• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    SETEC
    SETEC --- ---
    SNOP: A nebo dela admina :)
    SNOP
    SNOP --- ---
    To si taky muze clovek dovolit jenom kdyz je ve vate.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Fakt dobrý. Tuhle schopnost soustavně a nezištně se něčemu pravidelně věnovat oceňuju.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Internet.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    SNOP: Sehnat ty anglické okultní texty.
    SNOP
    SNOP --- ---
    EVA_: Co presne?
    EVA_
    EVA_ --- ---
    SNOP: Jak jste tohle dokazali?
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    STEPNI_VLK: Ne se vším souhlasím, asi je to individuální, nebo pouze vychází ze statistik, kde existují i okrajové případy :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Koukám v jakém krásném čase jsem sem nakoukla po dlouhém odmlčení. No, asi se budu muset nad sebou zamyslet. :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    GRETKA: Na to théma mi přišel docela dobrý tenhle článek: Krize středního věku: Ženy a muži v přechodu. Možná i proto, že je v něm hojně citovaný můj oblíbený "guru".. :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    KUATO: Chyba lávky. V jedné meditaci jsem o něco požádal a dostalo se mi to v plné parádě, takže teď tu díru zase potřebuji trochu přiškrtit :-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    JOGIN: myslel jsem, že už dávno jen tak pluješ.. :o)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    KUATO: Myslím, že neztrácí, protože to může přijít a odejít během života několikrát a vzájemně se to proplétat, být s souladu, nebo protikladu. Během posledních 5 let jsem si vyzkoušel oba extrémy pěkně natvrdo.
    KUATO
    KUATO --- ---
    JOGIN: jogine, starý pse, co je pravdy na tom, že s přibývajícími lety ztrácí člověk schopnost operovat v sobě vůlí?

    GRETKA: no, mi nejbližší - moji rodiče ani vyženění rodiče na sobě nedávají zatím najevo, že by se nějak připravovali na dřevěný kabát. přitom to musí soudného člověka zneklidňovat, když už je i to zdraví v prdeli a vyhlídky moc nejsou :o)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    JOGIN: :))) ty byt clovek obecny ? ;)))
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    No, nastoupil jsem onu metu, takže vím o čem je řeč a můžete se mě zeptat :-)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    :)))
    KUATO: mne zas povidali, ze tak 40-50 ma clovek v zivote dalsi zlom, neco jako je adolescence ... hlavne se to poji s tim, ze ti dospejou deti a ze jakoby ses nucen hledat jine cile & jak zaplnit svuj volny cas
    A "oslavnou cilovou rovinku" bych spis videla kolem 60ti, kdyz se cloveka tyka duchod.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    SETEC: homo vulgaris.
    SETEC
    SETEC --- ---
    KUATO: Co je to "obecny clovek" nebo spis ma byt "Clovek obecny"? :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    SNOP: předně je to můj názor, takže to nemusí být pravda, natož obecná. co se týká obecného člověka - mám na to jiný názor :o).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam