-aztéckého horoskopu (a za peníze ovšem podrobnou verzi téhož). Je to tedy v AJ.

    Tak jsem si to tam naklikala a jsem docela překvapená. A nesedí jen ty hezké věci, bohužel :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN: ...nebo vánice, to máš skoro totéž.
    KUATO
    KUATO --- ---
    Zase o rok bliz truhle ;o)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    To už zase budou vánoce?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Pokojné Vánoce vám všem, přátelé.
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: pokud je clovek ve vate ... :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SETEC: Dělat admina naopak krade další čas.
    SETEC
    SETEC --- ---
    SNOP: A nebo dela admina :)
    SNOP
    SNOP --- ---
    To si taky muze clovek dovolit jenom kdyz je ve vate.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Fakt dobrý. Tuhle schopnost soustavně a nezištně se něčemu pravidelně věnovat oceňuju.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Internet.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    SNOP: Sehnat ty anglické okultní texty.
    SNOP
    SNOP --- ---
    EVA_: Co presne?
    EVA_
    EVA_ --- ---
    SNOP: Jak jste tohle dokazali?
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    STEPNI_VLK: Ne se vším souhlasím, asi je to individuální, nebo pouze vychází ze statistik, kde existují i okrajové případy :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam